Jump to content
Sign in to follow this  
amnezik21

Reclamatie Leo

Recommended Posts

Nick: TheTank
Persoana reclamata: Furien.IND- LEO!
Gradul persoanei reclamate: admin1

Motiv: ban aiurea si gag pe motivul aiurea :))
Dovezi: martor Furien.IND-Vrajitor https://imgur.com/a/3MLtOqd
Descriere: Este un admin foarte ofticat si se vede pe el ca nu are o mentalitate foarte buna

Arata-mi tu mie unde te-am amenintat eu si cu ce. Doar ti-am zis sa stai potolit cu kick-urile si alta e cand iti zice unu ca primesti rmw si chestii dinastea :)) se vede ca nu prea le ai cu adminatul asta

• Haha 1

Astept dovada din partea lui Leo, in caz contrar, voi actiona conform regulamentului.

Defapt a zis doar sa aiba grija grija cum tot da kick si din astea ca se tot oftica cand pierdea si la aia care campau le dadea direct din prima kick si din asta.

Eram si eu on, nu l a amenintat cu nimic, TheTank zicea sa nu mai dea Leo kick aiurea ( l a omorat TheTank intr o runda si i a dat kick pt camp.)

Edited by arsssx, .

Singurul lucru pe care l-a zis impotriva ta a fost ca iti face reclamatie. Dar eu nu iau chestia asta ca pe o amenintare, e un lucru normal. L-am mai urmarit si eu pe baiat si nu facea camp... Oricum, Myst^ decide nu noi.

Edited by arsssx, .

Parerea mea, e sa faceti pace toti adminii. TheTank va primi admin, deoarece il cunosc, nu a facut probleme. Cat si pe LEO la fel, de pe fostul server al lui Klash. Totusi, suntem un staff, nu ? Eu zic sa o dati la pace, si sa va intelegeti intre voi, toti adminii, pentru o colaborare buna, un server bun, cu totul bine! Ce ziceti ?

• Like 1

5 minutes ago, VrajitoR. said:

Cu Leo nu poti vorbi oricand cand are crize si e ofticat n ai cum.

aşa sunt doar cand dau tryhard, oricum nu mai dau tryhard, is pe locul 1 la diferenţă de vreo 600 de kill uri de tine, deci nu am să mai dau tryhard.

Totusi e un top15, daca va certati de la asta, ii dau reset mereu dupa fiecare harta :))

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.