Jump to content
Sign in to follow this  
struMf

Cerere admin pe serverele Counter-Strike 1.6

Recommended Posts

Numele D-voastra : andrei

Nume in joc : AWMAndrei

Varsta : 12 ani

Steam : Off

Y!M : star.air94

Net : ClickNet(RomteleCom)

Redirecte : Nu prea pot tine, de aceea va rog sa ma scuzati.(Am unele probleme cu rami)

Ip : Dinamic

Functie : helper

Despre tine : nam prieteni ;-;

Nick: DoubleCc
Nume: Cosmin
Varsta: 15
Experienta in adminaj: 4 ani
Discord: ĐøūbłëÇč#8623
Cu ce poti ajuta serverul: sa scap de toti hackeri si de cei care dau flood la server
STEAM_ID: STEAM_0:0:495443141
Cat poti sa stai pe server on: cam 1 ora sau mai mult depinde de zi
Regulamentul il stii: Da

On 2/7/2011 at 7:00 PM, struMf said:

Orice membru al comunitatii are dreptul de a cere admin la fel cum si orice owner are dreptul sa posteze oferta de admine pentru serverul lui.

Postarea la mai putin de 24h a unei cereri de admin (din partea unui membru) sau oferte de admin (din partea unui manager), postarea unei oferte de catre mai multi utilizatori(manageri, ,membri, etc) pentru un singur server in decurs de 24h, duce la sanctionarea respectivului pentru dublu post/24h .Incalcarea repetata a acestui regulament atrage dupa sine si alte sanctiuni .
Exceptie prezinta cazurile in care datorita unui internet mai slab al membrului determina 2xpost (efect imediat) adica apar 2xposturi consecutiv.

salut eu sunt L3moN de pe cs 16 si sper sa ma alegeti sa imi dati admin va rog chiar vreau o sa fiu intelegator cu toata lumea va promit

Salut! 

Nume Real: Ionut

Nick Cs: Burn

Varsta: 32

Anunt?: Numai stiu si nici nu ma mai pricep cum se face pt a cere admin ...nu are importanta gradul dar as dori sa fiu parte din  grupul vostru de admini si am sa incerc pe cat posibil sa fiu online  mersi :)

Nick:  DaNi
Nume: Daniel
Varsta: 20
SteamID: Nu am
Ore jucate: 20
Cuvantul cheie: 
De ce doresti Admin: Ca sa scap de codati
Ai citit Regulamentul?: Da 
Link cu scan WG: 
Poti intra pe TeamSpeack3?Da
Poti ajuta serverul cu o donatie?  Nu

qLS7qSX.gif

Vmao0.gifSTAFF-UL ANORMALII.INDUNGI.RO Vmao0.gif

f5ebT79.png   Serverul  ANORMALII.INDUNGI.RO este in cautare de admini cu experienta !

f5ebT79.png   Va asteptam cu o cerere aici: https://www.indungi.ro/forum/topic/847743-anormalii-campanie-admine-free-steam-off/  

f5ebT79.png   Avem deschisa si o campanie de admine ,daca esti STEAM ON te asteptam cu o cerere in sectiunea aceasta: https://www.indungi.ro/forum/topic/847795-anormalii-campanie-admine-free-steam-on/

f5ebT79.png   Connect -> ANORMALII.INDUNGI.RO SAU  5.254.116.24:27015

b_560_95_1.png

vqtsUDY.png

tVnUftG.gifNe dorim si speram ca o sa ajungem cat mai sus cu serverul acolo unde ne este locul :pointup:

tVnUftG.gifForum :  https://www.indungi.ro/forum/forum/22086-clasic-anormalii/

tVnUftG.gifPentru donatii / achizitionarea unui grad aveti sectiunea: https://www.indungi.ro/forum/forum/22089-anormalii-donații-server/

R2RRRh7.gifR2RRRh7.gif

*ORGANIZAM IN FIECARE weekend CONCURSURI Mai multe detalii aici:https://www.indungi.ro/forum/forum/23378-anormalii-concursuri/

*Premii:

Concursurile KNIFE/AWP/FRAG TIME:

Locul B2HxPZW.png1: V.I.P - 7 zile

Locul HN0FHsA.png2: V.I.P - 5 zile

Concursul TOP15:

Locul B2HxPZW.png1: LICENTA STEAM FULL PACK

Locul B2HxPZW.png2: V.I.P - 15 zile

Locul HN0FHsA.png 3: GRAD MAIOR + V.I.P - 10 zile

▶  Va asteptam cu drag !

R2RRRh7.gifR2RRRh7.gif

┌──────────────────┐

Pentru orice problema luati legatura cu fondatorii serverului:

@Iul1aNNN. @John # CSA @PODUAH#

@bodogeo ( baN. )

Cu Stima si respect !

Administratia ANORMALII.INDUNGI.RO

Edited by Gabi Power ★, .

Salut , joc de ceva timp pe acest server , si ma simt responsabil sa fiu admin , daca o sa primesc admin , o sa fiu foarte atent noaptea sa nu fie codati , o sa imi fac responsabilitatea  mereu , in general o sa fiu la orele tarzii , dar si pe zii , astept un raspuns , multumesc.

Salut , joc de ceva timp pe acest server , si ma simt responsabil sa fiu admin , daca o sa primesc admin , o sa fiu foarte atent noaptea sa nu fie codati , o sa imi fac responsabilitatea  mereu , in general o sa fiu la orele tarzii , dar si pe zii , astept un raspuns , multumesc.

server - eSports.indungi.ro

server-eSports.indungi.ro

Nick:  infectangiu jr.
Nume: Alex
Varsta:  23
Experienta in adminaj:  10 ani
Discord:  infectangiu jr.
Cu ce poti ajuta serverul:  Ma axez, momentan, pe serverul de Predator. Acolo sunt putini spre deloc admini on. In afara de Adyuk Pe care il vad zilnic, nu mai vad pe cineva la fel de des. 
STEAM_ID:  STEAM_0:1:68837866   0 00:08   21    0
Cat poti sa stai pe server on:  depinde de zi. pot sta de la 1 ora pana la vreo 3-4
Regulamentul il stii: Da

Nick:OTALAIA.BOBITZA:))
Varsta reala si vechime CS:33 15
IP & SteamID(numeric):94.37.178.1
Ore (GameTracker):8
Cuvantul cheie: (Cauta in Regulamentul adminilor)
Numarul de TELEFON(Obligatoriu): 3278694624(Veti fi contactați pe Whatsapp pentru a verifica identitatea)
Dispui de resurse financiare pentru promovarea serverului?:da
Ai dat like paginii noastre de facebook ?:inca nu
Ai participat pana acum la vreunul din concursurile noastre?:inca nu
Ti-a fost recomandat serverul de cineva ? Daca DA , de cine ?:psl
Intre ce ore poti activa?:18 06
Scrie cateva comenzi de Admin:amx_ss nick   amx_kick name ..amx_ban amx _unban amx_kickmenu amx_banmenu

Nick: aSquel; x

Varsta: 22

SteamID: https://steamcommunity.com/id/darkness98/

Poti intra pe TeamSpeack3? Da

Poti ajuta serverul cu o donatie? Da

Am experienta in adminat aproximativ de 7 ani...am avut si server-ul meu aici pe indungi in urma cu 4 ani.

Caut un server unde pot detine Fondator pe server cat si pe forum unde voi ajuta oricand e nevoie, voi putea dona si lunar cate o suma pentru host, boost, etc.