Jump to content
luXy

Discutii generale

Recommended Posts

Si mi-ai scos  banul bandit , si daca il prind sa vezi ceii fac, si imi schimbi o parola mai mica ca uit parola ma jur ?

Edited by Pepe 12, .

Salut.

Încă sunt probleme cu hackeri?

Am o vaga banuiala cine ar putea fi.

Totul a inceput dupa ce cr1m1nal a luat bat. Asa ca daca ar putea BandiT sa vada ip-ul care tot accesează ftp'ul si dupa sa-l compare cu al lui cr1m1nal ar fi un început bun.

Sau daca nu se potrivesc, sa le compari cu ip-urile celor banati in ultima perioada, adica cu vreo 3 sap in urma, maxim o lună.

Edited by Allessia., .

Sper sa nu mai dam de hackeri,sa putem juca si noi ca oameni linistiti vorba lui Robert,BandiT eu zic sa te mai uiti pe la ip-urile playerilor care au fost banati cu permanent si sa te uiti la id-ul lui Zala si cu Blaze ala.S-ar putea sa fie Criminal pentru-ca el acum ne face cam multe probleme

BandiT sa bagi un vote in care sa fie acest lucru:

Sa scoatem vulcano si sa bagam Dual Elites?

Da                                 Nu

Frate toti vreti modificari la sv ! dar unu nu se intreaba daca ingreuneaza sv, daca are lag , daca va merge plaghinul ! asteptati daca a zis el ca face ceva schimbari vom vedea si sigur osa fie bune! 

In plus sa scapat si de hacker ! si lumea isi revine! asteptam si restul de admini si va fi bine  !!!!! HAi Capul sus se putea si mai reu ! !! ! ! ! ! ! !

Vulcan nu trebuie sa fie scos ,este cea mai buna arma de pe server ,chiar daca unii abuzeaza de el ,acele persoane vor suferi consecintele.

Update-uri noi vor aparea de abea de craciun cum a zis si Bandit ,deci nu cereti nimic nou,totul conteaza de pluginurile lor ,unele pot dauna grav serverului.

Buna treaba cu hackerul,chiar daca nu l-am prins niciodata, imi pare bine ca nu mai e.

Abea astept sa vina craciunul , tot la aia ma gandesc sa vad cum va arata sv! acum arata super , dar va arata fenomenal dupa parerea mea !! 

Pana atunci mor de nerabdare ! ........

24 minutes ago, SkyBlu said:

Cine e asta? 

ceee.png

Acesta este un hacker..................Care are level 12,il intreb si eu daca a avut vrod ata vip si a zis ca nu :)))),l-am intrebat daca stie de forum si el a zis ca nu :))),CLAR HACKER dar mna astept raspunsul lui bandit

Adv Bandit omu asta nu a intrat in viata lui pe sv si el a recunoscut ca are hack a zis si ca mai are conturi la fel

Eu joc de 3 pe acest server si odata nu l-am vazut

Eu lam mai prins dimineata ! printe jucatori ! dar fara activitate ! ba statea la spec si i dadeam kick ba statea si nu ataca ! 

Eu zic sa asteptam decizia lui bandIT in legatura cu jucator ala ! sau cum il cheama ! in plus cu cat mai multe poze ,demo etc cu atat mai bine !

Cateodata se mai intampla si buguri din astea ca jucatorul sa primeasca un level si skulls, nu-i problema ii voi bloca contul cand ajung diseara acasa.