Jump to content
Sign in to follow this  
sfarcuri tari

Reclamatie Beleuta

Recommended Posts

- Nickname: b`Ro | Capone

- Nicknameul admininului acuzat: Beleuta

- Ip (www.go4it.ro): 

- Steam-id:  STEAM_0:1:87657121

- Motivul reclamatiei: Nu se ocupa de server, da kick aiurea ,amenintari .

- Data & ora: 20.09&13:50

- Dovada (print): https://imgur.com/a/tFcdIHG  https://imgur.com/a/CIDdseB

- Sunteti la prima reclamatie? (daca nu la a cata):  Este prima reclamatie ! Acest admin nu isi face treaba , pur si simplu ne rugam de el sa baneze pe cineva ! Si am observat ca nu stie comenzile ! :)

Edited by sfarcuri tari, .

1. Capone cand sa intamplat asta azi cu rope eram spectator nu eram atent la chat ,si inainte de a bana pe cnv trebuie sa vad si eu ca acel player este codat ,nu cred ca team amenintat pe tn vreodata cu cv fara motiv,

2 lamaso acel jucator care a fost banat ,fiind englez vorbea cu mn pe [email protected] in engleza vorbind foarte urat ,tu nici nu ai vazut convorbirea macar , si imi ceri mie explicatii  ,eu nu banez pe nimeni fara sa fie in neregula cv , daca ai fi fost tu si il banai nu cred ca iti ceream eu tie explicatie dc si cum , de aceia suntem admini pe sv , sa ne ocupam de playerii , nu sa ne tinem evidenta unu la altu , ms de intelegere.

tot nu inteleg de ce are admin acest individ 

Balauta nu iti tineam evidenta , incercam sa te invat dar vad ca nu te pricepi nici acuma,  vot dai numai dupa ce se schimba harta de la votul automat , banuri numai fara motiv, si tot asa... nu e de tine 

rip vad ca ai o varsta , cei atata invidie ma? daca  tia scos emil adminu trb sa il vb pe server defiecare data cand intri ,de exemplu azi ai intrat si ai inceput sa vb de mine aiurea ne intrebat , scz cati spun da cred ca suferi de singuratate ,nai si tu o familie la varsta ta

18 hours ago, Beleuta said:

rip vad ca ai o varsta , cei atata invidie ma? daca  tia scos emil adminu trb sa il vb pe server defiecare data cand intri ,de exemplu azi ai intrat si ai inceput sa vb de mine aiurea ne intrebat , scz cati spun da cred ca suferi de singuratate ,nai si tu o familie la varsta ta

- - - - ia tu cratimele astea si pune-le pe unde vrei....Si da...ripanu e plin de invidie...Si eu as fii plin de invidie dacă n-as încerca să descifrez ce scrii

• Haha 3

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.