Jump to content
Tweedle

Reclamatie El Nino

Recommended Posts

- Nickname: 2k18

- Nicknameul admininului acuzat: El Nino

- Ip (www.go4it.ro): -

- Steam-id: -

- Motivul reclamatiei: Motiv aiurea la ban

- Data & ora: 03.09.2018 01:41 cred ca e in romania.

- Dovada (print): Nu prea merge snapshot-ul bine din cate vad pe valve.

- Sunteti la prima reclamatie? (daca nu la a cata): prima, dar oricum n-are rost. (Imi place sa mai intru cu coduri uneori)

SVC_STUFFTEXT: Server tried to send invalid command : echo "Name: 2k18"
SVC_STUFFTEXT: Server tried to send invalid command : echo "IP: 82.59.197.205"
SVC_STUFFTEXT: Server tried to send invalid command : echo "Reason: jet"
SVC_STUFFTEXT: Server tried to send invalid command : echo "Unban Time: Permanent Ban"
SVC_STUFFTEXT: Server tried to send invalid command : echo "Admin Name: eL_Nino"
SVC_STUFFTEXT: Server tried to send invalid command : echo "Admin SteamID: STEAM_0:0:31023801"
SVC_STUFFTEXT: Server tried to send invalid command : echo "If you think you were banned unfairly, report this information to our website:"
SVC_STUFFTEXT: Server tried to send invalid command : echo "http://www.indungi.ro/forum/forum/13340-clasic-relax/"

Citim si noi regulamentul ala? ce e cu motivul ala la ban? =))))) Daca eu am jucat cu aim de ce mi-ai pus la motiv jet? (Nu e nevoie de demo decat sanctionarea la admin pentru motiv) 

* Stiu ca uneori sunt infect dar csf, se mai intampla :D

Chiar daca nu am permisiunea de a comenta, te voi lamuri eu, tu ai fost prins mai de mult cu wall, deci nu mai ai voie pe server!

11 minutes ago, LaMaSo said:

Chiar daca nu am permisiunea de a comenta, te voi lamuri eu, tu ai fost prins mai de mult cu wall, deci nu mai ai voie pe server!

E prima data care am intrat pe server =)) fix pentru asta am bagat cs 1.6 valve, din cate vezi pe profilul meu am steam.

Sunt milioane de oameni cu nick-ul asta ca asa il genereaza jocul.

Screenshot_2.png  Se vede mai clar aici din ce tara joc si probabil ala care a fost banat de mai multe ori pentru wall e din romania.

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.