Jump to content
myCro #bite'emall.

Doneaza si tu prin SMS !

Recommended Posts

O metoda de plata disponibila absolut oricarei persoane.

Link-uri utile: Lista PRETURI Admin & VIP

Contact Staff

Este o metoda simpla de donatie, tot ce aveti de facut este sa urmati pasii:

1. Dam click pe "DONEAZA PRIN SMS" - butonul este situat langa banner-ul gametracker din categoria principala

-- advem8y.png

(Acest buton va duce catre site-ul de billing, site prin care contribuiti la plata hosting-ului)

2. Acum sunteti pe pagina de billing.

* Trebuie sa bifati ip-ul serverului -- qveAnr2.png

* Bifati suma pentru care doriti sa fiti taxati (respectiv sa o donati) -- WGTsClq.png

* Acum lasam mesajul cu gradul ce il dorim, mesajul in cauza putand fi vizualizat decat de fondatorul principal in cazul acesta eu am lasat un exemplu cu "SUMA - GRAD - NICK" -- QsoSoLQ.png

* Apasam Previzualizare si confirmare -- twzHON5.png

3. In acest moment toate detaliile au fost stabilite, bifam faptul ca dorim sa continuam si sa efectuam donatia

-- aLzQbN1.png

4. Acum am fost redirectionati catre portalul de plata (centrul de mesaje pertener sau detinut de catre billing). Ne notam numarul dupa care efectuam donatia si dam click pe butonul mare albastru "Platesc in siguranta"

-- fSfJCOD.png

5. Acum trimitem un cod ales de ei catre centru de mesaje, in acest caz 686426 catre numarul 7377 (numarul pe care trimitem acel cod difera in functie de retea, suma + alte criterii ale site-ului)

O sa fim taxati cu suma selectata si aleasa de noi, o sa ni se ofere un cod pentru validare ce suntem nevoiti sa il trecem in campul special destinat lui si finalizam plata apasand butonul "VALIDEZ"

-- KptvSmF.png

Toti cei ce efectueaza donatii folosind aceasta metoda sunt rugati sa lase reply in cadrul acestui topic pentru o confirmare publica din partea fondatorului principal.

• Upvote 7

Donatie pentru VIP 2 Luni SILVER By SysTeM

DOVAD : 1CZ8j9P.png

Multumim Frumos

ACCES pus 05.07-05.08 (GOLD dupa discuta care am purtat o )

Te mai asteptam , un joc placut iti uram !

Sa Donam Si noi pentru Co-owner + VIP GOLD inca o luna

Prima Donatie de 10 euro Ca nu mergea mai mult si mai dau inca odata pentru inca 10 euro

Pn5ae16.png

si inca 10

YUcQyCi.png

Sper sa se adauge grad-ul cat mai repede Multumesc

On 15.08.2017 at 5:26 PM, Sulder.drac' said:

Buna ziua,am platit astazi un vip gold,am trimis dovada pe adresa voastra de facebook dar inca nu a vazut nimeni se poate ocupa cineva.va multumesc !

20170815_172338.jpg

Procesat !

Mult succes !

6 minutes ago, Irinel . said:

Îmi pare bine că v-am ajutat , aștept vip.ul :) 

Screenshot_20171220-153042.png

Multumim pentru donatia efectuata, astept pm cu nick si pw! 

• Upvote 3