Jump to content
bGd.™

Discutii & Probleme legate de pariuri

Recommended Posts

17 minutes ago, VLAADØNE☆ said:

Fetelor ce faceti ? Mai puteti de la atata carnati si sorici "?

Avem vreo fata pe aici ca sunt interesat?:smiletear:

Edited by Gabi Power ★, .

• Haha 1

Ce parere aveti de Manchester United?

Momentan este pe locul 6 .. Distanta de 6 puncte ..daca nu ma insel.. De locul 5. Prinde pana la final un loc de UCL?

MIE unu imi place cum merge echipa cu noul antrenor..era si timpul ca "Mourinho" sa plece :)) 

Si ce "chemestry" pe POGBA :))

SUB conducerea lui "Mourinho":

-13 meciuri - 3 goluri -3asisturi

SUB CONDUCEREA NOULUI ANTRENOR:

2 MECIURI - 2 GOLURI - 2 ASSISTURI 

Joaca fotbal cantitativ de cand a plecat Mourinho, insa calitativ nush ca nu m.am uitat la meciuri, dar nu va prinde locurile de UCL / UEL.

Insa acest pogba nu mi se pare super jucător, si nici jucător de 120 de mil de euro, il compar cu james împrumutat de real si cu clauza de reziliere in jur a 80 sau 90 mil de euro.. si james joaca fotbal, nu pogba care "innoata" pe teren cu picioarele alea de cangur.

Nice, Cornelius. Aceeasi viziune ca si mine o ai despre acest "mare jucator" Pogba. O mizerie mai mare nu am putut sa vad decat acel transfer, suma aceea uriasa de bani data pe un jucator pe care nu pot zice ca e "wow".

• Upvote 1

10 hours ago, BoGdaN.™ said:

Nice, Cornelius. Aceeasi viziune ca si mine o ai despre acest "mare jucator" Pogba. O mizerie mai mare nu am putut sa vad decat acel transfer, suma aceea uriasa de bani data pe un jucator pe care nu pot zice ca e "wow".

Suma uriașă datorită impresarului Mino Raiola, care reușește sa vanda jucatori de sute de milioane si traieste din comisionul obtinut din aceste sume. Dezechilibrata balanța in aceasta lume, unii muncesc cu anii, o viata intreaga si nu ar putea obtine macar o suma din sumele obtinute de acest impresar, sau altii.. sunt o grămadă...

Tin sa va contrazic.. *In legatura cu suma..intradevar e una uriasa si poate putin nemeritata..

Eu unul urmaresc MAN UTD.. si cu noul antrenor joaca si "calitate" nu doar cantitate cum facea Mourinho.. Pogba este baza la mijlocul echipei si a demonstrat-o de multe ori..parerea mea

Eu cred..si sunt sigur ca MAN UTD pana la final va fi pe locul 4 cel putin daca continua sa arata performanta.. nu ca in prima parte a sezonului

Eu te contrazic total ! Cate dintre acele faze facute de Pogba la mijlocul terenului au iesit si goluri ? Cate goluri a produs Pogba cu acele faze ? Acele picioare de cangur si 2 miscari din sold nu justifica suma platita pe el, insa sa nu fii increzator ca va fi pe locul 4, cand or sa de-a de Arsenal, Liverpool, Man. City, Chelsea .... atunci va fi adevarata lor valoare. Mai bine castiga Mourinho 2-0 cu Cardif decat 5-1 si cand sa de-a de Liverpool sa primeasca 3-1 ... 

• Upvote 1

On 12/28/2018 at 12:37 PM, Corneliuss.♠️ said:

Eu te contrazic total ! Cate dintre acele faze facute de Pogba la mijlocul terenului au iesit si goluri ? Cate goluri a produs Pogba cu acele faze ? Acele picioare de cangur si 2 miscari din sold nu justifica suma platita pe el, insa sa nu fii increzator ca va fi pe locul 4, cand or sa de-a de Arsenal, Liverpool, Man. City, Chelsea .... atunci va fi adevarata lor valoare. Mai bine castiga Mourinho 2-0 cu Cardif decat 5-1 si cand sa de-a de Liverpool sa primeasca 3-1 ... 

Mourinho nu a mai legat jocul echipei in ultima vreme si asta s-a vazut,a facut schimbari aiurea si toate astea au dus la demiterea lui.

Nici noul antrenor de la United nu ma incanta,dar totusi sa vedem rezultatele.

Mourinho nu m-a incantat nici la o echipa la care a fost antrenor.

• Like 1

1 hour ago, Gabi Power ★ said:

Mourinho nu a mai legat jocul echipei in ultima vreme si asta s-a vazut,a facut schimbari aiurea si toate astea au dus la demiterea lui.

Nici noul antrenor de la United nu ma incanta,dar totusi sa vedem rezultatele.

Mourinho nu m-a incantat nici la o echipa la care a fost antrenor.

Adevarat si totusi uneori afost considerat "cel mai bun antrenor"....

Related image

Pareri?

41 minutes ago, Corneliuss.♠️ said:

Liverpool se va impune dar cu gol primit... acum sa vedem ce va pregatii Kloop, insa nici Arsenal nu joaca rau.

De asemenea..Arsenal joaca bine.. Dar nu indeajuns incat sa o domine cat de putin (pe termen lung) pe Liverpool.. Echipa cormoranilor va castiga la distanta de minim 2 goluri..dar va si incasa..sper sa avem un meci pe cinste :))

__ 

Daca Arsenal pierde.. Man UTD se apropie si mai mult in cazul in care si ea castiga..orice punct e important  in cel mai frumos campionat din europa. 

Ce repriza fantastica intre Liv - Ars <3 

Asa da meci..Firmino la golul 2..fara cuvinte.. 

Arsenal sta prost rau pe aparare..

Si e penalty pe care Salah il transforma in gol.. 

4-1 

O repriza cu un scor care ne multumeste ca frumusete a fotbalului. 

Edited by Mondo, .

• Upvote 1

Sah-Mat Liverpool pe Arsenal, in schimb ma intreb, ce căuta Lacazette in min 70 sa fie adaugat pe teren ? La o echipă de calibrul lui Liverpool iti trebuie viteza, reactie rapida, iar el eate... parerea mea este ca jumatate din meci a fost pierdut de antrenor, plus formatia cu 3 fundasi lenti, in fata la acest trio, posibil cel mai in forma din lume .. slaba a preagtit meciul antrenorul.

• Upvote 1

Liverpool isi merita locul unde este acum, si dupa parerea mea acolo o sa ramana pana la final.

As vrea ca Liverpool sa ia Champions League datorita eforturilor depuse atat de jucatori cat si de antrenor pentru echipa.

• Like 1

Ce fac băieții?

Ce părere aveți de Teja?

Apropo cand e pauza competițională la fotbal?

Teja e un fel de Vasile Miriuta, ridica echipele mici, chiar daca nu sunt fan FCSB is curios ce va face cu echipa.

Va doresc un an nou fericit, anu asta sa avem profit:laugh:

2 hours ago, Mo#sU said:

Ce fac băieții?

Ce părere aveți de Teja?

Apropo cand e pauza competițională la fotbal?

2 hours ago, a r t h u r said:

Teja e un fel de Vasile Miriuta, ridica echipele mici, chiar daca nu sunt fan FCSB is curios ce va face cu echipa.

Va doresc un an nou fericit, anu asta sa avem profit:laugh:

Poate va fi un "om mare" pentru noi..care as o duca pe FCSB in UCL.. "POATE" :))