Jump to content
dZeKo1148

[ Cerere Acceptata ] Admin dZeKo

Recommended Posts

NICK:   dZeKo

VARSTA:  24
PRIMELE 7 CIFRE DIN CNP:  1941124
ID DE STEAM:   dZeKo
STEAM ID STEAM_0:1:151993528
EXPERIENTA:   4,5 ani nu grade foarte înalte (mareșal colonel) cât sa îmi fac treaba sa ajut sv 
MOTIV:  Mie personal mi se pare top acest sv și dacă as putea v as ajuta sa îl ducem cât mai sus + https://hotupload.eu/6nl
CUNOSTINTE: mediu
PROMOVARE:   Donatii
CUVANT CHEIE:  gOOgle.InDungi.Ro server#1.
ADMIN INDRUMATOR/CUNOSCUT:   aHoee
Imi cer scuze nu am vazut ca era mai sus campania de admin free si am facut aici :) greseala mea

Edited by dZeKo1148, .

Îmi cer scuze pentru +1 știu ca nu trebuie sa o fac e ok și pt slot doar ca am greșit eu era mai sus campania admin Free încă o data scuze pt +1

PRO Tehnician. Vedem cine castiga- noi un admin bun sau tu, sa te dai mare 3 zile ca esti admin. In a doua situatie soarta iti va fi un mare Remove.

Managerii care au timp si nu au obiectiuni sa- i puna accesul.

Practic cererea era pt Campanie admine free, pe care o s- o inchid chiar acum.

• Upvote 1

1 hour ago, O dany T said:

PRO Tehnician. Vedem cine castiga- noi un admin bun sau tu, sa te dai mare 3 zile ca esti admin. In a doua situatie soarta iti va fi un mare Remove.

Managerii care au timp si nu au obiectiuni sa- i puna accesul.

Practic cererea era pt Campanie admine free, pe care o s- o inchid chiar acum.

La 24 ani zic ca are cat de cat o gandire matura. ( fata de altii) . Merita o sansa tinand cont  ca eu sunt pro pentru un staf +24 ( ani). Dar in caz ca nu vei avea activitate  sau incepi cu "gesturi si grade" automat ai sa ramai fara admin ( ca in cazurile anterioare). Eu unul iti ofer sansa timp de o saptamana sa vedem de ce esti in stare. Acum totul depinde de tine. 

PRO tehnician !

• Upvote 1

contra admin,pro slot.

eu nu te vad foarte des pe server,daca macar erai activ iti dadeam pro admin,pt ca na esti activ si faci orele.. dar cum nu esti foarte foarte activ.. sunt de parere ca e mai ok daca iti dam , defapt iti dau astia slot. si dupa ce faci 20 de ore faci cerere de admin,si atunci ne asezam la masa,si vorbim altfel,situatia.. asa poti sa vezi ca slot,cum se lucreaza in staff,cum ne organizam,etc etc .. sti? decat sa te arunci in paine asa direct. :) 

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.