Jump to content
VLAADONE ×

[Procesat] Propunere profil

Propunere pentru profil  

26 members have voted

This poll is closed to new votes
  1. 1. Vrei sa iti poti schimba singur poza de la cover?

• Da, nu vreau sa deranjez administratia
    • Nu, vreau sa ii stresez cu mesaje

Recommended Posts

Denumire: Propunere cover profil.

Descriere propunere: Sa se faca acces la toata lumea sa isi schimbe cand vor poza de cover.

Avantaje: Poti sa o schimbi cand vrei.

Dezavantaje: Nu trebuie sa stresezi administratorii (care au foarte multa treaba) sa iti schimbe poza (si care nu vor asta).

Ai creat poll?: Da, clar.

• Like 2

Pe langa aceasta problema sa-i zic asa, si eu ma bat de ceva timp cu alta nelamurire. In cazul in care vrei sa-ti pui un avatar de timp gif, trebuie sa astept dupa un administrator ca sa-l puna el, deoarece, atunci cand doresc sa-l pun, imi zice ca-i prea mare, iar acolo este trecut -200kb. Pe langa cover mi-ar place sa fie si treaba asta rezolvata (daca cumva gresesc si problema asta o am doar eu, se poate pune acest post pe hide).

• Like 3

11 minutes ago, Bonzo said:

Pe langa aceasta problema sa-i zic asa, si eu ma bat de ceva timp cu alta nelamurire. In cazul in care vrei sa-ti pui un avatar de timp gif, trebuie sa astept dupa un administrator ca sa-l puna el, deoarece, atunci cand doresc sa-l pun, imi zice ca-i prea mare, iar acolo este trecut -200kb. Pe langa cover mi-ar place sa fie si treaba asta rezolvata (daca cumva gresesc si problema asta o am doar eu, se poate pune acest post pe hide).

Nu doar tu ai problema cu avatarele .gif.

ON: Eu sunt pro pentru propunere, mai putin stres pentru administratie.

• Like 1

Asta era un feature pt. premium, gradele administrative si echipa GFX.

Cine vrea cover macar sa-l cumpere din Shop...

• Like 2

Eu unul sunt pro. Nu vad nimic rau in ati seta singur un cover..fara a mai deranja administratori. 

La faza asta parca mi-ai fi citit gandurile. Chiar zilele trecute ma gandeam la acest lucru in care sa-ti poti schimba tu singur imaginea de cover deoarece nu prea inteleg de ce sa nu ai acces la acest lucru ? Doar asa cum zice Qubicon, fiind feature pentru gradele premium si staff pentru a te putea diferentia. Dar nu cred ca mai este valabil acest lucru daca oricum ti se poate schimba daca ceri.

9 hours ago, Qubicøn said:

Dar eu nu prea înțeleg ce Administrator va schimba voua cover-ul si cu ce ocazie.

- Propunerea lui Qubicon este buna, o sa vad cum il pot implementa in shop. 

• Like 3
  • Upvote 1

2 hours ago, Senaris said:

Dar eu nu prea înțeleg ce Administrator va schimba voua cover-ul si cu ce ocazie.

Pai si unde este corectitudinea. Majoritatea membrilor deja au cover photo pe cont (pusa sau schimbata de doar ei stiu cum), eu trebuie sa ma duc sa iau din shop..Daca ar fii sa implementezi cover photo in shop, nu mai bine le scoti tuturor poza(inafara de gradele administrative-gfx), iar pe viitor muncim toti sa achizitionam "dreptul" de schimbare din shop? xD

Edited by Atte, .

• Upvote 3

11 minutes ago, Atte said:

Pai si unde este corectitudinea. Majoritatea membrilor deja au cover photo pe cont (pusa sau schimbata de doar ei stiu cum), eu trebuie sa ma duc sa iau din shop..Daca ar fii sa implementezi cover photo in shop, nu mai bine le scoti tuturor poza(inafara de gradele administrative-gfx), iar pe viitor muncim toti sa achizitionam "dreptul" de schimbare din shop? xD

Edited by Atte, 10 minutes ago.

Ideea e ca, cei care au cover cum au eu de exemplu, este pentru ca sunt conectat cu contul google, nu am cont creat de pe forum. Nu stiu daca e necesar sa fie asa ceva in shop, poate doar avatarele de tip gif.

22 hours ago, VLAADONE × said:

Denumire: Propunere cover profil.

Descriere propunere: Sa se faca acces la toata lumea sa isi schimbe cand vor poza de cover.

Avantaje: Poti sa o schimbi cand vrei.

Dezavantaje: Nu trebuie sa stresezi administratorii (care au foarte multa treaba) sa iti schimbe poza (si care nu vor asta).

Ai creat poll?: Da, clar.

contra

21 hours ago, Qubicøn said:

pro

Eu zic ca macar culoarea sa o putem schimba cand vrem, fara a da ceva la schimb. De exemplu eu am un roz sters care arata ca naiba, daca as putea sa pun un albastru, verde sau orice altceva ...

Dar pana la urma ne poate spune si noua cineva de ce nu se poate pune public si pentru toata lumea acest feature?

Si eu am un patern verde care probabil sugereaza rank-ul de IT, insa clorofila din poligoanele alea ma trimite tot ma des la closet. Iar cum nu am nicio prietenie virtuala cu vreun administrator, la care sa apelez pentru sprijin moral si suport emotional, am ales sa sufar in taina.

Va rog sa-mi luati exemplu.

• Like 1
  • Haha 4
  • Sad 1
  • Upvote 1

On 12/3/2018 at 8:25 AM, Senaris said:

Înseamnă că se poate da TC şi dat un răspuns final să nu ținem deschis topicul pentru spam.

• Confused 1
  • Upvote 1

Avand in vedere voturile:

izSLdW1.jpg

Aprobat, toata lumea isi poate schimba Cover-ul CU EXCEPTIA celor ce sunt in grupul 'Members'. 

- Topic inchis, propunere procesata.

• Like 2
  • Upvote 2

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.