Jump to content
bGd.™

Discutii & Probleme legate de pariuri

Recommended Posts

3 hours ago, Gabi Power ★ said:

Iar discutii despre "fotbalul romanesc":smiletear:

In zilele de azi fotbalul romanesc e egal cu " Cancer fotbalistic" cum zic eu :)))

• Upvote 1

3 minutes ago, VLAADONE × said:

Vor fi surprize la Lyon, Roma sau Juve. Un meci din 3 va fi de necrezut.

Sunt convins :))) 

Dar poate nu, poate da, nimic nu mai e sigur:)) 

Sigur e doar "bulanul" sau "norocul" :))

14 minutes ago, VLAADONE × said:

Vor fi surprize la Lyon, Roma sau Juve. Un meci din 3 va fi de necrezut.

Sunt de aceeasi parere si cred ca la Juve va fi.

La Roma nici nu stiu ce sa zic.Daca bate Realul,daca pierde e tot una:))  A ajuns o echipa de nici nu mai stii daca sa pariezi pe ei sau nu.

• Haha 1

Tot respectu' meu pentru ei. Daca e sa aleg ar fi cei 2 imbatabili fosti la Milan si anume Maldini si Nesta care dadeau clasa tuturor.

46898071_512832449217815_8952409404917940224_n.jpg.fa4eca5a0595d75bc0af7345d683b7c6.jpg

• Like 4

1 hour ago, BoGdaN BD™✔ said:

Tot respectu' meu pentru ei. Daca e sa aleg ar fi cei 2 imbatabili fosti la Milan si anume Maldini si Nesta care dadeau clasa tuturor.

46898071_512832449217815_8952409404917940224_n.jpg.fa4eca5a0595d75bc0af7345d683b7c6.jpg

Pepe si Ramos-The killers duo:emoji60:

• Sad 1

11 hours ago, BoGdaN BD™✔ said:

Pique - Puyol cei mai tari. Ce au realizat acestia cu Guardiola nimeni nu va mai realiza curând.

• Like 1

2 minutes ago, Corneliuss.♠️ said:

Pique - Puyol cei mai tari. Ce au realizat acestia cu Guardiola nimeni nu va mai realiza curând.

Sunt de aceeasi parere ca si tine. Apropo @Corneliuss.♠️ ce parere ai de meciurile de aseara ? Nebunie la Bayern si la Lyon :)).

Mondo nu ai mai postat la predictii de pe 15.11 si azi suntem in data de 28.11 (de 13 zile, aproape 2 saptamani). Pe data de 22 ai facut o cerere de absenta care te scuteste, dar de pe 15 pana sa o faci tot sunt 7 zile. Ne mai dam interesu ?

@Mondo, sa ne oferi un raspuns la concurs!

Am vazut aseara roma real, nu cred ca merita sa castige realul, de cand a venit acest solari mi se pare ca echipa joaca defensiv!

Si eu m-am uitat aseara la AS Roma - Real Madrid.

Nu pot sa spun decat ca greselile individuale si-au spus cuvantul, mai ales la primul gol marcat de Real prin Gareth Bale in minutul 47, dupa ce Cengiz Under a ratat din fata portii goale (min 45+1), daca se marca pana in pauza, alta era soarta meciului.

Eu diseara o sa ma uit la meciul "capul de afiş" PSG - Fc Liverpool , eu cred ca o sa bata PSG pana la urma.

Vedeti surprize diseara ? :thinkin:

Edited by Stendhal ☺, .

Reason:

42 minutes ago, Stendhal ☺ said:

Eu diseara o sa ma uit la meciul "capul de afiş" PSG - Fc Liverpool , eu cred ca o sa bata PSG pana la urma.

Vedeti surprize diseara ? :thinkin:

Edited by Stendhal ☺, 25 minutes ago.

Reason:

Si eu tot la acest meci o sa ma uit mai ales ca i transmis 4k :inlove: si cam sunt de aceeasi parere cu tine in legatura cu PSG dar surprizele apar si pot sa apara oricand.

• Like 2

6 hours ago, VLAADONE × said:

Sunt de aceeasi parere ca si tine. Apropo @Corneliuss.♠️ ce parere ai de meciurile de aseara ? Nebunie la Bayern si la Lyon :)).

Bayern - Benfica, primul gol din partea "killer-ului" Robben, gol de fifa cu Fitnes Shot :D, restul fotbal german, calitativ si cantitativ !

Lyon - Manchester City, primul gol la fel venit, cu Fitnes Shot, dar acolo a fost eroare defensivă, nu se poate lăsa liber, mai ales cand stii ce sut are, oricum surpriza, 2 - 2, bravo ca au muncit si au încurcat echipa lui Guardiola.

Interesante raspunsurile la Ghiceste jucatorul..daca e cv ce nu e ok..indiciile sau alt ceva.. ma puteti anunta. 

Diseara dupa 10:30 va fi postata urmatoarea imagine..mult succes tuturor.

• Like 1

2 hours ago, Gabi Power ★ said:

In sfarsit am trait sa vad o seara fara surprize:smiletear:

Singura surpriză dacă pot spune aşa a fost la Dortmund că nu au reuşit să marcheze.

14 hours ago, VLAADONE × said:

Singura surpriză dacă pot spune aşa a fost la Dortmund că nu au reuşit să marcheze.

De acord cu tine aici.

• Upvote 1

Doar oameni seriosi aici.

Cu totii stim ca in liga 1 audienta la stadion e foarte scazuta(exceptie echipele din playoff).

Poli Iasi are meci cu Sepsi maine si n-au vandut nici 10 bilete.

E doar o gluma

Edited by Energy K, .

Mda.

Rapid Viena intoarce meciul in prelungiri cu Spartak Moscova dupa ce in minutul 80 era 1-0 . 

Spartak Moscova 1 - 2 Rapid Viena.

Iar dincolo , Astana 0 - 1 Dinamo Kiev.

1 hour ago, Energy K said:

Doar oameni seriosi aici.

Cu totii stim ca in liga 1 audienta la stadion e foarte scazuta(exceptie echipele din playoff).

Poli Iasi are meci cu Sepsi maine si n-au vandut nici 10 bilete.

E doar o gluma

Edited by Energy K, 1 hour ago.

era fain sa se bage aia da sa fie cote bomba, poate asa aveam sanse mai mari sa prindem bilete :))

• Haha 1

20 hours ago, Stendhal ☺ said:

Mda.

Rapid Viena intoarce meciul in prelungiri cu Spartak Moscova dupa ce in minutul 80 era 1-0 . 

Spartak Moscova 1 - 2 Rapid Viena.

Iar dincolo , Astana 0 - 1 Dinamo Kiev.

Apropo de întors scoru. Milanu era condusă cu 2-1 de Dudelange, ăia şi au dat 2 autogoluri şi de acolo a început dezastru.

Arsenalu s a dus cu juniori în deplasare, iar în aceeaşi grupă Sporting a luat tot lotu că nu era sigură :)).