Jump to content
zorkenJB

Off-Topic in limita bunului simt

Recommended Posts

Salut! Server prin donatie si un fondator "Vai de steaua lui". Lasa ca va veni momentul cand cineva iti va gadila server-ul putin, si ce o sa faci? O sa iei pluginuri de pe internet? 

• Upvote 1

iti dai seama ca eu am facut tot de la 0 nu?ce sa ceri de la un moldovean :), nu are viata sociala si na vine pe capu meu

53 minutes ago, Sebi b said:

Nu au ce sa faca astea sunt niste copii care au invatat ceva si asta o sa faca mereu

Vorbeste copilu din tine?

Ce smecheri sunteti,in spatele calculatorului, dar in fata lui zorken suntiti niste '' nimicuri''

Edited by MateiMATEI, .

• Upvote 1

2 minutes ago, MateiMATEI said:

Ce smecheri sunteti,in spatele calculatorului, dar in fata lui zorken suntiti niste '' nimicuri''

Edited by MateiMATEI, 1 minute ago.

Cam asa este 

2 minutes ago, MateiMATEI said:

Edited by MateiMATEI, 1 minute ago.

Bai fratica, nu stiu cine esti :)) dar daca ma pui pe langa zork, nici la coccis nu imi ajunge :))) apucamar de gonade

80 kg de sală şi aproximativ 1 an de antrenamente la box şi mă pui lângă zorken? pls :))) Am în mână cât are el în kg Kappa

În fine, cât timp am administrat erau toate bune, dar când te ia cu "marcă owner" după că ce nu a făcut nimic pentru server, mi se pare cam absurd :D

Iar restu' nu mai comentaţi, că poate fac ss şi postez aici cât de cerşitori eraţi şi vă milogeaţi, etc :)))

• Upvote 1

16 minutes ago, Cyka*Blyat ☭ said:

Serverul era dedicat jucătorilor de pe JB, nu al tău.

Cu toate ca era dedicat jucatorilor de JB , ce era frate greu sa dai un ownership iti faceai un grad cu toate accesele si sa nu se vada in chestia aia si nu mai era nici-o cearta acum

5 hours ago, R.S?! said:

Salut! Server prin donatie si un fondator "Vai de steaua lui". Lasa ca va veni momentul cand cineva iti va gadila server-ul putin, si ce o sa faci? O sa iei pluginuri de pe internet? 

Tu vorbesti? Faci topicuri sa iti dea gradul inapoi ca nu te mai accepta nimeni.

16 minutes ago, Cyka*Blyat ☭ said:

Serverul era dedicat jucătorilor de pe JB, nu al tău.

Cu toate ca era dedicat jucatorilor de JB , ce era frate greu sa dai un ownership iti faceai un grad cu toate accesele si sa nu se vada in chestia aia si nu mai era nici-o cearta acum

13 hours ago, Rob3rtJB said:

Tu vorbesti? Faci topicuri sa iti dea gradul inapoi ca nu te mai accepta nimeni.

Bai asta ai donat si tu 5 euro sau cat ai donat si acum esti mare admin tu

1 hour ago, Covrig26 said:

Bai asta ai donat si tu 5 euro sau cat ai donat si acum esti mare admin tu

În locul tau nu as vorbi ,dacă nu știu despre ce e vorba.

Mai bine mai informează-te și după vobeste