Jump to content
bGd.™

Discutii/Probleme legate de pariuri

Recommended Posts

Ce ocazii ba ca n-ati avut nicio ocazie clara tot meciul inafara de gol.

Si  n-ati dominat nimic in repriza a doua chiar si 11 contra 10.

S-a terminat super-atitudinea lui dinamo(pt ca in fiecare meci cu Steaua isi dau viata pe teren) si veti incepe sa faceti iar pasi gresiti.

Edited by Energy K, .

Nu-mi pasa ce crezi despre mine

Mie imi place sa vorbesc despre fotbal si daca vrei si tu sa vorbim, ar fi perfect

Si fara jigniri 

N-are rost sa va certati sau sa jigniti din cauza unor echipa care nu prea mi se pare ca joaca fotbal in adevartu' sens al cuvantului am explicat si mai sus situatia.

Asa ca mai bine ne amuzam putin

|

|

|

Tipic "el clasicului" romanesc :laugh:

46104321_2226746244315866_7710448499506020352_n.jpg.b770d8f2d3f29ba3e9f24d0bf47c7c1d.jpg

• Haha 1

1 hour ago, Gabi Power ★ said:

Si eu care voiam sa pun 10 milioane pe scor corect 1-1..:emoji60:

Da si eu 100 :))). Nu se merita sa bagi atatia bani pe Liga 1.

21 hours ago, Gabi Power ★ said:

Fotbalul nu mai e ce a fost.

Mai demult barcelona,real erau zei in spania,steaua era nr 1 in romania,cand prindeau ceva echipa slaba o desfiintau nu ce s-a ajuns acum.. sa piarda realul cu alaves si barca cu betis,levante si alte echipe de pe 10 in jos..

Dau legatura caselor de pariuri.

Fara comunisti Steaua ar fi fost de nimic, la fel si Dinamo. 

Edited by [R] Andrei, .

21 hours ago, VLAADONE × said:

Nu stiu cum vi sa parut voua Dinamo FCSB, dar dupa parerea mea a fost un meci frumos. 

Din punct de vedere dinamovist imi pare rau pentru iesirea lui Nistor pentru ca a 2a repriza v am dominat si fara el, ocazii, cornere, etc.. dar din punct de vedere al unui stelist imi pare rau pentru Bizonu dar nu a fost nici meciu lui nici ceea mai buna zi ca inafara de sutu in blocaj din careu nu a facut nimic. 

La FCSB a fost penalty pentru ca a gresit al nostru, adevarat si inca odata pacat ca nu am avut un om la finalizare pe final ca va dadeam bombita. Astept parerile voastre sa spuneti ca ati dominat voi meciu, etc d-astea :)).

Parerea mea: desi a fost un meci frumos..si desi sunt stelist..iubesc fotbalul si imi place sa fiu corect. Dinamo merita sa castige..:))

• Like 1

6 minutes ago, Mondo said:

Parerea mea: desi a fost un meci frumos..si desi sunt stelist..iubesc fotbalul si imi place sa fiu corect. Dinamo merita sa castige..:))

Urmatorul meci e al lor. :objects14:

9 hours ago, Gabi Power ★ said:

Urmatorul meci e al lor. :objects14:

Sper sa nu :)) Da..daca va mai fi cazul..P.S. DINAMO VA RETROGRADA IN LIGA 2 ;)

On 11/12/2018 at 6:23 PM, [R] Andrei said:

Fara comunisti Steaua ar fi fost de nimic, la fel si Dinamo. 

Edited by [R] Andrei, Monday at 06:34 PM.

Un comentariu fara rost adus de tine ! In aceea vreme sportul este sustinut de "comunisti", iar atat timp cat fotbalul a fost sustinut de vremea "comunistă" a fost adusa Cupa Campionilor la București, iar naționala Romaniei era pe "val" si multe alte chestiuni. Doar generatiile create in acele timpuri au mai dat rezultate dupa ce "comunistii" au căzut ! 

