Jump to content
Sign in to follow this  
Teo95

[LEGENDS] UNBANNED!

Recommended Posts

¤ Nickname : ^ReFeRee^ 
¤ Adminul care te-a banat : maidanez
¤ Ip-ul tau : 109.99.211.99
¤ SteamID (numeric) : 
¤ Motivul pentru care ai primit ban : wall 
¤ Ora/data la care ai luat ban : 05.01.19 ora 23:20
¤ Dovada (print la consola OBLIGATORIU) : Chiar as dori sa vad si eu pozele,sincer eu joc CS ca sa mai imi ocup timpul cate o data,nu joc precum altii plini de codulete subtile. O seara buna ! 

cs.jpg

Am vazut demo si mi se pare cam scurt, dar suficient de bun ca sa ne dam seama ca ai facut o mica greseala…:))))) el nu are doar wall, as zice ca are si AIM!

CONTRA UNBAN!!!

Eu nu pot vedea acest demo. Cu siguranta te-ai pacalit,nici nu sunt vreun jucator wow,am spus si mai sus,joc de placere .. acum a trebuit sa-mi fac cont aici ca sa-mi poti scoate banul,daca nu-l scoateti,sanatate va doresc ! 

15 minutes ago, Teutz said:

Am vazut demo si mi se pare cam scurt, dar suficient de bun ca sa ne dam seama ca ai facut o mica greseala…:))))) el nu are doar wall, as zice ca are si AIM!

CONTRA UNBAN!!!

Am vazut primul DEMO dar nu era din seara asta, era alt demo de pe dustyaztec presupun unde chiar avea WALL+AIM. In al doilea demo, mi se pare ca se misca cam ciudat, dar nu sufficient sa zic ca are WALL.

PRO UNBAN!!!

Se uita cineva si pe acest topic,se ia o decizie. As fi vrut sa mai joc si eu putin,macar azi,ca de maine sunt la munca.. Multumesc ! 

Primul demo este irelevant fiind alt player, in plus este un demo vechi si nici IP-urile nu se potrivesc.

Cat despre al doilea demo, are 1-2 faze mai suspecte, dar din demo-ul prezentat nu reiese ca are wall.

PRO unban.

Din demo-ul prezentat de maidaneZ reiese ca jucatorul nu are wall. Primul demo nici nu stiu de ce l-ai pus ca nu are nici legatura cu cererea de unban.

1 hour ago, Sm0k3. said:

CONTRA UNBAN , wall la buton , plus kill prin flash de 2 ori si nu avea cum sa stie chiar si dupa ce il vazuse exact unde straga !

Ambele flash-uri au fost date de catre coechipieri.

@maidaneZ0 Data viitoare daca nu esti sigur daca jucatorul are sau nu ceva, poti sa ceri ajutorul ca eram si eu si Qw3ty pe server. Puteam sa aruncam unu din noi o privire. Nu e nici urma de wall in demo-ul asta.

@Teo95 ai primit UNBAN, spor la joc

T/C

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.