Jump to content
Sign in to follow this  
† FAIRPLAY †

[Respins]Propunere academie IT

Esti de acord sa se creeze o sectiune numita "IT Academy" unde membrii pot invata lucruri noi despre it si tehnologie?  

13 members have voted

1. 1. Esti de acord sa se creeze o sectiune numita "IT Academy" unde membrii pot invata lucruri noi despre it si tehnologie?

• Da , sunt de acord!
    • Nu , nu sunt de acord!

Recommended Posts

Denumire: IT Academy

Descriere propunere: Cum am vazut ca s-au facut GFX Academy si OVERWATCH Academy am zis ca nu ar strica si IT Academy , unde oricine poate sa se inscrie si sa invete lucruri noi despre it si tehnologie.

Avantaje: Ar ajuta multe persoane care doresc sa urmeze o 'cariera' in IT , membrii IT ai forumului indungi romania se descurca foarte bine , nu cred ca nu s-ar descurca sa-i antreneze pe 'micii ITisti' 

Dezavantaje: Parerea mea e ca ar aglomera unpic forumul , dar se poate :)

Ai creat poll?: da

1 hour ago, † FAIRPLAY † said:

Denumire: IT Academy

Descriere propunere: Cum am vazut ca s-au facut GFX Academy si OVERWATCH Academy am zis ca nu ar strica si IT Academy , unde oricine poate sa se inscrie si sa invete lucruri noi despre it si tehnologie.

Avantaje: Ar ajuta multe persoane care doresc sa urmeze o 'cariera' in IT , membrii IT ai forumului indungi romania se descurca foarte bine , nu cred ca nu s-ar descurca sa-i antreneze pe 'micii ITisti' 

Dezavantaje: Parerea mea e ca ar aglomera unpic forumul , dar se poate :)

Ai creat poll?: da

stii ca majoritatea problemelor "iuzarilor" sunt deja rezolvate, doar ca ei "nu stie" search-ul ?

• Haha 6

In momentul de fata nu avem membri suficienti dar am gasit ideea interesanta.
Singurele persoane care pot incepe sunt @Kojac si @cods poate fi discutat in particular intre ele.

Momentan Respins,

Multumesc pentru propuneri

Regards.

• Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.