Jump to content
Sign in to follow this  
Tanti Marghioala

[LEGENDS] UNBANNED!

Recommended Posts

¤ Nickname : Marghioala de la Salciua
¤ Adminul care te-a banat : Mircea
¤ Ip-ul tau : 81.103.14.19
¤ SteamID (numeric) :  STEAM_0:0:243791942
¤ Motivul pentru care ai primit ban :  ca sa-l citez pe Mircea :  ca esti smecher
¤ Ora/data la care ai luat ban :  20:50    6/12/2018
¤ Dovada (print la consola OBLIGATORIU) :   https://imgur.com/a/M8VxGWa

Eram steam on ... abia intrasem si dupa o runda blind destroy si ban .....

Vreau si eu lamuriri in privinta asta

Intradevar am luat ban 2 ore cu o seara inainte pentru ca am injurat un codat cu aim care intra in fiecare runda cu alt nume si nu-i facea nimeni nimic, Am injurat...am luat an 2 ore si asta a fost... dar azi ????

Multumesc

Edited by Tanti Marghioala, .

9xuk1Qu.jpg

zCBmwIj.jpg

Daca ai asa pareri despre adminii serverului nu inteleg de ce mai intri si faci cerere. Nu iti place? Mie personal daca nu imi place un server sau adminii eu plec pe alt server si gata. Fara sa injur pe nimeni si fara sa caut anturaj.

Asta a mai luat ban si ieri pentru ca a jucat cu Kampas*tn (original: Kampas*tm). E acelasi jucator care a intrat si cu nick-ul asemanator cu al tau . Nu am atras atentie la diferenta din nume. Porti vina ca nu joci cu numele pe care ai Nume Rezervat, pe viitor nu mai juca cu alte nick-uri decat cu ala pe care detii acces.

Ai primit unban, si referitor la destroy intra pe server si ti-l scot daca nu te descurci.

T/C

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.