Jump to content
bGd.™

Discutii & Probleme legate de pariuri

Recommended Posts

9 hours ago, Mondo said:

@JAGUAR' Cand se va desfasura concursul cu aproximatie? ( concursul "Ghiceste")

M-am gandit sa fie pauza inca saptamana aceasta iar dupa asta se va redeschide si Guess it, si celelalte si primul 11 probabil doar mai trebuie sa ne gandim si la premiile respective.

20 hours ago, BoGdaN BD™✔ said:

Ce ziceti de meciurile de aseara ? Oarecum ma asteptam la o surpriza din partea Olandei, dar tot pe Franta am pariat :laugh:  frumos a fost meciu' dintre Slovacia si Ucraina terminandu-se 4-1 si o cota foarte buna pentru GG de 2.08

Victorie Olanda, Slovacia, Țara Galilor, GG la Cipru şi Slovenia - Ăsta a fost biletu m3u cu 2 lei pus şi luam 150 de lei. Din păcate e lose pentru că Țara Galilor a pierdut în fața Danemarcei cu 1-2....

Pauzele astea ale naționalelor mie unul nu-mi plac deloc. Vreau campionate, UEL, UCL nu aiureală de competiție. La anu e mondial u21, poate fac juniorii o figură bună că de la ăştia mari nici o şansă. Meciul cu Muntenegru va fi foarte greu.

On 11/16/2018 at 2:27 AM, Mo#sU said:

@VLAADONE × @teroristul22 @Mondo va rog sa faceti niste avatare pt event ceva de genul cum au pus cei de la Overwatch ca recruteaza exact dimensiunea acelei imagini, in care sa scrieti Recrutam Jurnalisti, iar text secundar Pariuri Sportive tematica sa fie Sport, cs go ce vreti voi!

Multumesc!

Exemplu: L5fyLDj.png

Edited by Mo#sU, yesterday at 02:30 AM.

@Mo#sU

2.png

• Upvote 1

1 hour ago, VLAADONE × said:

Victorie Olanda, Slovacia, Țara Galilor, GG la Cipru şi Slovenia - Ăsta a fost biletu m3u cu 2 lei pus şi luam 150 de lei. Din păcate e lose pentru că Țara Galilor a pierdut în fața Danemarcei cu 1-2....

Pauzele astea ale naționalelor mie unul nu-mi plac deloc. Vreau campionate, UEL, UCL nu aiureală de competiție. La anu e mondial u21, poate fac juniorii o figură bună că de la ăştia mari nici o şansă. Meciul cu Muntenegru va fi foarte greu.

Total de acord.

4 hours ago, VLAADONE × said:

Mulțumesc, rămâne!

Apropo de meciul de aseara, mi se pare mie sau Ianis Hagi e ridicat prea mult în slăvi?

• Like 1

3 hours ago, Mo#sU said:

Mulțumesc, rămâne!

Apropo de meciul de aseara, mi se pare mie sau Ianis Hagi e ridicat prea mult în slăvi?

Cu mult prea mult, cel putin asta e parerea mea de o perioada buna de timp.

• Like 1

5 hours ago, Mo#sU said:

Mulțumesc, rămâne!

Da..poti zice si asa..dar sa nu uitam ca este fiul unei mare legende Romane..si ca poate mosteneste talentul acestuia. :)) Sa speram.

5 hours ago, Mo#sU said:

Mulțumesc, rămâne!

Are niste calitati dar n-o sa ajunga nici la nivelul lui Mutu/Chivu

• Sad 1

49 minutes ago, Energy K said:

Are niste calitati dar n-o sa ajunga nici la nivelul lui Mutu/Chivu

Speranta moare ultima..cum s-ar zice..

Mie unu imi place..este tanar si are calitati bune. Cu timpul poate va ajunge cat de cat la un nivel mare..nu ca tatal sau..dar ..

Nu e vorba daca e copilul unui fost fotbalist celebru, musai trebuie sa fie la fel de bun

Sa luam un exemplu din strainatate(ca tot sunt destui hateri ai romaniei aici): fiii lui zidane, Luca si Enzo, ii umfla saracu zidane de nu se mai stia alta stire la Real decat ca Luca si Enzo sunt gata sa ii calce pe urme tatalui. Cum era un meci de UCL sau un El Clasico, nu stiu cum, dar Enzo aparea in lotul pentru meci; urma meci cu Sociedad, tot nu stiu cum,Enzo disparea de pe foaie si se ducea la Real Castilla. Asa s-a intamplat un sezon sau doua incat saracu Perez devenea un Becali junior, de nu mai stia ce se intampla pe la echipa

Anyway, sunt si exemple pozitive; cum ar fi fiul lui Kluivert

Edited by Energy K, .

