Jump to content
luXy

Discutii generale

Recommended Posts

Hmm in legatura cu acel hacker eu n-am văzut nimic suspect azi pe sv ! Și silverster stai linistit se va rezolva! Eu zic asa pentru fiecare chestie ciudata sau ce vise pare ciudat faceti demo poze etc ori ce poate ajuta chiar și consola etc săi dăm de capăt!! Hai ca se poate !!!!! 

primus sa nu ma intelegi gresit dar eu inca nu pot intra pe server ...

astazi am primit din nou acel mesaj .... add to ban list

Dupa ce am iesit de pe sv acel (1)Cata a ajuns sa intre pe numele meu

Ce pot face si cum pot schimba parola fiindca nu mai vreau surprize....

......png

Veti primi unban cat de repede, plus am incercat o chestie ieri acum ramane de vazut daca acel mic "hakcer"  se crede smecher, sa vaedem daca va mai reusi sa faca ceva.

• Upvote 1

Bravo Bandit , sper sa mearga ce ai resusit , si pacat ca inca nu mau rezolvat astia curentul , ca daca puteam sa intru vedeam ce sa mi intampla si mie ! Sper sa il prindem pe acel mic "hacker" !

Bandit ma gandeam daca ai putea sa faci prima pagina , cum intri pe forum sa aparam admini care sunt acum , nu cu care au fost , ca ar fii mai bine asa , ce zici ar fii o ideie buna ! Astept parerea vostra ~

tu :))

You are banned from this server. Check your console"
] Ban Information Name: LuN3T!$TuL ['[email protected]!c] SteamID: STEAM_0:0:1966497091 Reason: ada Ban Length: 69444 days, 10 hours, 40 minutes Unban Time: 7:17:36 9/27/2211 Admin Name: @P3Pe !! Admin SteamID: STEAM_0:0:624767091 *************************************

Nu are cum ca eu sunt pe telefon acum , si sunt plecat , pana imi fac astia curentul la bloc , nu am curent cum sa intru pe sv , si nu as face asta nicio data 

Imi pare rau , dar nu am fost eu , bandit stie , inseamna ca mi-a spart cineva parola , trebuie neaparat sa imi schimba bandit parola , acum ce face , ii las mesaj in privat

Cica aseara am fost pe sv , dar eu nu am fost ca nu am cum sa fiu  ca am probleme cu curentul , bandit stie , insemana ca cineva mi-a spart ontul , trebuie sa schimbe neaparat pm bandit

Da asa se pare, oricum nu are cum fi pepe, cum a zis si el, oricum iti schimb parola, la sfarsit si-a dat si lui ban ala :))