Jump to content
luXy

Discutii generale

Recommended Posts

In legatura cu acea reclamatie , pentru free, domnule expert, ownerul are voie sa lase neme free daca vrea, plus ca baietii de pe server sunt super de treaba,joaca corect multi dintre ei si mai merita si ei din cand in cand cate un neme free,dar data viitoare ca sa fii multumit, nu voi mai lasa la nimeni neme free, neme free va mai fi doar cand veti vota serverul si vom castiga,pana atunci cine imi mai cere neme free va avea gag. <3

• Upvote 1

Corect:) Tap a fost baiat de treaba si a lasat neme free dar unii chiar nu merita,nu e neme free pentru Tap a fost pentru jucatori,si din ce am vazut in poza si tu erai acolo facand skulls deci nu mai gasii motive sa te iei de oricine pentru ca esti mare adminel talentat.

2 hours ago, BandiTT said:

Ignorati acei playeri.

Nu prea imi pasa de playeri ca el ,dar chestia e ca s-au obisnuit cu prea multa bunatate, si am zis ca e cel mai bn pt a primi chestii free, sa munceasca cum o facem cu toti ,deci pt neme free , sa voteze sv pana castigam dupa ce castigam vine si recompensa ,pana atunci de la mine cel putin unul nu o sa mai vada nimic .

1 hour ago, ProKillerBadLife. said:

Putin suport pe sv nu cred ca eu si Boddy mai rezistam....

Are dreptate Killer, dar merge deocamdata .

• Upvote 1

Salutare , m-am gandit ca ar fi mai fun sa vorbim impreuna ,sa ne cunoastem si sa facem caterinca in timp ce ne jucam pe server ,asa ca am decis sa fac un server de discord al serverului ,sper sa intrati in acest grup in numar foarte mare sa ne distram sa facem caterinca si sa ne jucam impreuna <3

Link grup discord: https://discord.gg/pCQqAs

Link grup discord: https://discord.gg/pCQqAs

NEATA LUME !! AM SĂ REVIN CURÂND! NU MIA MERS BINE IN NOUL AN ! DAR VOI REVENI ! TINETIVA BINE !!! 

!PRIMUS! SE ÎNTOARCE....

7 hours ago, !PRIMUS! said:

NEATA LUME !! AM SĂ REVIN CURÂND! NU MIA MERS BINE IN NOUL AN ! DAR VOI REVENI ! TINETIVA BINE !!! 

!PRIMUS! SE ÎNTOARCE....

Foarte bine, te asteptam.

• Upvote 1

Toti cei care sunteti din romania ,admini , playeri oricine sa voteze !

O sa incerc iar pe sv sa pun playeri sa voteze 

Vreau ca toți admini sa dea cate un boost în fiecare săptămână să fie cel mai popular server de zm.. Unii dintre voi aveți vip chiar va e greu sa luați un boost? La câte bossturi am luat luat 10 vipuri permanent... Hai nu fiți rău și hai sa ajutam servaru cu boost săptămânal fiecare admin ca de-aia a.ti vrut sa fiți admini sa ajutați sv deci ajutați.l sa fie populat mereu.. Sper sa ma susțineți