Jump to content
# Cipri

Cerere admin Cipri9

Recommended Posts

• NICK: Cipri9
    VARSTA/ORAS: 15/Satu Mare/5030609
    STEAM ID:  732 STEAM_1:0:998834747   0 00:45  142    6
    ID Skype /fb .: https://www.facebook.com/ciprian.petric.1
    TIMP JUCAT: https://www.gametracker.com/player/Cipri9/Legend.Indungi.Ro:27015/
  • Ai citit regulamentul? (DA/NU raspunde cum cere in regulament) da (citit)
  • EXPERIENTA: Cat de cat ok
    PERIOADA: In timpul scoli de la ora 5 pana la 9. Sambata si duminica aproape toata ziua
    MOTIV: Deoarece joc de mult timp pe server mi ar placea sa am experienta de admin si sa ajut cu ce pot serverul.
  • CUNOSTIINTE: Ma descurc cu comenzile de AMX
    PROMOVARE: Pot doar din reclama ,am sa dau share pe toate siteurile de socializare .
  • Raspuns la cele 2 intrebari :
  • Raspunde la urmatoarele 2 intrebari pentru a vedea cat de experimentat esti :
    -Cum executi comenzi: gag/ ss. pe un player cu numele `~  ( simbol-ul ) ? - Scriu 'status' in consola, ii obtin astfel ip-ul si ii dau gag/kick/ban etc. pe ip/steam id dupa caz.

-Comenzile intre admini sunt interzise !! Un admin are cod , cum reactionezi asupra sa ? ( Ban/destroy/demo/kick) -Demo + Post pe forum, singura sanctiune pe care pot sa i-o aplic.

•  

Edited by # Cipri, .

poti sa imi spui trg in prv cu ce am gresit ca nu imi dau seama lam citit da nu imi dau seama  

Edited by # Cipri, .

• Fiecare admin trebuie sa isi faca treaba! Este interzis ca un admin cu grad mai mare (sau invers) sa dea indicatii altui admin! (Doar daca il poate ajuta cu ceva?

Citește tot cap coada nu pe sărite și găsești. Cum alți găsesc și tu nu. Pana nu găsești acele cuvinte cheie nu iti voi închide cererea.

Tare greu e sa citesti un regulament.

Daca citeai cu atentie, si nu in fuga ca sa zici ca l-ai citit, iti dadeai seama ce si cum trebuie sa raspunzi acolo.

Citeste-l din nou, de data asta cum trebuie.

Edited by Cristi##, .

Nu te contrazic makay am zis ca doar ca să primească adminul înapoi sa îmi dea cele 2 cuvinte cheie atât :) și totu e ok. Sa vad și eu ca își dau interesul. Ca apoi îmi zic  ca nu știa ca nu are voie sa facă aia și etc. 

Dacă îl citeai vedeai ca scrie clar acolo "daca ai citit regulamentul scrie exact asa **** + al 2 lea răspuns unde il gasesti mai jos tot in regulament. Bafta

• La cererea de admin la "Daca Ai citit regulamentul?" scrieti exact asa [Unu]  in paranteze!! Daca lati citit + al doilea raspuns din acest regulament!     ???????
  • asta e ?

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.