Jump to content
Sign in to follow this  
DARIUSLIKE

Problema CS:GO

Recommended Posts

Salut, am o problema cu cs:go-ul. Nu stiu de ce am dat un update la joc ca mi-o cerut dupa care nu ma mai lasa sa intru in joc, dadeam click, se invartea cerluletul  si imi aparea o imaginea neagra pentru o scunda dupa care  nu imi intra si pe steam nu mai aparea ca sunt in joc. Tin sa mentionez ca inainte sa ies din cs:go si sa dau update am schimbat rezolutia.

windows 7 ultimate. Dar am jucat pe el pana acum si o mers. mi-o cerut un update dupa ce am schimbat setarile si nu mai intra deloc in el. Dau play imi apare pe steam ca is in joc. apare o imagine neagra 3 secunde si dupa poc. Imi arat pe steam ca is doar online.

Doar la CS:GO ai problema asta ?

Daca da, in link ul pus de bright gasesti mai multe detalii privind cauza si solutionarea problemei.

12 hours ago, BoGdaN.™ said:

Doar la CS:GO ai problema asta ?

Daca da, in link ul pus de bright gasesti mai multe detalii privind cauza si solutionarea problemei.

Da, doar in cs:go. Daca imi si areti unde scrie ca ii rezolvata problema... ca eu am cautat dar nu am gasit nimic...

18 hours ago, brightside said:

si rezolvarea a fost ? 

Problema a fost de la ei. Ceva bug poate la update , habar nu am oricum din cate am vazut si pe youtube la ceva canale mai credibile tot asta zic. 

A durat treaba cateva ore dupa update pana au sezisat-o si rezolvat-o. 

offtopic: update slab.. pararea mea.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.