Jump to content
Arrow ➼

[Discutii generale] Jocuri pe telefon

Recommended Posts

De obicei, la scoala, când n-aveam ce face, ma jucam case clicker, asa mi se mai ducea plictiseala, dar pe acasa, imi placea sa ma joc jocuri de tip RPG, precum brave frontier, dungeon hunter si multe alte jocuri de genu asta.

Edited by Calin#InDunGi, .

• Like 2

De obicei ma joc Clash of Clans & Dragon Mania Legends cand am timp si cand nu sunt la PC.

Edited by jaxi17, .

Singurul joc pe telefon care mă joc și sunt la curent cât de cât, mă pasionează este Clash of Clans, și mă joc deobicei seara putină vreme sau în timpul zilei când am timp, depinde sunt unele momente poate mai scăzute, iar atele mai ridicate când mă joc.

Și mai am un joc, Dream League 18, care și acest joc, doar în week-end. Câteva meciuri online, și cam atât.

Update;

M-am gândit și eu să încerc PUBG Mobile, mi-au mai recomandat câțiva prieteni să jucăm împreună, și cred că o să încerc curând.

Edited by JAGUAR', .

Reason: update

• Upvote 1

21 hours ago, ✡ wHoO?! ✡ said:

Ma joc Helix Jump , Picnic Cuvant , Clash royale(foarte rar toate astea 3 joculete) si mai jucam Free Fire,dar nu mai am timp asa mult

Off-Topic: @Alexandra. ♥ asa de curiozitate ce nivel ai la Helix Jump ,si la Picnic cuvant? :d

Nu mai stiu sigura cat am avut pe Helix Jump(Cred ca 60 si ceva) dar pe Picnic Cuvant 136 :)) 

Pe langa astea jucam si jocuri de pe facebook, cum ar fi: Snake mania, Jewel Academy 

Obisnuiam sa joc BarBarQ, SmashingFour si PocketMortys.

Astept PM de la cei care vor sa jucam impreuna PaladinsStrike.

On 6/29/2018 at 4:33 PM, teroristul22 said:

Clash of clans, in fiecare zi cand am timp si nu sunt la pc.

Poate facem un clan daca ne adunam mai multi.

Daca tot te joci Clash of clans, de ce nu postezi o prezentare a profilului tau aici? 

• Like 4

4 hours ago, Alexandra. ♥ said:

De obicei eu mai joc şi Rise up..de plictiseală :)) când nu mai ştiu ce să joc.

M-aş apuca şi eu de Clash of clans :-?

Apuca-te. E un joc foarte frumos. M-am apucat si eu de curand :D 

• Like 2

On 7/15/2018 at 10:36 AM, Ambrose said:

pubg mobile : joc cel mai des, add şi jucăm când ne prindem on.

Zic si eu sa va luati pubg si sa intrati ts , e super jocul . Am jucat azi cu cativa baieti acolo pe canal si ne-am distrat de minune. Pacat ca e putina lume ... Alexandra te astept

1 minute ago, - Darius ▲ said:

Zic si eu sa va luati pubg si sa intrati ts , e super jocul . Am jucat azi cu cativa baieti acolo pe canal si ne-am distrat de minune. Pacat ca e putina lume ... Alexandra te astept

eu nu prea folosesc ts, n am folosit aşa des niciodată, doar cu gradele pe forum şi şedinţele, că n rest.. dacă e, intru când vă prind şi vorbim.

Just now, Ambrose said:

eu nu prea folosesc ts, n am folosit aşa des niciodată, doar cu gradele pe forum şi şedinţele, că n rest.. dacă e, intru când vă prind şi vorbim.

Pai acolo ne strangem si daca ne punem toti 4/2 pe mute si vorbim in joc, altfel nu ai avea cum sa dai de anumite persoane .

Pe langa Clash of Clans pe care l-am mentionat mai sus, am inceput sa joc si: 8 Ball Pool, FIFA Mobile si DragonCity.

Edited by teroristul22, .

• Like 1