Jump to content
bGd.™

Discutii & Probleme legate de pariuri

Recommended Posts

2 minutes ago, BoGdaN.™ said:

La Barca-tottenham majoritatea au mers pe victoria celor de la Tottenham datorita faptului ca Barca este deja calificata si desigur batandu-se pentru locul doi cu Inter. Dar mie imi vine cam putin greu sa cred ca Barca o sa se lase invinsa pe Camp Nou iar pe langa asta intial s-a presupus ca multi dintre jucatorii principali nu o sa joace dar din cate vad doar cativa o sa fie pe banca de rezerva.

Nume noi in primu' 11 a lui Barca impotriva lui Tottenham: Munir El Haddadi, Denis Suarez, Vermaelen,Arthur,Coutinho

De acord..Barca nu se va lasa invinsa chiar de e deja calificata..este o echipa cu onoare si reputatie. :)

In rest nu stiu ce sa zic deorece parerile sunt impartite.

Oricum PSG ul e nevoita sa bata si cred ca o sa o faca. Liverpool la fel daca vrea sa aiba vreo sansa. Multi au mers pe pronosticul de GG la Liverpool dar vin ceilalti si zic ca e greu ca Liverpool sa ia gol.

Mi se pare mie sau la FCSB Viitorul a fost asa o amețeală?...nu de alta dar parca nu aveau benzina băieții de la viitorul...

Apropo stiti meciul ala de acum 4 5 ani cand viitorul era sa retrogradeze si in ultima etapa juca cu FCSB  si i a batut cu 5 2 si astfel s au salvat?!

Asa ca si chestie...si mai zic ca nașu si finu sunt certați:))))

Înțelegeți voi ce vreau sa zic...

• Haha 1

49 minutes ago, Mo#sU said:

Mi se pare mie sau la FCSB Viitorul a fost asa o amețeală?...nu de alta dar parca nu aveau benzina băieții de la viitorul...

Apropo stiti meciul ala de acum 4 5 ani cand viitorul era sa retrogradeze si in ultima etapa juca cu FCSB  si i a batut cu 5 2 si astfel s au salvat?!

Asa ca si chestie...si mai zic ca nașu si finu sunt certați:))))

Înțelegeți voi ce vreau sa zic...

A fost Mosulica, si inca cam pe fata.

O de dedicatie de la nasu' pentru finu' sa traiasca :)))

1 hour ago, BoGdaN.™ said:

A fost Mosulica, si inca cam pe fata.

O de dedicatie de la nasu' pentru finu' sa traiasca :)))

Mane deci ma uitam si nu înțelegeam...zic: asta e viitorul sau voluntari:))

• Haha 1

___________________________________________________________________________________________________________________________

Aceasta nu ii o intrebare despre fotbal sau alte sporturi pe care le avem pe categorie, dar.. in 14 decembrie are Catalin Morosanu meci. A observat careva disputa care are loc intre Catalin Morosanu, Beny Adegbuyi si Daniel Ghita pe facebook? Care credeti ca va castiga dintre Morosanu si Ghita? Eu unul pariez pe Ghita care a demonstrat ca e o legenda a kickboxului romanesc.

Edited by spaniuuk, .

Reason: link

13 hours ago, spaniuuk said:

___________________________________________________________________________________________________________________________

Aceasta nu ii o intrebare despre fotbal sau alte sporturi pe care le avem pe categorie, dar.. in 14 decembrie are Catalin Morosanu meci. A observat careva disputa care are loc intre Catalin Morosanu, Beny Adegbuyi si Daniel Ghita pe facebook? Care credeti ca va castiga dintre Morosanu si Ghita? Eu unul pariez pe Ghita care a demonstrat ca e o legenda a kickboxului romanesc.

Edited by spaniuuk, 13 hours ago.

Reason: link

Eu as merge pe Morosanu. Este tanar, iar daca doreste sa arate tuturor ca el este "Moartea din Carpati" va trebui sa-l bata pe Ghita, legenda kickboxului romanesc, altfel nu va reusi sa devina cel mai bun. :)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Pentru seara aceasta de Champions League ce anticipati ? Seara trecuta nu au fost mari surprize in afara faptului ca PSV conduce Inter aproape tot meciul, inter fiind eliminata la final. :). In acest moment, din ce am vazut aseara, Liverpool joaca cel mai frumos fotbal si cel mai spectaculos pe plan european ... Salah acesta este un "zeu" pentru cei din Egipt si cand va pleca va ramane o legenda pe Anfield.

Sincer o sa fie cam greu sa prezici ceva bine pentru acuma seara datorita faptului ca primele 2 echipe din majoritatea grupelor sunt deja calificate si nu stiu daca o sa mai forteze, poate doar din ambitie si pentru spectacol dar cum zic slabe sanse. Aseara pot sa zic sincer ca rezultatele finale au atins asteptarile probabile ale multora ceea ce se intampla cam rar. Iar in legatura cu Liverpool sunt de acord cu tine deorece imi sustin parerea ca Kloop face o treaba foarta buna la echipa. Oricum chiar sunt curios de rezultatele finale in aceasta seara.

Cota 2 pe ziua de astazi:

Ajax - Bayern @ Gol in ambele reprize -1.53

Young Boys - Juventus @ pauza sau final 2 - 1.30

Biletul zilei:

Valencia – Manchester United  @ X2 si peste 1,5 goluri - 2.08

Manchester City – Hoffenheim @ ambele marcheaza @ peste 2,5 goluri - 1.87

BSC Young Boys – Juventus  @ 2 & peste 1,5 goluri - 1.70

• Upvote 1

3 minutes ago, BoGdaN.™ said:

E bine biletul zilei + ca sunt cote bune la pronosticurile alea.

