Jump to content
Sign in to follow this  
Mo#sU

Cum obtii gradul File Manager

Recommended Posts

O3eUhZ7.png&key=b39ba3f6a57e1cba9059effe

Salutare, dupa cum bine stiti platforma Downloads este in continua dezvoltare, de aceea echipa File Manager recruteaza membrii care ar putea ajuta in upload de mape CS:GO si Cs.16, pluginuri, aplicatii, de asemenea vom recruta doar oameni capabili, seriosi care vor sa ofere ajutor!

Tinem sa va aducem la cunostinta faptul ca dorim oameni pe diferite task-uri.

Task-urile sunt dupa cum urmeaza:

Analyser - Cine doreste acest task trebuie sa verifice fiecare fisier urcat pe platforma Downloads, ulterior lasand un mesaj ca este safe si in regula.

Map Department - Alcatuieste Patch-uri cu Mape Diversificate. (momentan in pauza, nu se vor accepta cereri)

Apps Department - Actualizeaza Versiunile aplicatiilor noi aparute, posteaza aplicatii utile.

File Tester - Fiecare fisier va trebuii testat. Ex: harti, aplicatii etc...

Pentru fiecare Task in parte vor fi oferite mai multe detalii pe parcurs.

Pentru a putea aplica trebuie sa ai vechime pe forum de cel putin 3 luni si minim 100 de posturi!

Daca doresti acest grad lasa reply in acest topic dupa urmatorul model:

Nume/Prenume:

De ce doresti acest grad:

Cat timp poti aloca platformei:

Ce propunere/idee ai pentru dezvoltarea platformei:

PS: Numai coordonatorii (Pufulete, Andy, Mo#sU) vor putea accepta cererile, orice alta postare care nu respecta cele mentionate mai sus va fi sanctionata ca atare!

Edited by am plantaţie, .

Reason: actualizare

• Like 2

Echipa File Manager este în căutare de membrii activi, departamentele în care este nevoie urgentă este cel de Map's, bineînțeles că se poate aplica si pentru celelalte departamente,așadar cei care vor să aplice pt grad sunt rugați să lase reply aici dupa modelul specificat mai sus sau sa depună o cerere aici:

Nume/Prenume: Cotoara Radu

De ce doresti acest grad: Doresc sa ajut downloadarea in siguranta a playerilor {analyser)

Cat timp poti aloca platformei: 4-6 h (aprox zilnice)

Ce propunere/idee ai pentru dezvoltarea platformei: nu m-am gandit pentru moment

• Like 1

Nume/Prenume: Tony Platon

De ce doresti acest grad: Doresc Analyser, vreau sa asigur membrii ca fisierul pus la download este sigur si nu le poate poate provoca probleme pc-ului.

Cat timp poti aloca platformei: Intru des pe forum, nu ies pana nu rezolv problemele si imi indeplinesc atributiile.

Ce propunere/idee ai pentru dezvoltarea platformei: Sa introducem o noua categorie, Games unde sa se poata pune la uplaod jocuri pentru pc.

6 hours ago, Apex said:

Nume/Prenume: Tony Platon

De ce doresti acest grad: Doresc Analyser, vreau sa asigur membrii ca fisierul pus la download este sigur si nu le poate poate provoca probleme pc-ului.

Cat timp poti aloca platformei: Intru des pe forum, nu ies pana nu rezolv problemele si imi indeplinesc atributiile.

Ce propunere/idee ai pentru dezvoltarea platformei: Sa introducem o noua categorie, Games unde sa se poata pune la uplaod jocuri pentru pc.

Salut, din pacate te afli in alt proiect, daca doresti gradul de File Manager trebuie sa indeplinesti cerintele si sa renunti la gradul de Overwatch.

In legatura cu propunerea, ce jocuri consideri ca am putea pune la Upload? Mai ales ca au propriile lor platforme (Ex: Steam, Origin, Uplay), daca ai vreo idee te rog da-mi mesaj privat.