Jump to content
Rapidistu'

[Cerere Respinsa] admin aHoee !!

Recommended Posts

NICK:   aHoee !!
VARSTA: 16
PRIMELE 7 CIFRE DIN CNP:  5020517
STEAM ID:    STEAM_0:0:164397639
EXPERIENTA:  am avut toate gradele posibile de la admin in proba pana la owner
TIMP JUCAT:  acum de curand nu am multe ore, dar am mai jucat si inainte aici acum mult timp, cunosc ceva persoane din staff si am venit sa ajut 
MOTIV:  20190102005917_1.jpg.ab150bf78b1b4b6206aa1a597a280285.jpg      la ora 1:00 
CUNOSTINTE:  Destul de bogate
PROMOVARE:   aduc prieteni, posibile donatii 
CUVANT CHEIE:  gOOgle.InDungi.Ro 4 Ever 
ADMIN INDRUMATOR/CUNOSCUT:  Nu am pe cineva indrumator neapart, dar mi-a placut in trecut sa lucrez cu voi asa ca am revenit :D

Am revenit cu o noua cerere pentru ca am clarificat impreuna cu ivan totul despre precedenta intamplare !! 

si ceva bonus: 

Omul isi tot schimba numele (era parte din cod), iar cafelicious s-a panicat si pur si simplu a iesit :))

Contra, ci nu din cauza ca ai juca pe alt server sau ca ai avea admin, ai zis ca ai clarificat si asa o fi, ci pentru acel "bonus" de la final, in care ai tinut neaparat sa arati "incompetenta" POATE viitorului tau coleg. Il pui pe el la colt ca sa te afirimi. Puteai sa nu precizezi acest "bonus", dar na.

Ma rog, asta e parerea mea si repet, contra. Seara faina.

Edited by shonii-r, .

• Like 1
  • Upvote 2

Motivele le ai mai sus.

Respins si t/ c.

PS:  daca Ivan cunoaste altfel situatia ii dau dreptul sa schimbe solutia. 

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.