1 hour ago, Mondo said:

Da..poti zice si asa..dar sa nu uitam ca este fiul unei mare legende Romane..si ca poate mosteneste talentul acestuia. :)) Sa speram.

Si Rivaldinho? Nu E băiatul lui Rivaldo?

A facut ceva la Dinamo?

21 hours ago, Mo#sU said:

Si Rivaldinho? Nu E băiatul lui Rivaldo?

A facut ceva la Dinamo?

A avut meciuri frumoase, oscilatii, un meci bun, altul mai prost s.am.d 

Dar cand vorbim de Romania, totul la sfarsit se lasa cu "eroare". Undeva se intampla ceva, nu vedeti, ajung jucatori din ligile inferioare din alte campionate ale europei si aici sunt mari fotbalisti, asta-i defapt realitatea si ar trebui sa ne doara, pentru ca suntem 0, lumea 3-a a fotbalului.

1 hour ago, Corneliuss.♠️ said:

A avut meciuri frumoase, oscilatii, un meci bun, altul mai prost s.am.d 

Dar cand vorbim de Romania, totul la sfarsit se lasa cu "eroare". Undeva se intampla ceva, nu vedeti, ajung jucatori din ligile inferioare din alte campionate ale europei si aici sunt mari fotbalisti, asta-i defapt realitatea si ar trebui sa ne doara, pentru ca suntem 0, lumea 3-a a fotbalului.

Ar fi bine sa mai fim în lumea a 3 a...din pacate jucătorii isi urmăresc doar propriile contracte, sa ia bani si atat, nu pun si performanta pe primul loc, totul se rezuma la bani

1 hour ago, Mo#sU said:

Ar fi bine sa mai fim în lumea a 3 a...din pacate jucătorii isi urmăresc doar propriile contracte, sa ia bani si atat, nu pun si performanta pe primul loc, totul se rezuma la bani

Banii cui ? Bani de la cine ? Cine-i plateste pe acesti jucatori ? Asta-i ideea, nu-i totul cum spui tu. Cu acesti bani putini care exista se aduc jucatori de acesti bani, de aceasta valorea a banilor, apoi ce rezultate vrem sa avem ? Jucatori de liga a 2-a, a 3-a franceza, spaniola, portugheza etc .. jucatori ce nu au loc pe acolo sunt adusi la noi, apoi cand scot capul in europa sunt jucati in picioare. Singura echipa care plateste si isi permite orice este FCSB, ea asa cum este caracterizata, si cum este ea, ea a cumparat marfa de la Viitorul, milioane de euro, de la Astra, la fel, mil de euro, ea a finantat fotbalu romanesc, si sa nu vorbim de conditiile de la FCSB, care are baza sportiva de 6******+ ! Despre ce vorbim ? 

Fotbalul din România este de mult timp sub ligile inferioare din alte țări. Să ne uităm la faza de suporteri şi să ne imaginăm peste câte campionate am fi dacă suporterii ar juca în locul echipei şi ar primi aceştia 3 puncte pentru victorie?

Galerii avem la Dinamo, FCSB, Rapid, Timişoara, Argeş, UTA, chiar şi Steaua lu Lacătuş, dar din păcate ei(noi) susțin/susținem echipele favorite nu jucăm în locu lor.

Si zici de galerii Vladoone, nu te pot contrazice, sunt frumoase, dar tigania care se intampla la derby-uri din punctu meu de vedere e de toata jena..batai, injuraturi, tipic romanesc...cand ma uit la alte derby-uri in alte campionate ti-e mai mare dragu' sa ii vezi cum stau linistiti si isi vede fiecare galeria de treaba ei nefiind incidente in care pot fi implicati copii,femei,familii...

• Like 3

1 hour ago, BoGdaN BD™✔ said:

Si zici de galerii Vladoone, nu te pot contrazice, sunt frumoase, dar tigania care se intampla la derby-uri din punctu meu de vedere e de toata jena..batai, injuraturi, tipic romanesc...cand ma uit la alte derby-uri in alte campionate ti-e mai mare dragu' sa ii vezi cum stau linistiti si isi vede fiecare galeria de treaba ei nefiind incidente in care pot fi implicati copii,femei,familii...

Da, totql de acord. Să luăm exemplu Borussia - Bayern ce spectacol e acolo.