Jump to content
Sign in to follow this  
Dr.Nefario™

[OVERWATCH ACADEMY] Model de inscriere

Recommended Posts

1. Prenume: Codrut
2. Nick-name: c0dr
3. STEAM ON/OFF(Daca ON lasati-ne link profil): ON , https://steamcommunity.com/id/veteranu1337/
4. Varsta: Am 19 ani.
5. Vechime: Cs 1.6 joc de vreo 11 ani sincer sa fiu, dar doar de vreo 6-7 am inteles jocul in sine.
6. Ati mai participat vreodata in astfel de proiecte?[Tip AMX ACADEMY]: Nu, este prima data, lucrul asta m-a atras.
7. Ce cunostinte aveti despre Counter Strike 1.6/CS GO?: In mare parte, stiu tot despre ambele.
8. Ce mod de joc practicati cel mai des(public/mix-war)?: Public.

9. Am citit Regulamentul si stiu cum o sa promovez aceasta scoala(da/nu): Da.
10. Aveti casti si microfon?: Desigur.
11. V-ati alaturat grupului Overwatch pe steam?(CLICK): Da.
12. Utilizati teamspeak3?: Da.

13. Jucati pe vreun server al comunitatii(scrieti unul singur/pe care il frecventati cel mai des): Relax.indungi.ro
14. In cazul elevilor care doresc sa participe la School CS:GO- Care este cel mai mare rank obtinut in Cs:Go?: Momentan, am un calculator mai vechi deoarece cel bun mi s-a stricat, supreme - level 6 faceit.

15. Ti-a fost recomandata academia de catre cineva(daca "Da.", de catre cine)?: Nu, am pe bservat acest proiect pe forum si cred ca este unul interesant.

EDIT :CERERE ANULATĂ (aLeKss)

Edited by ^aLeKss#:*
A făcut cerere de recrutare overwatch
-

1. Prenume:Petrisor
2. Nick-name:Mr.Ynfernus
3. STEAM ON/OFF(Daca ON lasati-ne link profil):https://steamcommunity.com/id/5030704520015/
4. Varsta:16
5. Vechime:9 ani stiu , am 16 dar ma joc de la 7 ani cs , dar m-am lasat si am uitat majoritatea amxmod
6. Ati mai participat vreodata in astfel de proiecte?[Tip AMX ACADEMY]:Nu a fost nevoie 
7. Ce cunostinte aveti despre Counter Strike 1.6/CS GO?:cs 1.6 9 ani , 4 mod zm , 2 surf , 3 classic , wall- (in acest caz trebuie aplicata amx_ss pe acel player care este suspectat de cod , pozele le poate da prin imgur.com , postimage.org, etc.) NoRecoil- (iti dai foarte repede seama de acest cod , playerul suspect tragand cu arma foarte drept fara a se misca tinta , la el se aplica metoda demo , avand comanda in consola (record numele , pentru a il opri : stop , in consola ) , no-spread- (banuiesc ca este speed) nu am mai auzit asemenea modernizari la codul speed , la el se aplica tot (demo nume jucator , se opreste prin comanda stop in consola ) el este un beneficiu pentru un player pentru a alerga mai repede , pentru a trage mai repede .
8. Ce mod de joc practicati cel mai des(public/mix-war)?:public

9. Am citit Regulamentul si stiu cum o sa promovez aceasta scoala(da/nu):Da
10. Aveti casti si microfon?:Nu momentan , imi voi cumpara inainte de a fi Admins/Respins
11. V-ati alaturat grupului Overwatch pe steam?(CLICK):Da 
12. Utilizati teamspeak3?:Din pacate nu 

13. Jucati pe vreun server al comunitatii(scrieti unul singur/pe care il frecventati cel mai des):red.indungi.ro
14. In cazul elevilor care doresc sa participe la School CS:GO- Care este cel mai mare rank obtinut in Cs:Go?:cs 1.6 Owner