Si asteptati sa inceapa nationalele saptamana asta ? Eu unu nu prea, pentru ca se intampla cam multe suprize si e pauza in campionate :(

• Upvote 1

3 hours ago, BoGdaN BD™✔ said:

Si asteptati sa inceapa nationalele saptamana asta ? Eu unu nu prea, pentru ca se intampla cam multe suprize si e pauza in campionate :(

In momentul de fata asteptam ca Romania sa ajuga in fruntea Clasamentului, dar nu stim cate sperante putem sa ne punem. Iar in privinta surprizelor, s-au cam dus vremurile in care stiai ca echipa mai slab cotata tot aceea va pierde, acum nu prea mai este asa, fotbalul a ajuns la alt nivel (Nu vorbesc de noi ca noi suntem doar cu numele, prezenta "0 taiat"), toti au crescut, toti vor sa castige, toti care se apuca de fotbal si sunt la un club / nationala mica au o ambitie mult mai mare fata de cel care este la un club / nationala mare, fata de un fotbalist consacrat ! 

• Upvote 2

Bate Anglia astazi.

---

Imi cer scuze si pentru putina mea inactivitate, am fost cam ocupat vremea aceasta, dar de astazi am sa revin :D

Si succes tuturor la pariuri astazi si saptamana aceasta in meciurile Nationals :D

6 hours ago, JAGUAR' said:

Bate Anglia astazi.

---

Imi cer scuze si pentru putina mea inactivitate, am fost cam ocupat vremea aceasta, dar de astazi am sa revin :D

Si succes tuturor la pariuri astazi si saptamana aceasta in meciurile Nationals :D

Mai mult avem nevoie de noroc la suprizele care se intampla si care o sa ne astepte :))

@VLAADONE × @teroristul22 @Mondo va rog sa faceti niste avatare pt event ceva de genul cum au pus cei de la Overwatch ca recruteaza exact dimensiunea acelei imagini, in care sa scrieti Recrutam Jurnalisti, iar text secundar Pariuri Sportive tematica sa fie Sport, cs go ce vreti voi!

Multumesc!

Exemplu: L5fyLDj.png

Edited by Mo#sU, .

• Like 3

2 hours ago, Mo#sU said:

@VLAADONE × @teroristul22 @Mondo va rog sa faceti niste avatare pt event ceva de genul cum au pus cei de la Overwatch ca recruteaza exact dimensiunea acelei imagini, in care sa scrieti Recrutam Jurnalisti, iar text secundar Pariuri Sportive tematica sa fie Sport, cs go ce vreti voi!

Multumesc!

Exemplu: L5fyLDj.png

Edited by Mo#sU, 2 hours ago.

O idee bbuna. Eu unul stiu despre ce e vorba deoarece am facit si la international forum (categoria). O sa revin cu mai multe modele

1 minute ago, BoGdaN BD™✔ said:

Ceva de genu' cauti, @Mo#sU ?

2.jpg.d93b1fe4d1c27827bf7dbe23bf763753.jpg    1.jpg.e85509568318a2eaee9eb1fb0ccf9520.jpg

Cv de genu. Dar acele imagini sunt destul de "slabe".

• Upvote 1

jrn3.png.6277bc01a00e83285383605fa50c47b2.png

Daca doriti modificari sau nu va place..ma contactati..si voi modifica/ voi face alt model exact cum doriti. 

@Mo#sU 

Edited by Mondo, .

• Like 1

Ce ziceti de meciurile de aseara ? Oarecum ma asteptam la o surpriza din partea Olandei, dar tot pe Franta am pariat :laugh:  frumos a fost meciu' dintre Slovacia si Ucraina terminandu-se 4-1 si o cota foarte buna pentru GG de 2.08

• Like 1

3 hours ago, BoGdaN BD™✔ said:

Ce ziceti de meciurile de aseara ? Oarecum ma asteptam la o surpriza din partea Olandei, dar tot pe Franta am pariat :laugh:  frumos a fost meciu' dintre Slovacia si Ucraina terminandu-se 4-1 si o cota foarte buna pentru GG de 2.08

N ar fi avut dreptul ca Olanda sa castige, daca te iei dupa statistica, iar surprizele la pariuri exista tot timpul. Ce asteptari sa avem de la Romania, ca asta-i "buba" noastra ce ne doare cel mai tare.