Jump to content
Sign in to follow this  
bebyca1996

[LEGENDS] NEFONDAT!

Recommended Posts

[LEGENDS] Cerere Unban - Nume  Bebyca

- cel care a primit banul; Bebyca
- adminul care a dat banul; Sez
- adminii care au fost in acel moment pe server; nu stiu, nu am fost eu
- ownerii serverului. Becks

Informatii despre Ban 
Nume: Vadim_Tudor 
Motiv: pa 
Timp de Unban: Ban Permanent 
Nume Admin: SEZ 
Admin SteamID: STEAM_0:1:15115

Incep prin a spune ca nu stiu cum, dar nu am fost eu pe server cu numele VADIM TUDOR, eu am veniti de la munca si am vrut sa intru sa joc putin si m am trezit ca sunt banat.
Eu ma loghez de pe 4 wi fiuri, va explic putin cum sta treaba.
Sunt din Ialomita dar stau in bucuresti.
In ialomita am 2 wi fiuri, unu de la orange si unu de la telekom.
La bucuresti stau intr o vila in care sunt vreo 12 garsoniere, toate au  un singur wi fi si merge prost, de aceea eu joc cu hot spot de pe telefonul meu mobil.
Cand fac hotspot de pe telefon, imi apare ca sunt banat si ca am jucat cu numele vadim tudor.
Eu unu nu am steam, stiu ca daca scrie cu 0 1 inseamna ca e steam.
Nu am patit niciodata, inainte eram un jucator inrait de cs, acum joc de o luna maxim, m am reapuat si joc doar pe servarul asta ca imi place cum se misca, jucatorii de aici si anmite beneficii
V am explicat cum sta treaba cu wi fiul ca poate  s a mai intamplat sau stiti voi care e cauza, de injurat, am mai injurat si eu inainte(cred) dar niciodata sa intru cu alt nume si sa injur adminii(mi a zis sez ca asta e motivul)
daca se poate o rezolvare cat mai rapida ca am chef sa joc,daca nu se rezolva, inseamna ca e un semn si ar trebuii sa ma las de cs definitiv :))
Multumesc!

Nu am inteles ce legatura ai wifi-urile, ca joci de pe mai multe ip-uri aia e, daca ai prins unu banat asta este.

Nu ai respectat modelul: 

¤ Nickname :
¤ Adminul care te-a banat :
¤ Ip-ul tau :
¤ SteamID (numeric) :
¤ Motivul pentru care ai primit ban :
¤ Ora/data la care ai luat ban :
¤ Dovada (print la consola OBLIGATORIU) :

Pana nu postezi si tu ca tot omul sa intelegem si noi, un text cum se cade ai CONTRA. (+ de asta nu vad nici o dovada, print la consola asa cum se cere)

Modelul trebuie respectat, altfel cererea va fi RESPINSA din start.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.