Jump to content
bGd.™

Discutii/Probleme legate de pariuri

Recommended Posts

4 hours ago, Energy K said:

Astia care erau cu salah

Unde sunteti frate

Jocul echipei nu sta doar intr-un jucator. Oricum, chiar si cu sutele de milioane de euro PSG nu joaca la un nivel "corect", iar cand va da de un adversar mai competitiv o sa fie vai si amar. :P 

4 minutes ago, Energy K said:

Daca joaca Real cu PSG prin fazele eliminatorii, le da Mbappe la foc automat

aici is deacord:))

Dar vezi ca mai este o etapa, multe se pot intampla:)) Napoli, Liverpool, PSG, una din ele..va pleca

2 minutes ago, Energy K said:

Stii ce o sa se intample dupa ultima etapa?

Liverpool castiga europa league

Si mie imi place Liverpool, deci si eu cred ca o sa traga fiecare din ele pt primele doua pozitii :)) 

• Like 1

4 minutes ago, JAGUAR' said:

Si mie imi place Liverpool, deci si eu cred ca o sa traga fiecare din ele pt primele doua pozitii :)) 

Voiam sa spun ca e greu ca Liverpool sa se califice.

Daca va primi gol de la Napoli, trebuie sa bata la minimum 2 goluri diferenta. Greu de crezut ca nu va marca Napoli

Deci Liverpool pica in UEL pe care zic eu ca o va castiga (Klopp the best)

• Like 1

1 hour ago, Energy K said:

Voiam sa spun ca e greu ca Liverpool sa se califice.

Daca va primi gol de la Napoli, trebuie sa bata la minimum 2 goluri diferenta. Greu de crezut ca nu va marca Napoli

Deci Liverpool pica in UEL pe care zic eu ca o va castiga (Klopp the best)

PSG are meci usor:)) deci nu se stres, e clar ca va bate si va fi pe primul loc probabil..

Meciul decisiv va fi intre Napoli si Liverpool, din care sunt convins ca Liverpool i va da macar 2 goluri chiar daca e la ea acasa..un 0-2 sau 1-2

• Like 1

Dupa parerea mea psg e cea mai puternica echipa din ucl in momentul de fata cu referire la lotul echipei.

Barca ce se mai apropie de top,in rest nu vad alte echipe,bayern nu mai e ce a fost,city,united la fel,de real nu mai are rost sa discutam.

13 hours ago, Gabi Power ★ said:

Dupa parerea mea psg e cea mai puternica echipa din ucl in momentul de fata cu referire la lotul echipei.

Barca ce se mai apropie de top,in rest nu vad alte echipe,bayern nu mai e ce a fost,city,united la fel,de real nu mai are rost sa discutam.

PSG sa zica mersi daca trece de primele faze eliminatorii dupa grupe. Anu asta vad 3 favorite : City, Barca si Atletico.

57 minutes ago, VLAADONE × said:

PSG sa zica mersi daca trece de primele faze eliminatorii dupa grupe. Anu asta vad 3 favorite : City, Barca si Atletico.

Trebuie sa existe o echipa surpriza, iar aici o astept pe Dortmund !

• Like 1

22 minutes ago, Corneliuss.♠️ said:

Trebuie sa existe o echipa surpriza, iar aici o astept pe Dortmund !

Ştii ce rău mi a părut în finala cu Bayern că nu au luat ? Ar fi fost perfect pentru Kloop. Promovare, 2 campionate, al 3 lea an finală UCL, ce poți să mai zici.

• Like 1

3 minutes ago, VLAADONE × said:

Ştii ce rău mi a părut în finala cu Bayern că nu au luat ? Ar fi fost perfect pentru Kloop. Promovare, 2 campionate, al 3 lea an finală UCL, ce poți să mai zici.

Kloop in cariera pana acum nu a luat vreo echipa gata formata, asta-i problema lui. El pe unde a mers a trebuit sa formeze si de acesta rezultatele apar mai greu, iar finala cu bayern dupa ce-a facut-o KO pe Real Madrid. Oricum, #thebestKloop, este un antrenor cu un fotbal si cantitativ si calitativ, fotbalu acela invatat intr-o scoala de antrenori "nemteasca" !

6 minutes ago, Corneliuss.♠️ said:

Kloop in cariera pana acum nu a luat vreo echipa gata formata, asta-i problema lui. El pe unde a mers a trebuit sa formeze si de acesta rezultatele apar mai greu, iar finala cu bayern dupa ce-a facut-o KO pe Real Madrid. Oricum, #thebestKloop, este un antrenor cu un fotbal si cantitativ si calitativ, fotbalu acela invatat intr-o scoala de antrenori "nemteasca" !

