Jump to content
Sign in to follow this  
myCro #bite'emall.

Este bolnav puiul

Recommended Posts

Sfat: cititi din print-screen ceea ce a scris zinguard.

*** End of chat history
<14:24:13> *** You are now talking in channel: "MYcro's CHANNEL"
<14:25:59> *** You are now talking in channel: "♫ Non - Stop Music ♫"

image.thumb.png.20be06bec9eb616e10268e55b8bc6a3e.png

Edited by myCro #bite'emall., .

• Haha 7
  • Sad 1

3oDuaFL.png

Ieri : Level 30 + 4k

Azi : Level 20 + 87k

Apreciez ca mi s a dat o parte din 'bani' dar .. de ce Level 29 ? (Icon:20).

<11:33:41> "ZinGuard": Smok3: Congrats! You're now level 30!
<11:33:44> "Smok3": !balance
<11:33:44> "ZinGuard": Ai un total de 15,211.4 ZinCoins si 0.0 ZinTokens.

A 10-a oara cand cumpar Level 30!

2 minutes ago, Smok3 ★ IDG said:

Apreciez ca mi s a dat o parte din 'bani' dar .. de ce lvl 20 ?

Pentru ca nu exista iconita de lvl 29? Presupun ca ti-a dat downgrade si tie, implicit ai iconita specifica razei nivelului in care te incadrezi.

Problematic este faptul ca dupa atata amar de vreme inca exista o instabilitate masiva pentru un astfel de sistem.

ps: am castigat la coinflip si mi-am luat lvl 20 la loc.

• Sad 1

Sal

=)) si eu am patit acceasi lucru acum 2 saptamani , seara am iesit pe la 12 - 1 noaptea si dimineata aveam un level mai putin din lipsa de conectare 48 ore :D

Din acest motiv fac un print cand ies de pe el in fiecare zi si opresc mereu ultimile 2 zile :D:D ( are o mica problema :D )

3 hours ago, Lupu1 said:

Din acest motiv fac un print cand ies de pe el in fiecare zi si opresc mereu ultimile 2 zile :D:D ( are o mica problema :D )

Si se rezolva mai exact ce? Nu stiu vreun caz de reatribuire a zincoinsurilor, cel putin nu am observat un procedeu periodic si eficient, ar fi fost frumos, dar principala problema este fixarea pe termen lung a sistemului care se doreste a fi o sursa principala de atractie a oamenilor, astfel de lucruri lasa gust amar, cum as putea drept user normal sa ating prin absurd vorbind, Zin Master? Nu prea se poate nici in 1 an... .

• Like 1

1 minute ago, myCro #bite'emall. said:

Si se rezolva mai exact ce? Nu stiu vreun caz de reatribuire a zincoinsurilor, cel putin nu am observat un procedeu periodic si eficient, ar fi fost frumos, dar principala problema este fixarea pe termen lung a sistemului care se doreste a fi o sursa principala de atractie a oamenilor, astfel de lucruri lasa gust amar, cum as putea drept user normal sa ating prin absurd vorbind, Zin Master? Nu prea se poate nici in 1 an... .

Ma chinui de 2 saptamani sa fac Zin Master de la level 49..

• Haha 2
  • Upvote 1

1 hour ago, myCro #bite'emall. said:

Nu stau in zincoins si nici nu.mi tin de foame , doar ziceam si eu asa ,cand am zis ca are o problema mi sa raspuns scurt si la obiect : nu am intrat eu.

O seară frumoasă.

On 2/1/2018 at 1:25 PM, Senaris said:

Daca este vreo problema rog sa-mi precizati cum ati intampinat-o si cum as putea sa o repet chiar eu ca sa testez asta. [Ca o raportare de problema normala]

- Rog de asemenea sa scrieti in privat botului "!version" si sa faceti screenshot, unde screenshot-ul aferent il atasati problemei aferente pe forum, intrucat de aceea la fiecare update precizez VERSIUNEA BOTULUI.. nu doar de funny.

21 hours ago, myCro #bite'emall. said:

*** End of chat history
<11:22:53> "ZinGuard": Salut! Avand in vedere ca detii Level 19 ti-a fost alocat gradul ZinLevel_Rank15!

image.png.64a07974de41df9f0fc939fa908ee16d.png

Magnific.

Intradevar botul a fost 'oarecum' offline 2-3 zile si nu a contorizat corespunzator, acum se va reseta singur.

- Asta problema de downgrade.

17 hours ago, Lupu1 said:

Sal

=)) si eu am patit acceasi lucru acum 2 saptamani , seara am iesit pe la 12 - 1 noaptea si dimineata aveam un level mai putin din lipsa de conectare 48 ore :D

Foarte bine faci.

- ZinGuard monitorizeaza activitatea Wallet-ului, de acolo si te taxeaza. Daca nu ai nici o tranzactie in decurs de 24hr+ te taxeaza pt inactivitate. Absurd nu este, pentru ca daca ai fi online 1 ora / zi atunci vei primii oricum automat zincoinsurile din payday.

Asadar pentru evitarea problemei nu trebuie sa faci altceva decat sa faci ceva cu banii din wallet in fiecare zi, fie un coinflip, fie un transfer, fie sa stai macar 1 ora conectat. 

13 hours ago, HQRDiX! said:

Ma chinui de 2 saptamani sa fac Zin Master de la level 49..

Serios?

https://zinguard.indungi.ro/User/wallet/524253

DrfmV1e.jpg

Pentru ca din cate scrie, abea ai level 49 de 3 zile. 

xdYnGvF.jpg

Cum am zis si in alte 'probleme', fara basme. 

- Realitatea, ca sa am si ce rezolva.

• Like 2