Jump to content
bGd.™

Discutii & Probleme legate de pariuri

Recommended Posts

1 minute ago, JAGUAR' said:

Mai bine sa joace in sala de sport:))) 

La cum joaca ei la ora actuala, ce ei, tot fotbalul romanesc, mai bine si'ar da Quit din consola ! :))

• Haha 1

ce fain ma scoate Craiova de pe bilet.. :)) //

--

Mai trebuie ca Fiorentina sa castige, Wolfsburg sa faca ori egal ori victorie, iar Craiova sa intoarca scorul in 10 oameni cu un rosu :))

• Haha 1

29 minutes ago, JAGUAR' said:

ce fain ma scoate Craiova de pe bilet.. :)) //

Adevarul ca numai craiova nu e aia:)) , aia e o clona infiintata peste noapte, nu trebuie sa mai intru in detalii.

In spoiler aveti ceva frumos.

Salut!
Din pacate pagina FCSB e Steaua (117.000 like) nu mai exista. 
Pagina a fost stearsa de Facebook la cererea unei companii ce detine drepturi de transmisie a meciurilor din liga 1 si 2.

Au fost 2 ani frumosi, eu si colegii mei am format o comunitate incredibila, cu multi dintre voi am format grupari la nenumarate meciuri pentru a sustine echipa dar din pacate activitatea FCSB e Steaua se opreste aici. :(

Dorinta noastra cea mai mare a fost sa vedem oameni la stadion, sa fie atmosfera demna de Steaua si am incercat din toate puterile sa indeplinim acest lucru. 

Aceasta este o ultima chemare din partea noastra! Haideti la meci! Haideti sa umplem peluza si sa ii acoperim pe dinamuisti cu incurajarile noastre pentru Steaua.

Seara buna si nu uitati, FCSB e Steaua!

• Like 1
  • Upvote 1

3 minutes ago, BoGdaN BD™✔ said:

Am zis de Dortmund ca o sa mearga bine dar pana acuma in prima repriza Bayern domina total

era de asteptat :)) Bayern este mult peste BVB :)))

16 minutes ago, Mondo said:

N-am ce comenta..frumos meci facut de BVB. Tot respectu :)) 

eu ti-am spus ca poate ai gresit echipa de la bun inceput :)) 

Eram pe aproape totusi, 3-2

===

On 11/9/2018 at 7:17 PM, JAGUAR' said:

Poate ai vrut sa zici ca Dortmund castiga cu 2 goluri diferenta? :))))

• Sad 1
  • Upvote 1

[Liga 1 Betano] Cfr-ul pas gresit cu Dunarea Calarasi, dupa ce portarul oaspetilor a facut un meci fabulos !

[Bundesliga] Dortmund 3 - 2 Bayern, meci cu multe goluri, Lewandowski inscrie cu calcaiul, dar golul a fost anulat !

[La Liga] Atletico Madrid castiga cu emotii meciul, dupa ce a fost condusa de doua ori ! 

[Seria A] Ionut Radu a avut o parada senzationala in meciul dintre Genoa - Napoli ! 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dupa o seara plina cu fotbal de calitate ziua de azi ce anticipati ? [ Ponturi / Pronosticuri / ]

• Dinamo Bucuresti - FCSB
  • Man. City - Man. Utd 
  • Ac Milan - Juventus 
  • As Monaco - PSG

3 hours ago, Corneliuss.♠️ said:

[Liga 1 Betano] Cfr-ul pas gresit cu Dunarea Calarasi, dupa ce portarul oaspetilor a facut un meci fabulos !

[Bundesliga] Dortmund 3 - 2 Bayern, meci cu multe goluri, Lewandowski inscrie cu calcaiul, dar golul a fost anulat !

[La Liga] Atletico Madrid castiga cu emotii meciul, dupa ce a fost condusa de doua ori ! 

[Seria A] Ionut Radu a avut o parada senzationala in meciul dintre Genoa - Napoli ! 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dupa o seara plina cu fotbal de calitate ziua de azi ce anticipati ? [ Ponturi / Pronosticuri / ]

• Man. City - Man. Utd 
  • Ac Milan - Juventus 
  • As Monaco - PSG

PSF2

PESTE 2,5

PSF2

PESTE 2,5

5 hours ago, Corneliuss.♠️ said:

• Man. City - Man. Utd 
  • Ac Milan - Juventus 
  • As Monaco - PSG

2&+2.5

GG

2&GG

2&+3.5

• Upvote 1

6 hours ago, Corneliuss.♠️ said:

• Man. City - Man. Utd 
  • Ac Milan - Juventus 
  • As Monaco - PSG

Ambele marcheaza @ 1.75

P2.5 goluri @ 1.48

Juve @ 1.77

Marcator Neymar (DA) @ 1.55

COTA TOTALA:6.55

2 hours ago, Mondo said:

Atalanta 4 -1 Inter :(( 

Foarte ciudat..meci slab facut de inter..dar trecem peste :)) .. Pareri de meci?  rezumat: il pun la "amintiri" :/

Adauga si pe Barca-Betis te rog :laugh:

Deja nu mai e vorba de "surprize" ,deja e bataie de joc..

Sa bati pe Real madrid cu 5-1 fara Messi si pierzi cu Betis cu Messi pe teren. PE TEREN PROPRIU.

Casele de pariuri au legatura.

• Upvote 1

12 minutes ago, Gabi Power ★ said:

Deja nu mai e vorba de "surprize" ,deja e bataie de joc..

Sa bati pe Real madrid cu 5-1 fara Messi si pierzi cu Betis cu Messi pe teren. PE TEREN PROPRIU.

Casele de pariuri au legatura.

Am fost azi la Casa Pariurilor am pus un bilet..iar unu inaintea mea a pus pe 3 meciuri 52 de milioane:)))

A pus asa: 

Solist Barcelona

Solist Arsenal

Solist Real Madrid

-- 

Iti dai seama ce nervi cred ca are ala acuma ca scorurile sunt asa:

Primul meci: 3-4

Al doilea meci: 1-1

Al treilea: - - -

• Like 1

S-a ajuns in toate ligile sa se faca smecherii acuma, toti ziceau de Italia... poftim acuma in toate.

Parca vad suprize si aici (deja is cateva) bine ca nu-s terminate inca...

Untitled.png

Fotbalul nu mai e ce a fost.

Mai demult barcelona,real erau zei in spania,steaua era nr 1 in romania,cand prindeau ceva echipa slaba o desfiintau nu ce s-a ajuns acum.. sa piarda realul cu alaves si barca cu betis,levante si alte echipe de pe 10 in jos..

Dau legatura caselor de pariuri.

Nu stiu cum vi sa parut voua Dinamo FCSB, dar dupa parerea mea a fost un meci frumos. 

Din punct de vedere dinamovist imi pare rau pentru iesirea lui Nistor pentru ca a 2a repriza v am dominat si fara el, ocazii, cornere, etc.. dar din punct de vedere al unui stelist imi pare rau pentru Bizonu dar nu a fost nici meciu lui nici ceea mai buna zi ca inafara de sutu in blocaj din careu nu a facut nimic. 

La FCSB a fost penalty pentru ca a gresit al nostru, adevarat si inca odata pacat ca nu am avut un om la finalizare pe final ca va dadeam bombita. Astept parerile voastre sa spuneti ca ati dominat voi meciu, etc d-astea :)).