Jump to content
Sign in to follow this  
hyperrr.

[ Cerere Unban Respinsa ] Hyperion .pgl

Recommended Posts

Nick : sV4Rhlz.gif Hyperion .pgl

Ip : sV4Rhlz.gif 79.112.220.145

Adminul reclamat :sV4Rhlz.gifIvan ;x

Ziua , ora , harta : sV4Rhlz.gif28/12/2018 / 17:44 / de_kabul_32

Dovezi ( doar demo / snapshot) : sV4Rhlz.gif
Ban Information
Name: Hyperion .pgl
SteamID: STEAM_0:0:299265055
SteamID: STEAM_0:0:299265055
Reason: No.recoil
Unban Time: Permanent Ban
Admin Name: Ivan [;x]
Admin SteamID: STEAM_0:0:92979916

Exlicatie : Ma jucam ..si ma trezesc cu ban cu motivu no-recoil, ce pot sa spun, esti fondator probabil ai putere si iti permiti sa banezi pe cine vrei cand vrei si cum vrei tu, in schimb celalalt fondator redline a fost de mai bun augur sa zic asa m-a verificat mi-a facut ss credea ca am wall, dupa demo mi-a cerut demo i-am dat omului, in schimb tu ai niste figuri asa cred ca nici tu nu te suporti, vreau dovezi concrete multumesc.

Edited by formula .f12, .

La multi ani, se mai posteaza demo-ul, au trecut zile bune..

Si eu l-am urmarit de mai multe ori..i-am facut si ss.. Dar s-a dovedit a fi un bun player..

Dar sa vedem..poate Ivan are o dovada care dovedeste contrariul.

On 12/28/2018 at 5:00 PM, formula .f12 said:

Exlicatie : Ma jucam ..si ma trezesc cu ban cu motivu no-recoil, ce pot sa spun, esti fondator probabil ai putere si iti permiti sa banezi pe cine vrei cand vrei si cum vrei tu, in schimb celalalt fondator redline a fost de mai bun augur sa zic asa m-a verificat mi-a facut ss credea ca am wall, dupa demo mi-a cerut demo i-am dat omului, in schimb tu ai niste figuri asa cred ca nici tu nu te suporti, vreau dovezi concrete multumesc.

Nu te mai ambala aiurea , cand folosesti tot feluri de prostii ca sa nu zic altcumva reiese asta . Te rog sa te abtii de la comentarii acuma rog colegii sa isi spuna parerea . :) 

Demo https://www84.zippyshare.com/v/ImlM4qWr/file.html

• Upvote 2

Prima runda nimic

a 2 a runda - frag pe Radoi, tragi pe langa dar il iei

a 3 a runda - nimic

a 4 a runda - faci frag pe mine, abia m ai vazut si direct cap, sa zicem bulan

- Frag pe Devil - tragi pe langa si dai HS

- Frag pe Obi - HS, bulan, nimereala, stiinta

a 5 a runda - nimic

a 6 a runda -  2 fraguri prin cutie, bulan

- 2 HS Mike si Obi, aici la fel tragi in directia lor, putin pe langa si gloantele se duc pe cap

No recoil se vede de nenumarate ori cand tragi, dar presupun ca ai si setari foarte avansate care duc spre silent aim

curat n ai cum sa fii in orice caz

CONTRA UNBAN

• Upvote 2

Salut.

Te-am observat si eu pe server si am vazut ca dai unele hs extrem de `dubioase` nu pot sa zic intodeauna ca-i bulan ai tu ceva acolo ascuns dar nu vrei sa ne spui...

Parerea mea e ca ai ceva no-recoil sau silent ori leis

Nu poti sa ai asa reflexe si nici cat de expert si de bun ai fii nu dai asa cape..

Contra unban.

• Upvote 1

Parerea mea si fara suparare dar il are ... din 3 faze se vede clarrrrrrr . 

CONTRA ! Srry :people31:

• Upvote 1

Posted (edited)

Salut,

Am vizionat si eu demo-ul,pararea mea  este ca prea se duceau gloantele spre cap chiar daca nu trageai rafale,sau pe langa,bulan nu poti sa ai in halul asta,macar fi sincer si recunoaste ca ai silent aim setat,pana atunci CONTRA UNBAN !!!

Edited by Tudor George, .

• Upvote 1

Si cand EVA a facut doua demo ,bai !!! A fost doua demo ,nuu,ca nu are nimic e bun baiatul!!! Sa fim seriosi ! Contra Unban ,PROBAN ,enemy ...!

• Haha 4

Da ce pot sa zic v-ati pus pe mine, ideea e in felul urmator, uitativa la demo cu slowmotion sa vedeti cum se duce al 3 lea glont sau gloantele nu doar playdemo si atata, + de asta nu ma pot abtine de la acest comentariu de ce doar la voi am aceasta problema ?  Pe anormalii . indungi am galerie de demo-uri si inafara de asta nu se comporta ca voi fara bun simt, Bine e parerea voastra am inteles o respect in oarecare termeni din 2000 pana acuma sunt ani de cs adunati cu ai vostri poate fac cat mine dar nu asta e ideea nu vreau sa ma dau un mare bun dar cand ai 16.000 dpi la mouse e foarte adevarat ca, gloantele sa au o precizie foarte mare voi oricum nu intelegeti acest aspect :)) !

P.S : Accept orice fel de verificare in pc in timp ce joc mai bine ca in acel demo, desigur daca sunteti deacord :d

• Haha 1

daca ti am dat si descriere la fiecare frag eu cred ca m am uitat cu slowmotion nu ?? de 4 ori m am uitat de demo tau, sa fiu sigur sa nu vb aiurea, scuza cu mouse ul nu merge mereu.

asteapta sa vedem ce mai zic colegii, si nu mai da reply te rog

• Upvote 1

Sunt faze suspecte si de wall...de tinta nici nu mai zic...poti veni si din pgl..nu dai asa.. 

Contra Unbanned

Contra unban

Contra unban !

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.