Jump to content
luXy

Discutii generale

Recommended Posts

Hey stiu ca nu am mai dat semne de viata dar apar din nou eu si nelamuririle mele :) 

Cine este acest player ? Prima data a fost vazut dupa cum puteti vedea si in poza pe 17.11.2018 de slot ce sa mai spun ....

altuu.png

altuuu.png

altu.png

altuuuuuuu.png

13312.png

E un fost admin a jucat demult, nu cauta pe gametracker orele  ca sa resetat de 2 saptamani deci nimeni numai are orele care le avea inainte toti am inceput de la zero.

Banditule am luat ban sefule ,ca a revenit martalogul ala de hacker si eu si Prudner, eu eram afk de postam banuri in banlist si na cu ce ma trezesc cand sa intru pe server

Dovada: 

BandiT , sper sa rezolvi cu adminii astia . Am primit ban , dar nu stiu de ce . Si nu stiu de la cine am primit ban .. Mi se pare absurd chestia asta . 

Edited by The^Ultimate, .

Nu a fost nici un hacker, max sau nush daca era el sau poate ia aflat cineva parola si i-a intrat pe nume, nu stiu sigur daca era el sau nu era dar a dat pika la tot sv oricum am rezolvat i-am blocat contul, puteti intra pe server.Scuzati de cele intamplate.

Fetita cu cocosel!! :))))) e sau era admin pe sv frumos lbj.. Si mai sunt printre noi specimene care au nick asemănătoare 

IMG_20181127_213340.jpg

Oricum, nu avem de unde sa stim sigur ca playeri care au nume de fete aunt chiar fete :)), deci mai mult presupunem a fi baieti :))

• Upvote 1

Am o rugăminte la dumneavoastră (BandiT , Luxy), vă rog frumos să adăugați o nou regulă care interzice amplasarea lm-urilor pe harta astfel încât sa aibă o lungime foarte mare deoarece este foarte greu pentru zombi să le ocolească în scopul de a ataca oameni, mai mulți admini cât si jucători abordează această tactică si nu e ok. Vă rog să luați măsuri. Mulțumesc.

Laserul atâta timp cât poate fi spart de zm este în regulă, dacă zm nu ajunge la el este laser lung, dar sa nu abuzați de faptul, ca pe hărțile mari stil, zm foda sau zm restart v3 sa puneti un laser care poate fi spart de zm dar sa se întinda chiar pe toată Map, NU,  in locuri mai mici se poate pune fără nicio problemă

De cand am primit admin pe acest server ,va pot spune ca este cel mai tare server pe care am jucat pana acum , am reusit sa apar serverul de foarte multi codati si de jucatori care stricau jocul si nu respectau regulamentul , cand am primit moderator si am dat primul ban ,eram foarte fericit ca am reusit sa scap sv de playeri care ne stricau jocul nerespectand regulamentul,eram si eu un admin mic pot spune si de atunci am avut un goal meu, din iunie si pana acum ,am vorbit si cu Cobra si cu Dau Cu Capul In Glont si alti admini de pe atunci ,ca pana de craciun vreau sa fac 100 de banuri in banlist doar cu jucatorii codati sau care nu respecta regulamentul si vreau sa va spun ca am reusit 100 de banuri in banlist <3 Cel mai tare staff ,va pup TAP <333

9 hours ago, BandiTT said:

Era bine sa nu ajungi la nici un ban dat :) 

Sa sti ca era bine, dar ști cum sunt playeri, și mai ales 6-14 ani,  nu se poate sa joace corect și sa respect un regulament pe care îl citești în 5 minute:) 

Se pot fura conturile foarte usor mai ales pentru voi care aveti admin sau slot, intri penun server si detinatorul de acolo iti poate afla parola, plus daca va puneti parole slabe normal, oricum nu nu am acces la

pc pentru ca mi sa stricat, pt parole sau ceva contactatil pe luxury.

Edited by BandiTT, .

Mda ai dreptate bandit... acu sper sa-mi rasp luxy=]

Aa. bandit acu ca mi-am "recuperat" contul, adminu ramane nu ?=]] adica eu as vrea=]] inca ma pricep, si osa fac ore fara spec, promit :P