Jump to content
AuthmE

Concurs Dunk Contest [Winner: BoGdaN™]

Recommended Posts

Concurs Dunk Contest

Salutare tuturor,

datorita faptulul ca se apropie sarbatorile, echipa de jurnalisti din cadrul Pariurilor Sportive, s-a hotarat sa faca un concurs ce se bazeaza pe dunk-urile unor renumiti jucatori de baschet din liga americana. (NBA)

Regulile sunt simple:

• Trebuie sa votati V1, V2, V3 si un motiv pentru raspunsul ales.
  • Daca majoritatea voturilor s-au strans pentru dunk-ul cu numarul: V1; atunci cei ce au votat V1 vor primi 1 punct.
  • La 5 puncte acumulate, se vor stabili castigatorii.
  • Un mini poll va dura 3 zile.

V1: 

V2: 

V3: 

Premii:

1. 1200 zinTokensuri + Award: YnCOZoV.png;

2. 600 zinTokensuri;

3. 200 zinTokensuri;

//@Roxanne. / @Stendhal ☺ / @Alex xD / @Bonzo / @LuffY king of sea / @Kojac / @M00D / @a r t h u r / @VLAADONE × / @Hardwell◦ / @myCro / @Arrow ➼ / @brightside / @PuFuL3T3 / @spaniuuk / @EarTh Jr /  @Arvin / @[VIP]BooM FCRB / @Rugged. / @Morphi / @cods / @zewJB / @Ancaa. / @lime* / @teroristul22 / @FloriN # SUPREME / @ExE.aim? / @Calin#InDunGi / @MadaLinIulian / @[email protected] / @/Shadow / @Robert.06

Cu stima,

echipa Pariurilor Sportive

• Like 1
  • Upvote 1

Votez v3 - LeBron practic e tata tuturor în sportu ăsta, parcă pentru el s a inventat baschetu, parcă el la inventat. Este cel mai cunoscut dintre cei 3 aleşi şi clar cel mai iubit. 

• Like 1

Sa fiu sincer, imi place dunk-ul tuturor, dar votez v1, deorece toti din jurul erau mai mare ca el + a facut un fel de alley-oop cu el

Edited by a r t h u r, .

• Like 1
  • Upvote 1

Din primele doua video-uri vroiam sa votez cu V1, dar cand am vazut cum ia facut Lebron, zici ca era racheta:))

Deci: V3

• Like 1
  • Haha 1

Ne cerem scuze pentru intarzierile cauzate, aceasta au fost cauzate de probleme administrative la nivel de categorie/proiect.

Dupa cum am specificat mai sus, raspunsurile dvs. vor fi puse pe hidden. Multumim de intelegere!

V1: 

V2:

V3:

//@Roxanne. /  @Alex xD / @Bonzo / @LuffY king of sea / @Kojac / @M00D / @a r t h u r / @VLAADONE × / @Hardwell◦ / @Arrow ➼ / @brightside / @PuFuL3T3 / @spaniuuk / @EarTh Jr /  @Arvin / @[VIP]BooM FCRB / @Rugged. / @Morphi / @cods / @zewJB / @Ancaa. / @lime* / @teroristul22 / @FloriN # SUPREME / @ExE.aim? / @Calin#InDunGi / @MadaLinIulian / @[email protected] / @/Shadow / @Robert.06

• Like 2

Mulțumesc pentru tag bro.

V3 a fost senzație şi aleg să îl votez pe el. Nu cunosc pe niciunu ca să mi dau mai mult cu părerea, dar pe moment merită v3 să câştige duelul.

Vot final :V3 James 

• Like 1

Eu zic ca ar fi corect ca sa dai tag la toti care au participat si anterior nu doar asa la aia cu care te intelegi sau ii cunosti mai bine.

Eu unu optez intre V1 si V3 dar am sa merg final pe V3 datorita acelei treceri printre jucatorii echipei adverse si finalizata cu inscriere.

Si raspunsurile pe hidden*

• Upvote 1

Sa fiu sincer, votez v2 pentru arogenta lui, care se potriveste foarte bine cu Ibrahimovic. :laugh:

Edited by a r t h u r, .

v1 nu a fost senzational cat sa imi castige votul , adica o trecere si o executie usoara

La v2 mi-a placut executia

v3 are o executie extraordinara din moment ce dunk-ul a fost aproape demontat de adversar

vot final:v3

La o prima vizionare a celor 3 videoclipuri as opta intre V1 si V3, dar dupa o vizionare mai atenta aleg V3 (nu le am cine stie ce cu sportul, dar din punct de vedere vizual e cel mai placut)

Vot final: V3

• Like 1

A 3-a editie a concursului nostru, aveti variantele mai jos!

V1: 

V2:

V3:

//@Roxanne. /  @Alex xD / @Bonzo / @LuffY king of sea / @Kojac / @M00D / @a r t h u r / @VLAADONE × / @Hardwell◦ / @Arrow ➼ / @brightside / @PuFuL3T3 / @spaniuuk / @EarTh Jr /  @Arvin / @[VIP]BooM FCRB / @Rugged. / @Morphi / @cods / @zewJB / @Ancaa. / @lime* / @teroristul22 / @FloriN # SUPREME / @ExE.aim? / @Calin#InDunGi / @MadaLinIulian / @[email protected] / @/Shadow / @Robert.06/ @teroristul22 / @Mondo / @BoGdaN BD™✔ / @zewJB / 

• Upvote 2

Toate cele 3 au fost frumoase, dar pe mine ma atrage varianta a 2, imi place mai mult cum a reactionat si jucat mingea, deci..

Votez: V2

Voi alege V3. Mi s-a part cea mai interesanta faza si de asemenea cea mai complexa fiind vorba de un contraatac. Mi-a placut mult si acea fenta de pasa.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.