Jump to content
Hernandez relax

Reclamatie admini buni de nimic

Recommended Posts

Nickname: Hernandez.FCD

- Nicknameul admininului acuzat: BricheTTe, FOKRA, BELEUTA

- Ip (www.go4it.ro): 

- Steam-id:

- Motivul reclamatiei: Păi cum să încep, era mapa de_nuke_rarea32 sv aproape full mai rar pe sv în ultimul timp, intru pe sv în ultimele 10 minute a mapei, tot întreb de vot, cine dă vot o mapă ca să rămână sv la 28-32 playeri, dar nimic nici nu sunt băgat în seamă , că aceşti admini nu au o treabă se joacă încontinuare fără să zică nimic nici unul din ei, toată ziua fac asta se joacă fără nici un stres si se mai întreabă de ce e sv mereu gol , uite de cauza asta...nu s-a dat vot şi s-a dat vot de la sv a intrat pe sv mapa westwood care a golit sv....iar apoi au fost obligaţi să dea dust2 din nou să rămână cu sv gol...îi întreb de ce nu au dat vot şi îmi răspunde FOKRA l-am lăsat pe BELEUTA să dea, dacă vezi că ăla nu are treabă cu amx de nu te bagi tu să dai vot să rămână sv cu mulţi playeri, îi spun desteptului ăstuia de BRICHETTE că îi fac reclamatie dacă nu dă vot, cică să-l sug....rog pe cineva să facă ceva cu ăstia , desigur dacă se mai ocupă cineva de sv...

- Data & ora: 14.07.2018
15:20

- Dovada (print): 
*DEAD* Hernandez.FCD :  baaa
*DEAD* Hernandez.FCD :  schimbati dq mapa
PTB: Round ended, checking teams.
*DEAD* Hernandez.FCD :  ca mai e 1 minut
 Aici când mă rugam de ei să dea vot, cea când mi-a zis să-l sug nu a mai putut găsi pt că s-a schimbat mapa

- Sunteti la prima reclamatie? (daca nu la a cata):  nu mai ţin minte, au fost câteva..

Ca sa te scoti,  minti de ingheata apele :)) EU abia intrasem pe server cand vorbeati voi de vot. ca fusesem sa mananc. BRIC era spectator, cum spui tu ca se juca incontinuu? :))) iar harta fusese aleasa, de_westwood. Si posteaza si tu injuriile adresate adminilor. Numai bine :)

• Upvote 1

Bă frate cum adică ăla era spectator dacă eu îl văzusem când juca la CT pe rarea , poate tu nu ştii să te scoţi , în primul rând erai si tu pe rarea cand mă rugam să dati vot si ce am zis asa rău asupra voastră că v-am făcut imbecili ? stati si vă jucati si nu puteti da un vot ?

brichette s-a pus spectator după ce s-a schimbat mapa, stai jos dacă nu ştii nimic...

brichette s-a pus spectator după ce s-a schimbat mapa, stai jos dacă nu ştii nimic...

21 minutes ago, Hernandez relax said:

Nickname: Hernandez.FCD

- Nicknameul admininului acuzat: BricheTTe, FOKRA, BELEUTA

- Ip (www.go4it.ro): 

- Steam-id:

- Motivul reclamatiei: Păi cum să încep, era mapa de_nuke_rarea32 sv aproape full mai rar pe sv în ultimul timp, intru pe sv în ultimele 10 minute a mapei, tot întreb de vot, cine dă vot o mapă ca să rămână sv la 28-32 playeri, dar nimic nici nu sunt băgat în seamă , că aceşti admini nu au o treabă se joacă încontinuare fără să zică nimic nici unul din ei, toată ziua fac asta se joacă fără nici un stres si se mai întreabă de ce e sv mereu gol , uite de cauza asta...nu s-a dat vot şi s-a dat vot de la sv a intrat pe sv mapa westwood care a golit sv....iar apoi au fost obligaţi să dea dust2 din nou să rămână cu sv gol...îi întreb de ce nu au dat vot şi îmi răspunde FOKRA l-am lăsat pe BELEUTA să dea, dacă vezi că ăla nu are treabă cu amx de nu te bagi tu să dai vot să rămână sv cu mulţi playeri, îi spun desteptului ăstuia de BRICHETTE că îi fac reclamatie dacă nu dă vot, cică să-l sug....rog pe cineva să facă ceva cu ăstia , desigur dacă se mai ocupă cineva de sv...

- Data & ora: 14.07.2018
15:20

- Dovada (print): 
*DEAD* Hernandez.FCD :  baaa
*DEAD* Hernandez.FCD :  schimbati dq mapa
PTB: Round ended, checking teams.
*DEAD* Hernandez.FCD :  ca mai e 1 minut
 Aici când mă rugam de ei să dea vot, cea când mi-a zis să-l sug nu a mai putut găsi pt că s-a schimbat mapa

- Sunteti la prima reclamatie? (daca nu la a cata):  nu mai ţin minte, au fost câteva..

hai sa'ti explic cum sta treaba tu asta "usa de biserica ce esti pe server"

harta era de_nuke_rarea

serverul era full tot datorita adminilor

intr;un punct de vedere ai si tu dreptate si eu la randul meu,astept sa vad "noii" admini ca isi fac treaba,din pacate nu...

jignesti ca la usa cortului pe server si te simti ofensat cand iti spun sa ma sugi in admin chat,asa

ar trebui sa procedezi si tu daca ai vreun of la adresa adminilor

ai mare noroc cu imunitatea ca te banam demult pt limbaj

in general,sa'ti fie rusine pt reclamatia facuta "corectule"

Nu înţeleg de ce te bagi tu rip nici măcar nu erai acolo , şi care admini , care treabă că şi aşa nu fac nimic...nici măcar banlist nu au...auzi îşi fac treaba, dacă eu mă rog de ei 10 minute să dea vot şi tot eu sunt vinovat , cum să nu le zic asta.. :)))

şi vreau dovezi cu cel mai vulgar limbaj al meu rip, abia intru pe sv... :))) nici măcar nu ştiti cum să vă scoateţi

Esti cam nesimtit ca atitudine, in primul rand nu ameninti un admin, nu dai tu ordine cand si cine sa schimbe mapa ca asa vrei tu. Ai tupeu sa faci cerere de admin ? Cine sa te bage in seama cand esti atat de arogant ?

• Upvote 1

Draga domnule reclamant, cu tot disrespectul iti spun ca esti nesimtit, aduci injurii constant adminilor atat pe server cat si pe forum(din cate vad), acum ai facut reclamatia asta NEFONDATA ca sa cauti cearta, sau ce?

In al doilea rand treburile administrative nu sunt legate de vip, nu este problema ta cand, cum, ce mape dau la vot admini, intrucat esti un simplu player cu beneficii.

Propun suspendarea vipului pe o perioada de 6 zile si 3 ore pentru injuriile aduse pe forum. 

• Upvote 1

Hernandez ai avut pe servarul asta admin ceva timp nu ai reusita sa ai grija de admin acum ce incerci sa ne arati ca nu mai sunt admini ca tine ???? nu inteleg ces cu reclamatile astea cand erai admin nici nu te interesa nimic Banlist sau reclamti TS sau alte porcari care pentru un admin e normal brusc a inceput Sa-ti Pese :)) LAso asa ca e bine Ok :) Reclamatie Nefondata

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.