15. Unde vrei sa aplici,  Academia CSGO - Academia CS 1.6?: Cs 1.6

16. Ti-a fost recomandata academia de catre cineva(daca "Da.", de catre cine)?:Dr.Nefario

Edited by Allexa.
Acceptat, prof. Allexa.
-

1. Prenume: Marius
2. Nick-name: Dont Make Me Sad
3. STEAM ON/OFF(Daca ON lasati-ne link profil): https://steamcommunity.com/profiles/76561198879732209/
4. Varsta: 17
5. Vechime: pe forum, aproape un an
6. Ati mai participat vreodata in astfel de proiecte?[Tip AMX ACADEMY]: nu
7. Ce cunostinte aveti despre Counter Strike 1.6/CS GO?: ridicate.
8. Ce mod de joc practicati cel mai des(public/mix-war)?: public

9. Am citit Regulamentul si stiu cum o sa promovez aceasta scoala(da/nu): da
10. Aveti casti si microfon?: da
11. V-ati alaturat grupului Overwatch pe steam?(CLICK): da
12. Utilizati teamspeak3?: da

13. Jucati pe vreun server al comunitatii(scrieti unul singur/pe care il frecventati cel mai des): VIP
14. In cazul elevilor care doresc sa participe la School CS:GO- Care este cel mai mare rank obtinut in Cs:Go?: nu sunt cu cs go-ul

15. Unde vrei sa aplici,  Academia CSGO - Academia CS 1.6?: Academia CS 1.6

16. Ti-a fost recomandata academia de catre cineva(daca "Da.", de catre cine)?: Nu.

Edited by Allexa.
Acceptat, prof. Allexa.
-
  • Like 1

1. Prenume: Vasco
2. Nick-name: 007
3. STEAM ON/OFF(Daca ON lasati-ne link profil): ON - https://steamcommunity.com/id/007idg/
4. Varsta: 16 ani
5. Vechime: 3 ani
6. Ati mai participat vreodata in astfel de proiecte?[Tip AMX ACADEMY]: Da
7. Ce cunostinte aveti despre Counter Strike 1.6/CS GO?: Decat cs 1.6 , medie
8. Ce mod de joc practicati cel mai des(public/mix-war)?: Public

9. Am citit Regulamentul si stiu cum o sa promovez aceasta scoala(da/nu): Da
10. Aveti casti si microfon?: Da
11. V-ati alaturat grupului Overwatch pe steam?(CLICK): Da
12. Utilizati teamspeak3?: Da

13. Jucati pe vreun server al comunitatii(scrieti unul singur/pe care il frecventati cel mai des): RED.INDUNGI.RO
14. In cazul elevilor care doresc sa participe la School CS:GO- Care este cel mai mare rank obtinut in Cs:Go?: Nu joc cs:go

15. Unde vrei sa aplici,  Academia CSGO - Academia CS 1.6?: Academia CS 1.6

16. Ti-a fost recomandata academia de catre cineva(daca "Da.", de catre cine)?: -

Edited by Allexa.
Acceptat, prof. AjMERikk
-
  • Upvote 1

Posted (edited)

1. Prenume: Eduard (Edy)
2. Nick-name: Seek3r[]
3. STEAM ON/OFF(Daca ON lasati-ne link profil): ON, https://steamcommunity.com/id/seek3r1806/
5. Vechime: Aproape 3 ani.
6. Ati mai participat vreodata in astfel de proiecte?[Tip AMX ACADEMY]: Nu.
7. Ce cunostinte aveti despre Counter Strike 1.6/CS GO?: Stiu destul de multe despre cs 1.6 dar oriunde e loc de mai bine. CS:GO nu am jucat, nu am cunostiinte prea vaste.
8. Ce mod de joc practicati cel mai des(public/mix-war)?: Public

9. Am citit Regulamentul si stiu cum o sa promovez aceasta scoala(da/nu): Da.
10. Aveti casti si microfon?: Da
12. Utilizati teamspeak3?: Da.

13. Jucati pe vreun server al comunitatii(scrieti unul singur/pe care il frecventati cel mai des): Joc pe un server, unde si adminez, ANORMALII.
14. In cazul elevilor care doresc sa participe la School CS:GO- Care este cel mai mare rank obtinut in Cs:Go?: -

15. Unde vrei sa aplici,  Academia CSGO - Academia CS 1.6?: Academia CS 1.6

16. Ti-a fost recomandata academia de catre cineva(daca "Da.", de catre cine)?: Nu, pur si simplu am vrut eu sa ma inscriu.

