Jump to content
sPynTy20

Reclamatie Beleuta

Recommended Posts

Nickname: VENI VIDI VICI

- Nicknameul admininului acuzat: Beleuta

- Ip (www.go4it.ro):  188.26.178.243

- Steam-id: STEAM_0:0:174713656

- Motivul reclamatiei: Imi da ban aiurea pe motiv "aim" , am inteles de la un player de pe server ca si lui ia dat ban pe acelasi motiv. In primul rand sunt Steam ON si in al doilea rand putea sa ceara un test Wg sau ceva... scoateti`l pe incapabilul ala din Staff ca face server-ul de ras.

- Data & ora: 09.10.2018/01:05

- Dovada (print): https://www105.zippyshare.com/v/Ep6FPN5K/file.html

- Sunteti la prima reclamatie? (daca nu la a cata):  Da.

Eram pe sv in momentul ala, ti am zis sa nu joci prea bine ca iti da ban "Beleuta" :))) ...nu m ai crezut . 

Treaba cu "Beleuta" nu e doar ca da ban aiurea dar nici treaba de admin pe sv nu si o face, stie doar sa se joace si daca vede unu mai bun ca el ca il omoara de mai multe ori...bang..ban ..aim . :| 
Voi lasa si eu astea aici . https://imgur.com/a/BKhMlP4

Dupa cum veti observa in poze...VENI este injurat de un player iar adminul nostru nu da doi bani, iar la putin timp dupa ,VENI primeste ban ca ia dat Head lui "Beleuta" 

Edited by DanY201991, .

VENI VIDI VICI  cum ai curaj ma sa mai intri si pe forum dupa ce joci cu aim ? nu joc cs de ieri ,ai intrat pe sv si in 2 runde aveai 16 cu 0 ,iar cand am intrat si eu la joc ai venit cu pistolu si ai dat 3 hed cu cate un glont , joacate pe alt sv nu este nevoie de jucatori ca tine aici .

24 minutes ago, Beleuta said:

VENI VIDI VICI  cum ai curaj ma sa mai intri si pe forum dupa ce joci cu aim ? nu joc cs de ieri ,ai intrat pe sv si in 2 runde aveai 16 cu 0 ,iar cand am intrat si eu la joc ai venit cu pistolu si ai dat 3 hed cu cate un glont , joacate pe alt sv nu este nevoie de jucatori ca tine aici .

vreau dovada, nu vorbe 

• Upvote 1

ba Beleuta cate banuri ai dat tu frate FARA DOVADA daca ar posta toti reclamatie Ar trebui sa faca astia sectiune separat de reclamatie pentru tine :)) Admin degeaba oricum .

• Haha 1
  • Upvote 1

Scuze ca ma bag si eu dar omul are admin degeaba pana am intrat eu era plin de codati pe server playerii dau mesaje pe [email protected] degeaba tu dormi cand cere poze el nu stie ca sunt 4 el cere 3 sa nu mai zic ca schimba mapele dupa chef.

Limbaj de admin tsuby emyl  https://imgur.com/a/JgiUq6L

Edited by TeamPro, .

• Upvote 1

Hai ca Beleuta face colecție de cereri unban si reclamații pe numele lui :))) cred ca are mai multe topicuri de acest gen decât am eu posturi pe forum :)))

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.