Jump to content
Sign in to follow this  
As

CERERE UNBAN REZOLVATA

Recommended Posts

Nickul : As->
IP-ul : 46.86.46.113
STEAM ID:  STEAM_0:1:8652362
Motivul pentru care aţi primit ban: ,,?''
Adminul care te-a banat:  BogdanLemon
Ora si Data: 15:30  09.01.2019
Dovezile tale:
https://postimg.cc/fVn3FG6c

As-> ai primit ban deoarece aveai aim.Mi te-au reclamat 2 jucatori pe [email protected] si m-am pus spectator sa ma uit pe tine.Era clar ca aveai silent aim dadeai 1 glont cap si iti tremura tinta rau de tot deci era clar ca aveai silent aim.La reason m-am grabit si am uitat sa scriu ''AIM''.

CONTRA UNBAN.

Da,am fost online cand el avea aim evident ii tremura tinta direct la cap zic ca e un risc pentru playeri sa mai fie lasat pe server iar cum eu nu am acces la ban i-a dat BogdanLemon,nustiu ce e neinregula.

CONTRA UNBAN!

8 minutes ago, Miti (Bogdan) said:

As-> ai primit ban deoarece aveai aim.Mi te-au reclamat 2 jucatori pe [email protected] si m-am pus spectator sa ma uit pe tine.Era clar ca aveai silent aim dadeai 1 glont cap si iti tremura tinta rau de tot deci era clar ca aveai silent aim.La reason m-am grabit si am uitat sa scriu ''AIM''.

CONTRA UNBAN.

mă scuzaţi că mă bag, nu joc eu pe server ul ăsta, dar din ce ştiu ai nevoie de demo să dai ban =)))) probabil vrei primi remove ori avertisment

• Like 1

Vreau sa vad si eu dovada . daca tot era aim.ul meu asa evident 

Bai frate nu suport sa vad oameni de genul asta.Daca stii ca ai jucat cu aim ce rost mai are sa faci cerere unban pe forum?Si pe deasupra mai ai si un tupeu din asta sa te iei in gura cu adminii.Am 3 martori ca tu ai jucat cu aim si tot continui? Eu sper sa ramai nebanat.

Si sa stii ca nu iti dadeam eu ban degeaba,ca nu sunt nebun sa dau ban la playeri dupa capu' meu ca sunt un admin de incredere nu dau ban la nimereala ca asa ma duce pe mine capu.

REPET CONTRA UNBAN.

SUNT STEAM ON OMULE CUM SA JOC CU AIM?

ESTI UN TERMINAT

NICI SA DAI BAN NU STII CA VREI SA DAI 120 MINUTE SI PUI 120 LA MOTIV SI DAI PERMANENT

1. nu ma intereseaza ce fel de admin esti tu de incredere sau nu 

2. vreau sau vad dovada , indiferent de cati martori ai tu 

3. sa vedem ce parare are mihai despre actiunile tale 

BogdanLemon nu suntem la politie sa avem martori am nevoie de demo pe care tu in ban-list ai doar banuri date cu snapshot.

As-> a primit UnBan deoarce e STEAM on, Bogdan ai -1, daca continui asa cu banurile date fara demo la aim ai REMOVE fara discutii!

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.