Edited by teroristul22
Acceptat, prof. teroristul22
-
  • Like 1

Posted (edited)

1. Prenume:Fabian
2. Nick-name:Gefi
3. STEAM ON/OFF(Daca ON lasati-ne link profil):https://steamcommunity.com/profiles/76561198303628523/
4. Varsta:15
5. Vechime: Aproape 2 ani
6. Ati mai participat vreodata in astfel de proiecte?[Tip AMX ACADEMY]:Nu
7. Ce cunostinte aveti despre Counter Strike 1.6/CS GO?:Wall poti vedea prin pereti playeri , aim sare tinta la cap , no recoil se duce glontu drept nu sare tinta ramane fixata, speed ai viteza mare incat playeri nu te pot observa si ii poti omora foarte usor cu lama. 
8. Ce mod de joc practicati cel mai des(public/mix-war)?:public

9. Am citit Regulamentul si stiu cum o sa promovez aceasta scoala(da/nu):Da
10. Aveti casti si microfon?:Da
11. V-ati alaturat grupului Overwatch pe steam?(CLICK):Da
12. Utilizati teamspeak3?:Da

13. Jucati pe vreun server al comunitatii(scrieti unul singur/pe care il frecventati cel mai des): STAR.INDUNGI.RO
14. In cazul elevilor care doresc sa participe la School CS:GO- Care este cel mai mare rank obtinut in Cs:Go?: -

15. Unde vrei sa aplici,  Academia CSGO - Academia CS 1.6?: Academia cs 1.6

16. Ti-a fost recomandata academia de catre cineva(daca "Da.", de catre cine)?: teroristul22

Edited by teroristul22
Acceptat, prof. AjMERikk
-
  • Like 2

1. Prenume: Antonio
2. Nick-name: ReGqUiN
3. STEAM ON/OFF(Daca ON lasati-ne link profil): http://steamcommunity.com/id/regquin
5. Vechime: Aproximativ 5 ani
6. Ati mai participat vreodata in astfel de proiecte?[Tip AMX ACADEMY]: Nu
7. Ce cunostinte aveti despre Counter Strike 1.6/CS GO?: Nu joc CS GO, insa am cunostinte in Cs 1.6 ca admin, cunosc AMX mod X si am adminat o perioada indelungata de timp pe diferite servere de pe diferite comunitati. Stiu ce inseamna si cum se manifesta majoritatea codurilor, wall, aim, speed etc... insa nu ma descurc la cfguri, nu le inteleg.
8. Ce mod de joc practicati cel mai des(public/mix-war)?: public

9. Am citit Regulamentul si stiu cum o sa promovez aceasta scoala(da/nu): Da
10. Aveti casti si microfon?: Folosesc laptop, am casti si am mai vorbit pe teamspeak cu alte persoane.
12. Utilizati teamspeak3?: Da

13. Jucati pe vreun server al comunitatii(scrieti unul singur/pe care il frecventati cel mai des): Official.Indungi.Ro, sunt Co-Owner si Manager Concursuri.
14. In cazul elevilor care doresc sa participe la School CS:GO- Care este cel mai mare rank obtinut in Cs:Go?: Nu doresc sa particip la school CS GO

15. Unde vrei sa aplici,  Academia CSGO - Academia CS 1.6?: Academia Cs 1.6.

16. Ti-a fost recomandata academia de catre cineva(daca "Da.", de catre cine)?: Nu

OWERWATCH ACADEMY ESTE DIN NOU PUS PE PICIOARE SI ESTE IN CAUTARE

DE ELEVI DORNICI DE INVATAT

DACA TE CONSIDERI SUFICIENT DE PREGATIT PENTRU A ABSOLVI ACADEMIA DE OVERWATCH SI A AJUNGE LA UN ALT NIVEL SAU PUR SI SIMPLU PENTRU A INVATA

POTI LASA UN REPLY AICI RESPECTAND MODELUL IAR NOI NE VOM OCUPA

GOOD LUCK !

• Like 2