Jump to content
bGd.™

Discutii/Probleme legate de pariuri

Recommended Posts

43 minutes ago, Mondo said:

Da..nu e problema..data viiotare o sa caut pe mai multe surse..probabil era gresita sursa..sau nu am fost atent..imi cer scuze.

Zici ca ai gresit 10 ani asa sar pe tine şerpii:smiletear:

• Haha 2

6 hours ago, Energy K said:

Baieti, gata cu glumele la adresa echipei dinamo.

Eu cred ca este o echipa de 10.

iWuaSKQ.png

Glumim pe seama unei echipe care noi, toti ceilalti, avem alte asteptari de la ei si d-asta apar si glumele pe seama ei. :P 

• Like 1

23 hours ago, BoGdaN BD™✔ said:

43462907_1925553437513991_6887806617002180608_n.jpg

Mda, ce pot sa zic.. funny ..

17 hours ago, Energy K said:

Baieti, gata cu glumele la adresa echipei dinamo.

Eu cred ca este o echipa de 10.

iWuaSKQ.png

Deci voi incalcati putin regulamentul sectiunii, iar la tine Energy nu este prima data cand incerci "glumitele" astea. Nu o spun din postura de dinamovist ci o spun din ceea de Jurnalist care vrea ca toti sa respectam acele cateva reguli. Aici nu esti la Design si nici la "tine acasa". Daca intelegi bine, daca nu la urmatoarea abatere suporti consecintele.

Daca vrem ca proiectul sa mearga mai departe hai sa fim uniti nu impartiti ca altii.

2 minutes ago, BoGdaN BD™✔ said:

mersi si eu pentru quote-uri man :)))

Is pe telefon frate.. nu am vazut :)) sa ma scuzati am zis

1 minute ago, spaniuuk said:

Is pe telefon frate.. nu am vazut :)) sa ma scuzati am zis

nu-i stres, eu nu judec, doar ma amuzam :P :))

• Sad 1
  • Upvote 2

1 hour ago, VLAADONE × said:

iar la tine Energy nu este prima data cand incerci "glumitele" astea.

Aici scoate ghilimelele si pune "glume" .

Ca asta voiam sa fie.

"Este o senzaţie unică, e dificil să transmit în cuvinte ceea ce simt. Vreau să le mulţumesc tuturor celor care m-au susţinut: colegi, tehnicienii de la Real Madrid şi de la naţionala Croaţiei. De asemenea, le mulţumesc celor care m-au votat şi nu în ultimul rând familiei mele, soţiei, copiilor. Când eram mic, aveam un vis, ca orice copil. Mă vedeam jucând la echipe mari şi câştigând trofee. Ceea ce mi s-a întâmplat acum, să câştig Balonul de Aur e mai mult decât am visat când eram copil.

Am realizat că munca grea, perseverenţa şi încrederea în tine sunt baza pentru lucrurile măreţe pe care le realizezi. Nu a fost deloc un drum uşor, important e să fii pregătit şi să nu ratezi oportunităţile care ţi se ivesc".

47284477_2145752032151965_2939294021870157824_n.png

• Like 3

Sunt curios

Daca castiga Barcelona UCL, era Rakitic macar printre primii 3 ? Nu cred

Sa-i zica mersi lu Perez

QtnDsxi.png

- france football logic

Edited by Energy K, .

Modric poate ca merita.. poate ca nu.. :))) 

Dar dupa mine Griezmann merita..A avut un sezon foarte bun.. + Cupa mondiala.. 

51 minutes ago, Mondo said:

Modric poate ca merita.. poate ca nu.. :))) 

Dar dupa mine Griezmann merita..A avut un sezon foarte bun.. + Cupa mondiala.. 

Cum a spus şi fostu patron de la Petrolu,Răchită :"Balonul de Aur îl meriți doar dacă faci ceva individual, nu ca echipă" deci prin urmare Griezmann era favorit după parerea mea.

8 minutes ago, VLAADONE × said:

Cum a spus şi fostu patron de la Petrolu,Răchită :"Balonul de Aur îl meriți doar dacă faci ceva individual, nu ca echipă" deci prin urmare Griezmann era favorit după parerea mea.

Exact...A controlat si jocul nationalei la mondial si jocului echipei de club..de unul singur.. si ciar merita..dar na..Balonul de aur nu se da mereu pe merit.. :((

10 hours ago, BoGdaN BD™✔ said:

"Este o senzaţie unică, e dificil să transmit în cuvinte ceea ce simt. Vreau să le mulţumesc tuturor celor care m-au susţinut: colegi, tehnicienii de la Real Madrid şi de la naţionala Croaţiei. De asemenea, le mulţumesc celor care m-au votat şi nu în ultimul rând familiei mele, soţiei, copiilor. Când eram mic, aveam un vis, ca orice copil. Mă vedeam jucând la echipe mari şi câştigând trofee. Ceea ce mi s-a întâmplat acum, să câştig Balonul de Aur e mai mult decât am visat când eram copil.

Am realizat că munca grea, perseverenţa şi încrederea în tine sunt baza pentru lucrurile măreţe pe care le realizezi. Nu a fost deloc un drum uşor, important e să fii pregătit şi să nu ratezi oportunităţile care ţi se ivesc".

Cum arata fotbalul ultima data cand Messi si Ronaldo nu au triumfat la Balonul de Aur

- Ricardo Kaka, intre timp retras, era cel mai bun jucator al lumii

- Manchester City era in pragul falimentului si nu avea inca patroni arabi. Formatia antrenata de atunci de Sven Goran Eriksson pierdea cu 1-8 in fata lui Middlesbrough, in ultima etapa a sezonului din Premier League

- Manchester United era regina Europei si a Premier League, avandu-l in echipa chiar pe Ronaldo, dar si pe Giggs, Rio Ferdinand, Vidic, Anderson, Rooney, Evra si Van der Saar

- Portsmouth castiga Cupa Angliei - Pep Guardiola isi incepea mandatul la Barcelona B, in liga a treia spaniola - Neymar nu debutase inca la seniori

- Kylian Mbappe era la scoala primara si se fotografia cu Ronaldo

- Bournemouth, acum in Premier League, era in liga a patra engleza si se zbatea pentru a evita falimentul. Clubul era sanctionat cu 10 puncte de penalizare din cauza datoriilor

- CFR Cluj castiga primul titlu de campioana in Romania

• Like 3
  • Upvote 1

7.12.2018 - ora: 21:30 - SERIA A prezinta un super meci!

Este vorba despre Juventus - Inter Milano 

Ce pareri aveti despre acest super duel?

Mie unu , desi imi plac si sustin ambele echipe, Cred ca juve va castiga..probabil la o distanta de maxim 2 goluri.

Tot ce sper e sa vad un super meci..si nu doar sa sune asa :)

Super. Abia astept sa ma uit la meci. Sper doar ca sa nu fiu dezamagit si sa fie un meci plictisitor in care niciuna din echipe sa nu se lupte sau sa joace un fotbal frumos.

4 minutes ago, BoGdaN.™ said:

Super. Abia astept sa ma uit la meci. Sper doar ca sa nu fiu dezamagit si sa fie un meci plictisitor in care niciuna din echipe sa nu se lupte sau sa joace un fotbal frumos.

Nu cred ca va fi cazul unui meci banal/plictisitor.. 

E capul de afis al serii..clar..Cred ca ambele vor da tot ce au mai bun.