Jump to content
Mo#sU

"Amintiri" /Goluri/Faze

Recommended Posts

1 hour ago, X-Treme. said:

A fost postat de cel puțin 2 ori meciu ăsta Barça - PSG, de ce nu citeşti topicu şi pui altceva ? De dragul de a face posturi, nu ajutăm cu nimic.

Uite aici un gol de pus în ramă, primul al meciului, cel a lui Sarr jucătorul lui Rennes marcat joi seară în Europa League.

Eu sunt din Bacau si nu stiu cati din voi stiti, dar echipa actuala din Liga a2a - Aerostar Bacau nu a fost mereu echipa fanion a orasului. Noi am avut si o echipa care se numea FCM Bacau. La meciul de mai jos eu aveam 8 ani si am fost pe stadion. Bine, nu prea mai tin minte multe, dar stiu ca am avut o minge acasa semnata de toti jucatorii lui Dinamo de pe atunci, dar eu am dus mingea la tara si am spart-o :(.

Iar din stadionul de pe atunci, unu din cele mai frumoase din Moldova, a ramas asta :( :(

stadion-Bacau-5.jpg

Edited by VLAADONE ×, .

Reason: --

@ golul 2 a lui Leganes, nici de vroia nu il baga in poarta, dar mingea a lovit poarta dinplin :)))

@ 2 Pauza / 1 Final era aici :)))

@ faza buna e ca macar a ramas pe primu loc :)) 

4 hours ago, Mondo said:

uitati-va :)))

Videoclipu asta nu are nici o legatura cu numele topicului "Amintiri, Goluri, Faze" :| Regulamentul e in pending momentan, dar hai sa nu postam aiurea ;).

-----------

Ce meci a fost asta. Am fost fan Real de mic, dar aa meciu asta am decis ca e timpu sa tin cu Barcelona si sa las Realu.

Apoi a venit meciu asta cu jucatoru meu preferat David Villa (Semanam putin la fata, pentru cine are ochi :))

ATENTIE LA 8:12, ce gol da Villa ♥

18 hours ago, Mondo said:

@JAGUAR' ce zici.. se intampla iar?

Din pacate sa intamplat asta:))

> [ 1 - 1 ] < 

------------------------------------

Dupa mine e cel mai tare "el clasico" la care m-am putut uita pana acum,in primul rand pentru ca a fost un meci frumos,pe contre si soarta meciului s-a decis in ultimul minut printr-o super actiune: