Jump to content
bGd.™

Discutii/Probleme legate de pariuri

Recommended Posts

Matei incearca sa numai dai quote si sa raspunzi direct acolo in topicul cu STIRI. Acel topic este facut doar pentru a anunta stirile nu pentru a ne da cu parerea. Daca ai ceva de spus sau ai de facut o observatie poti sa postezi aici la discutii. Sper sa nu te superi ca ti-am spus, dar e bine sa facem totul corect.

2 hours ago, Energy K said:

Varane la balonul de aur 

)))))))))

Edited by Energy K, 2 hours ago.

2 hours ago, BoGdaN BD™✔ said:

Nici eu nu prea cred aia cu balonu' de aur

Nu prea inteleg chestia cu balonul de aur, trebuie neaparat sa fie castigata de un marcator ? de un atacant ? neaparat chestia asta ? Spre ex Neuer, se spune despre el ca este cel mai bun portart din lume, a fost nominalizat la castigarea acestuia, dar de ce nu la castigat ? Fara Messi si Ronaldo nu exista fotbal ? Varane, fundas, poate a avut niste statistici pe postul lui care altu nu le-a avut, ce este asa ciudat in asta ?

• Upvote 1

Varane e unul dintre foarte foarte foarte putinii jucatori de la Real Madrid aka "33 la liga 12 ucl" care are bun simt, este un fotbalist bun si nu iese in evidenta cu arfe.

Dar de ce sa fie nominalizat chiar in ultimii trei ? Pentru ca are trofee importante castigate ? 

Pai daca urmam logica asta, Ribery, care a castigat tot cu Bayern(ucl,bundesliga,cupa germaniei) in sezonul 2013-2014(sper sa nu gresesc) a ajuns in ultimii trei alaturi de Messi si Ronaldo (care nu au avut un sezon la fel de bun legat de trofee, dar care au inscris goluri si au impresionat) nu a primit balonul de aur.

Cu ce iese Varane in evidenta in urma unui joc de-al lui Madrid ("33 la liga 12 ucl") ?

Nu inscrie, nu ofera pase, nu nimic.

Dar, in caz ca in ultimii 3 la balonul de aur se afla un jucator de la Real Madrid, cu totii vom sti deznodamantul.

2m7i72u.jpg

• Haha 1

11 hours ago, VLAADONE × said:

1. evE3dbO.png  x  2. v9SOmF2.png

Al doilea mi se pare mai faina. Si primu' e interesant dar poate putin numaru' 11 sa nu fie asa lungit

• Like 1
  • Upvote 2

DstEdBKWoAEk7So.jpg

Nationala de tineret a Romaniei va juca in primul meci de la Euro 2019 pe 16 iunie contra Croatiei. Urmatorul meci va fi contra Frantei, iar in ultima etapa o intalnim pe AngliaNationala de tineret a Romaniei va juca in primul meci de la Euro 2019 pe 16 iunie contra Croatiei. Urmatorul meci va fi contra Frantei, iar in ultima etapa o intalnim pe Anglia ! 

• Like 2

Grea de tot grupa, se putea sa picam mai bine, dar asta e .

Am inteles ca cea mai buna echipa care ocupa locul 2 din grupa se califica mai departe, dar si asa e greu de tot, asa ca speranta moare ultima ! 

Journalist: what kind of style you playing ?
Zlatan: Zlatan style

If you invite Zlatan at your house, you’re the guest

Coach Arsenal:We invite you to hava à trial With Arsenal.
Zlatan:Zlatan doesn’t do auditions

Journalist: What do you offer for your wifes birthday.
Zlatan: nothing she allready have Zlatan

• Like 1

5 hours ago, Corneliuss.♠️ said:

DstEdBKWoAEk7So.jpg

Nationala de tineret a Romaniei va juca in primul meci de la Euro 2019 pe 16 iunie contra Croatiei. Urmatorul meci va fi contra Frantei, iar in ultima etapa o intalnim pe AngliaNationala de tineret a Romaniei va juca in primul meci de la Euro 2019 pe 16 iunie contra Croatiei. Urmatorul meci va fi contra Frantei, iar in ultima etapa o intalnim pe Anglia ! 

Vedem ce va fi :D

Ceva bilet pe weekend-ul acesta ati pregatit sau pregatim maine unul?

11 hours ago, Corneliuss.♠️ said:

DstEdBKWoAEk7So.jpg

Sanse bune sa treaca mai departe. Ca si valoare, noi la juniori ne batem de la egal la egal cu orice tara de pe planeta asta, la cei mari suntem problema. Le uram cu totii succes si avem timp la anu sa vorbim si sa dezbatem subiectul asta.

ON: Astazi o sa fie cateva meciuri de FOC, derby-uri ale zilei in toate campionatele precum TOTTENHAM - CHELSEA / MAINZ - DORTMUND / ATLETICO MADRID - BARCELONA. 

1. In meciul dintre Spurs si Chelsea vad un meci deschis si multe goluri, faze si multe de dezbatut inainte si dupa meci.

2. De ce am ales acest meci ca si DERBY ? O singura tinta : KLOOP. Fostele sale echipe isi masoara fortele pentru a vedea care domina autoritar si la care a impus mai bine jocul KLOOP.

3. Aici numai sunt alte cuvinte de zis decat MAGIE, FRUMUSETE si SPECTACOL. Un egal ar fi cel mai echitabil pentru ambele parti.

• Like 1

[ Dinamo 1 - 1 Gaz Metan Medias ] - Din nou meci slab din partea cainilor dupa egalul obtinut in minutul 90 3+. Nici Mircea Rednic numai are rabdare cu acestia, dupa ce aseara a criticat atitudinea celor din atac, "Ei ar trebui sa fie cel mult rezerve."

• Sad 1

The best defender of all time, Sergio Redmos arata ca la o varsta inaintata poate duce finale de UCL.

Vamos Madrid, vamos Papa P€rez.

Edited by Energy K, .

2 minutes ago, Corneliuss.♠️ said:

image.png.8e28bc817bf9d4c2d3fda6d7c9e73298.png

Surprise :D 

Plin de ele ca si in fiecare weekend. Alt exemplu de supriza este la PSG unde e minutu' 82 si e doar 1-0 pentru ei si eu care in minutu' 68 am pariat live peste 2.5 goluri pana la final... cine se astepta dupa ce in fiecare meci dau minim 3 goluri

• Like 1

Unde a ajuns fotbalul ..., anul trecut Real juca si nu lua bataie nici de la echipele puternice, acum ia bataie de la Eibar... .

Dincolo, Bayern defila in Bundesliga, se pare ca la aceste 2 echipe a intervenit o automultumire (daca pot sa i spun asa), de aceea cred ca a si plecat Zidane, sigur a stiut ca nu o sa mai faca nimic bun cu acesti jucatori, astfel plecand de la echipa.