Vedem pe seara daca e sa iese ceva. In ultimul timp tot la + goluri am jucat si de obicei ma scoateau un meci sau doua. 

12 hours ago, spaniuuk said:

Biletul zilei:

Nu stiu ce sa zic, dar la cota 2 (picat Juve) :)) (era de asteptat ca mna ultima etapa sa fie cu "manevre"

Iar la biletul zilei X2 :)) mai degraba as fi mers pe psfx (dar tot mi-ar fi picat si mie)

City - win

Juve iarasi la fel:))

---

De accea nu mai pariez eu in etapa 5/6 din grupe:)) 

On 12/12/2018 at 2:32 AM, spaniuuk said:

Biletul zilei:

Din pacate Juventus...nu mai zic nimic. Astazi voi juca urmatoarele + cele care le postez pe topic-urile mele (+goluri).

Biletul zilei:

Rapid Viena – Rangers @ 1 - 2.40

Celtic – RB Salzburg @ Ambele marcheaza. peste 2,5 goluri - 2.02

Akhisarspor – Standard Liege @ 2 - 1.66

Ponturile zilei:

Akhisarspor - St.Liege @ X2 & peste 1.5 goluri - 1.65

Villarreal - Sp.Moscova @ 1 - 1.55

Bafta tuturor, numa verde!

Gest nesportiv din partea lui, trebuie sa recunosc dar eu cred ca a vrut sa imite logo-ul Bundesligii :D

48365449_2161046717289163_3443032984918163456_n.jpg.67bc23980598c25a86b6fe9251d53603.jpg

• Haha 3

2 hours ago, BoGdaN.™ said:

Gest nesportiv din partea lui, trebuie sa recunosc dar eu cred ca a vrut sa imite logo-ul Bundesligii :D

48365449_2161046717289163_3443032984918163456_n.jpg.67bc23980598c25a86b6fe9251d53603.jpg

ahahhaha :))))))

totusi a cam durut:)))

2 hours ago, BoGdaN.™ said:

Mai mult ca sigur :)) o vrut sa ii aseze freza :))

Merita incercat ponturile de mai jos.

Ponturi:

Kiel – Bielefeld @ gol in ambele reprize - 1.55

Almere – Jon Ajax peste 2.5 goluri - 1.44

Concordia Chiajna – Poli Iasi @ X2 & peste 1,5 goluri - 2.20

Servette – Rapperswil @ ambele marcheaza - 1.90

Nurnberg – Wolfsburg @ victorie Wolfsburg - 2.10

Edited by spaniuuk, .

• Upvote 1

On 12/12/2018 at 8:04 PM, Energy K said:

Il bate Ghita pe Morosanu si beat si la 4 dimineata si cu entorsa si cu hernie de disc

Cam asta cred si eu...ma uitasem cam ce adversari a avut Ghita in cariera sa si ce adversari a avut Morosanu...sincer nu prea se compara...Ghita e mai bun...parerea mea personala

24 minutes ago, Mo#sU said:

Cam asta cred si eu...ma uitasem cam ce adversari a avut Ghita in cariera sa si ce adversari a avut Morosanu...sincer nu prea se compara...Ghita e mai bun...parerea mea personala

Am luptat in promoția ITS Showtime, care a fost preluată de Glory in anul 2012! 

In anul 2012 Itshowtime 55, am devenit campion mondial in kick boxing. Lupta cu Hesdy Gerges.

Glory a avut in 2012-2014 ce a mai puternica promoție din lume, datorită luptătorilor preluati de la It’s Showtime!

Glory din 2012 este diferit de Glory din2018! Erau luptători explozivi și nu se știa cine castiga!

Astazi lupta Morosanul, sunt sigur ca si meciul asta e facut doar pentru ''show'' si ca va castiga Catalin.

5 hours ago, BoGdaN.™ said:

Macar a imitat ft bine logoul budesliga :)))

M-am bucurat azi cand am vazut ca e cota de 2.40 la Concordi-Iasi  daca pun peste 2.5 goluri...ma uit acuma la scor si sunt deja 8 goluri...nici nu vreau sa ma gandesc ce cota era daca puneam mai multe. Il puteam pune doar meciu' asta pe bilet si scoteam frumos :))

Edited by BoGdaN.™, .

Reason: alte goluri

Salutare,

Dupa multe bilete jucate si pierdute din cauza unei echipe sau doua, ieri biletul si ponturile au fost win. 

Ponturile postate si aici: 

Kiel – Bielefeld @ gol in ambele reprize - 1.55 ✔

Almere – Jon Ajax peste 2.5 goluri - 1.44 ✔

Concordia Chiajna – Poli Iasi @ X2 & peste 1,5 goluri - 2.20 ✔

Servette – Rapperswil @ ambele marcheaza - 1.90 ✔

Nurnberg – Wolfsburg @ victorie Wolfsburg - 2.10 ✔

Tot biletul: 

Ponturile jucate astazi pe langa biletul de + goluri:

Manchester City – Everton FC @ peste 2,5 goluri - 1.40

Hoffenheim – Monchengladbac @ ambele marcheaz si peste 2,5 goluri - 1.53

FC Torino – Juventus Torino @ 2 - 1.62