Jump to content
Sign in to follow this  
mariuj1234

Reclamatie fokra

Recommended Posts

- Nickname:mariuj

- Nicknameul admininului acuzat: fokra

- Ip (www.go4it.ro):  89.34.214.74:27005

- Steam-id: STEAM_0:0:55437560

- Motivul reclamatiei: injurii aduse intr un mesaj pe forum dupa ce eu am facut o cerere de unban si acolo am spus frumos, fara sa jignesc, ca el e depasit de situatie, ca mi a dat ban in 2 minute, in loc sa astepte pozele de la mine+ o adresare de atunci cand i am spus ca sa astepte pana incarc pozele, o aroganta obosita.Sustin in continuare ca e incapabil sa fie admin.

- Data & ora: -

- Dovada (print):  https://imgur.com/a/dAQWIg7

- Sunteti la prima reclamatie? (daca nu la a cata): da, la prima

Uite, vezi?  Spuneti ca adminii sunt aroganti, dar uite ce tupeu ai tu. Cum ai curaj sa spui ca ti-am dat ban in 2 minute, ca tu tot ma lungeai cu pozele alea, ca vezi le pun acu, stai ca le pun pe toate, stai ca nu stiu ce. Cand ti-am facut poze ai zis, ,, hooo, stai incet :))) si radeai. Acuma imi spui ca am o aroganta obosita. Daca esti copil la minte,  imi dai pozele in 2-3 minute pe imgur, link, am verificat si spor la joc. atat. nu cauti cu mine carcota. O zi buna.

Edited by fokra3, .

Ar trebui sa te controlezi putin la vorba, ca am mai multi ani de scoala decat ai tu zile de vacanta.Puteai sa astepti 5 minute, aveam link ul si trebuia sa-l mai pun pe say, faptul ca le am dat in 5 min, nu in 2 asta nu- ti da tie motiv sa-mi zici mie "copil avortat".Nu din cauza mea se duce tara asta unde se duce, se duce din cauza santieristilor ca tine.O zi frumoasa!

Edited by mariuj1234, .