Este indiscutail..parerea mea..ca in momentul de fata..klopp este cel mai bun antrenor..A facut din echipe mai "mici" ( in genul ca nu au avut lotul lui barca, real , etc)  niste echipe geniale..precum BVB , Liverpool

• Like 2

Rivalitatea Messi & Ronaldo , exista doar pentru fani. Sunt 2 mari LEGENDE ale fotbalului care vor ramane in istorie pentru totdeauna.

Ar trebui sa fim mandri ca suntem contemporani cu cei mai buni jucatori de fotbal din lume.. tot respectul pentru cei 2. 

Untitled-12.png.95dc46ed5d0b36c3c1ac88220eeff6d7.png      Untitled-1.png.83c48184e4b7643c169e51df826137e1.png 

*Semnaturile sunt FREE pentru cine doreste. 

• Like 1
  • Upvote 1

După ce am vizionat anumite meciuri din UCL, nu stiu daca pot spune ca exista o favorita, dar sincer imi place PSG sezonul asta, cu toate că mi as dori  revenire in forta a echipelor din italia, AC MILAN,INTER fara Juve:))

20 minutes ago, Mo#sU said:

După ce am vizionat anumite meciuri din UCL, nu stiu daca pot spune ca exista o favorita, dar sincer imi place PSG sezonul asta, cu toate că mi as dori  revenire in forta a echipelor din italia, AC MILAN,INTER fara Juve:))

Foarte dificila revenire a acestora, poate cu mutarea lui Ronaldo in Seria A or sa devina mai importante pe piata transferurilor, dar daca o iei statistic nu mi aduc aminte de curand sa fi bagat sume uriase in fotbal [ Milan / Inter Milano ], vreun transfer rasunator ... foarte slabe. 

18 minutes ago, Corneliuss.♠️ said:

Foarte dificila revenire a acestora, poate cu mutarea lui Ronaldo in Seria A or sa devina mai importante pe piata transferurilor, dar daca o iei statistic nu mi aduc aminte de curand sa fi bagat sume uriase in fotbal [ Milan / Inter Milano ], vreun transfer rasunator ... foarte slabe. 

Nici eu nu cred in revenirea acestora..din potriva..chiar consider ca JUVE are sanse mmari la tripleta :)) (UCL/Campionat/Cupa italiei). FORTZA JUVE :))

• Haha 1

6 hours ago, Mondo said:

Nici eu nu cred in revenirea acestora..din potriva..chiar consider ca JUVE are sanse mmari la tripleta :)) (UCL/Campionat/Cupa italiei). FORTZA JUVE :))

UCL e a Barcei:smiletear:

Edited by Gabi Power ★, .

• Haha 1

Just now, Gabi Power ★ said:

UCL e al Barcei:smiletear:

Depinde.. :)) Recunosc ca sunt si fan Barca si fan JUVE..las destinul sa aleaga :))

• Upvote 1

@VLAADONE × ce face Dinamo?

Imi pare rau de echipă asta, sincer Niculescu trebuia lăsat,  si au bătut joc de el,  l au adus pe Rednic...

• Sad 1

1 minute ago, Mo#sU said:

Imi pare rau de echipă asta, sincer Niculescu trebuia lăsat,  si au bătut joc de el,  l au adus pe Rednic...

Eu unul nu stiu cum poti tine cu Dinamo.. '_'

Da oricum..liga 2 scrie pe voi curand..

"4-1" - urat.. :))))

• Upvote 1

6 hours ago, Mo#sU said:

Nu ştiu ce vrea Negoiță, dar ce a făcut cu Clau a fost urât. :emoji67:

8 hours ago, Mo#sU said:

Intr adevar gestul facut cu Negoita arata lipsa de profesionalism dar atat timp cat nu ai jucători poti pune tu antrenor pe oricine ! Investițiile fac diferenta in fotbal ! 

Pe dinamo ii pui in aceeasi oala cu Voluntari si Hermannstadt 

Au noroc ca vine pauza de iarna sa mai dea Bricul Mircea afara 10 jucatori si sa aduca alti 30 in loc

Ii aduc pe maimutoii aia negri si apoi se plange ca niciun jucator nu stie ce inseamna dinamo

Just Staff dinamo thinks :swag:

(Sunt rasist)

Edited by Energy K, .

4 minutes ago, Energy K said:

Pe dinamo ii pui in aceeasi oala cu Voluntari si Hermannstadt 

Au noroc ca vine pauza de iarna sa mai dea Bricul Mircea afara 10 jucatori si sa aduca alti 30 in loc

Ii aduce pe maimutoii aia negri si apoi se plange ca niciun jucator nu stie ce inseamna dinamo

Just Staff dinamo thinks :swag:

(Sunt rasist)

Edited by Energy K, just now.

Dupa mine,dinamo merita retrogradare in liga a ll-a.

• Haha 1