Jump to content
Florin barb

Reclamatie admin SkandarLikes !!!!!!

Recommended Posts

Nume: kenT8

Admin raportat: SkandaLikes

Data & ora: 01.09.2018 , ora 20:36

Dovada: https://imgur.com/a/a0WJ7ED

Comentariu :  I-am spus frumos ca nu pot sa bag cs-ul in bara  si daca pot sa ies si dupa sa intru cu linkul de la imgur , dar mucosul , ca altfel nu pot sa ii zic  eu am 40 de ani , m-a luat la misto spunandu-mi ca ma ajuta el sa bag cs-ul in bara , urmand ban direct.

Va rog frumos sa luati masuri in privinta lui , doresc unban si acesta sa dispara din lista adminilor , o seara buna va doresc !!!!

Cerere nefondata, nu e problema noastra, a adminilor, ce Counter Strike-uri luate de pe net folosesc playerii,

Counter Strike-ul cumparat de pe steam nu are nicio problema in a fi bagat in bara, regulile sunt pentru toata lumea,

ss-urile se fac de catre admin, playerul pune link-ul in chatul jocului sau pe forum cu ban,

iesirea de pe server a playerului duce la ban automat indiferent de nationalitatea, culoarea pielii,

sau alte diferente gasite intre playerii, cu tot respectul disponibil pentru Dumneavoastra,

Domnule kenT8 in varsta de 40 de ani, va rog sa faceti o cerere de unban dupa modelul dat in sectiunea "Cereri unban"

pentru solutionarea mai rapida a problemei pentru ca din ce reiese din aceasta reclamatie

noi adminii serverului relax.indungi.ro nu ne putem da seama daca Dumneavoastra vreti sau nu unban,

si sa lasati nervii pentru alte momente mai importante decat asta, nu de alta,

dar am auzit ca nervii dupa o anumita varsta de... nu fac bine la inima,

cu toata stima si respectul cuvenit sau necuvenit, va multumesc !

P.S: SCRISUL ESTE MARIT SI COLORAT PENTRU A VA FACILITA DUMNEAVOASTRA

DOMNULE kenT8 IN VARSTA DE 40 DE ANI CITIREA !

• Upvote 1

Eu te-am ajutat sa il bagi in bara....sper ca asta sa fie invatare de minte sa nu mai astept dupa tine cate 10 minute pentru upload la 4 poze.... si ai grija la limbaj nu cred ca sunt asa "mucos" precum spui.... Urmatoarea data cand o sa te prind in offside nu ti-l va mai scoate nimeni banul

O sa primesti unban !!

Topic close !

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.