Jump to content
bGd.™

Discutii & Probleme legate de pariuri

Recommended Posts

1 hour ago, Mondo said:

7.12.2018 - ora: 21:30 - SERIA A prezinta un super meci!

Este vorba despre Juventus - Inter Milano 

Ce pareri aveti despre acest super duel?

Mie unu , desi imi plac si sustin ambele echipe, Cred ca juve va castiga..probabil la o distanta de maxim 2 goluri.

Tot ce sper e sa vad un super meci..si nu doar sa sune asa :)

Diferența mare intre cele doua echipe, foarte mare chiar. Super meci va fi, cu Juventus in posesie si in atac mai tot meciul. Defensiv, juventus "predă" oricărui adversar lectii, deci ... nu stiu cum ar putea castiga Inter. Juventus si "la risc" Ronaldo si Dybala marcatori.

• Upvote 1

11 hours ago, VLAADONE × said:

Daacă ar fi să le măsurăm după pprtari, Inter este clar favorită. Este un meci frumos indiferent de locu din clasament.

Meritul lui Juve ca a invins, dar un egal echilibra balanța, sau chiar victorie Inter. Acest Icardi este fantastic, foarte bun jucatorul, l.as vedea înlocuitorul lui Suarez la Barcelona. Ronaldo cam slabut, dar felicitări lor pentru victorie. 

• Like 1

19 minutes ago, Corneliuss.♠️ said:

Meritul lui Juve ca a invins, dar un egal echilibra balanța, sau chiar victorie Inter. Acest Icardi este fantastic, foarte bun jucatorul, l.as vedea înlocuitorul lui Suarez la Barcelona. Ronaldo cam slabut, dar felicitări lor pentru victorie. 

Sustin :people40:

4 hours ago, Corneliuss.♠️ said:

La Barça ar fi perfect, dar nu cred pentru că nu îl suportă Messi. Nu la vrut la Mondial pentru că era clar că el făcea lotu şi a comiso grav Argentina. Icardi o ajuta mult dacă îl lua, a fost golgheteru Seriei A anu trecut şi merita la Mondial.

4 minutes ago, VLAADONE × said:

La Barça ar fi perfect, dar nu cred pentru că nu îl suportă Messi. Nu la vrut la Mondial pentru că era clar că el făcea lotu şi a comiso grav Argentina. Icardi o ajuta mult dacă îl lua, a fost golgheteru Seriei A anu trecut şi merita la Mondial.

Despre Nationala Argentinei nush cat de adevarat este ca Messi face lotul, nu mi pot da seama ce personalitate are acel antrenor daca Messi ar face asta. In afara de niste sugestii, discutii despre selectii, anumite criterii de selectie nush daca mai mult ar trebui sa faca Messi. Da, as fi de acord ca Messi poate sa aduca jucatori de atac langa care el se simte bine si poate juca impreuna cu el, dar nimic mai mult de atat. Exemplu Clubul Barcelona.

Meciul Juve - Inter nu a fost chiar ceea ce ma asteptam..din potriva :))) 

-------------

2 hours ago, Corneliuss.♠️ said:

Despre Nationala Argentinei nush cat de adevarat este ca Messi face lotul, nu mi pot da seama ce personalitate are acel antrenor daca Messi ar face asta. In afara de niste sugestii, discutii despre selectii, anumite criterii de selectie nush daca mai mult ar trebui sa faca Messi. Da, as fi de acord ca Messi poate sa aduca jucatori de atac langa care el se simte bine si poate juca impreuna cu el, dar nimic mai mult de atat. Exemplu Clubul Barcelona.

Nu cred deloc ca e adevarat ca Messi face lotul....poate doar cv gen "un sfat / o opinie" dar nu se iau deciziile doar dupa ce spune Messi...La Campionatul Mondial chiar ma surprins faptul ca Icardi nu a fost..si Dybala nu mai zic..ca a fost doar pe banca..si imi imaginez ce atac putea sa aiba Argentina..dar nep.. :))

22 minutes ago, ✕ Matei ✕ said:

https://www.digisport.ro/fotbal/liga-1/live-video-cfr-cluj-gaz-metan-2000-digi-sport-1-liderul-are-trei-victorii-consecutive-571926
Asa au ajuns echipele din liga 1....
Sa te bata Gaz Metan cand tu ai fost campioana romaniei....

Eu unul nu stiu dc vorbiti de liga 1.. "Fotbalul Roamnesc" a ajuns sa fie un cancer fotbalistic..

Ik de aia nu o sa mai pariez la noi..si intr adevar nu am mai pariat de ceva vreme pana azi la dinamo unde am pus peste 2.5 goluri ca am vazut cota de 2.25 si se termina 1-1....

15 minutes ago, BoGdaN.™ said:

Ik de aia nu o sa mai pariez la noi..si intr adevar nu am mai pariat de ceva vreme pana azi la dinamo unde am pus peste 2.5 goluri ca am vazut cota de 2.25 si se termina 1-1....

Exact ceea ce ziceam..nu merita deloc sa pariezi pe liga 1..sau macar sa o urmaresti...

10 minutes ago, spaniuuk said:

In ultimele doua bilete, m-a scos o echipa de pe bilet. Ce sa mai zic..

Sincer..e ceva obisnuit :))) 

Eu m-am obisnuit sa pierd pe un gol..sau asa.. :))

Pentru cei ce nu sunt in grupul de wapp, si doresc sa intre rog sa imi dai un mesaj in privat cu numarul de telefon ca sa va adaug.

---

Saptamana aceasta o sa fac statistica Jurnalistilor in cadrul categorieri Pariuri Sportive, o monitorizare.

---

Ceva meciuri dubioase pe maine ce ziceti? :)) 

15 hours ago, JAGUAR' said:

Pentru cei ce nu sunt in grupul de wapp, si doresc sa intre rog sa imi dai un mesaj in privat cu numarul de telefon ca sa va adaug.

---

Saptamana aceasta o sa fac statistica Jurnalistilor in cadrul categorieri Pariuri Sportive, o monitorizare.

---

Ceva meciuri dubioase pe maine ce ziceti? :)) 

Legat de grupul de whapp..eu nu sunt..inca..pt ca am un telefon care face figuri..dar tocmai ce dau comanda de unul si o sa pot umbla cum trebuie..atunci o sa-ti dau nr.

--------------------------

Meciuri interesante:

• Barcelona - tottenham
  • Liverpool - Napoli

La Barca-tottenham majoritatea au mers pe victoria celor de la Tottenham datorita faptului ca Barca este deja calificata si desigur batandu-se pentru locul doi cu Inter. Dar mie imi vine cam putin greu sa cred ca Barca o sa se lase invinsa pe Camp Nou iar pe langa asta intial s-a presupus ca multi dintre jucatorii principali nu o sa joace dar din cate vad doar cativa o sa fie pe banca de rezerva.

Nume noi in primu' 11 a lui Barca impotriva lui Tottenham: Munir El Haddadi, Denis Suarez, Vermaelen,Arthur,Coutinho