Jump to content
Sign in to follow this  
Anne Caroline

Reclamatie Joshua

Recommended Posts

Nickname: Eli

- Nicknameul admininului acuzat: Joshua

- Ip (www.go4it.ro): 

- Steam-id:

- Motivul reclamatiei: abuz

- Data & ora: sunt dovezi adunate in 2 zile

- Dovada (print): 

- Sunteti la prima reclamatie? (daca nu la a cata): da

Deci sa explicam sa inteleaga tot staff-ul ce si cum se intampla .

Totu a inceput acum cateva zile cand Joshua imi cere wg dar deoarece eu am Last XP 2018 orice varianta as descarca de wg nu sunt bune....cand mi-a cerut wg ,eu am spus clar ca nu pot da ,am explicat motivul ,am dat si dovezile aferente ,am acceptat si verificare PC si am fost verificata si totu a fost clean dar el tot ma banat.Infine am facut cerere unban ,am primit unban etc.

Ieri imi face poze ,dau aceste poze si incepe sa zica ca am poze modificate etc,ca a verificat el pozele si ca sunt o zdreanta care ma f*** cu hogh si ca el ma protejeaza ,provoaca playeri de pe server sa ma injure ,nu le face nimic si cand eu injur primesc gag 10 minute si sunt amenintata ca iau ban. 

Asta a fost ieri !!!

Azi a inceput iara cu amenintari si provocari si intarata playeri aiurea asupra mea..sunt jignita de playeri pt ca el ai intarata si il denigreaza pe hogh in fata unui server intre

Dovezi

20190111000552_1.jpg

20190111000617_1.jpg

20190111000637_1.jpg

20190111183836_1.jpg

20190111183848_1.jpg

20190111183902_1.jpg

A pus demouri cu mine la overwatch ,nu e problema ma bucur ca a facut asta dar se pare ca nici nu stie anumite chestii de baza ....SERVERUL RELAX FOLOSESTE PLUGHINURI CARE PERMITE SA NU EI FLASH DIN PARTEA COLEGILOR ,dar el a postat acolo ca nu are asemenea plughinuri ,el trebuia sa mai spuna acolo daca era om corect asa cum se lauda ca am VIP si vad dmg ,dar ce poti sa ai ceri unui om al pesterilor care se da mare owner sau ce grad are si joaca non steam.....asemenea persoane care acuza,instiga si fac abuz eu cred ca sunt persoane care in viata reala ,la scoala ,la servici ..in anturaj ..sunt bataia de joc a societatii si acum ca are si el alocatie sa dea 200 lei pe un grad se da mare si tare ...e in spatele unui PC 

Mie nu imi pasa daca ma voi juca pe relax sau nu...sunt sute de servere in romania...dar daca smiley ai fii corect...acest jeg de om ar avea remove

Edited by Schröder Sandra, .

• Like 1

1: Nu am spus ca te f*** nimeni :)

2: La overwatch m-am referit ca nu ai anti-flash cand esti spec . :)

3: Invata sa joci next fara anti flash si wall. :)

Ciuss :* !

1 minute ago, PRRRRRR ! said:

1: Nu am spus ca te f*** nimeni :)

2: La overwatch m-am referit ca nu ai anti-flash cand esti spec . :)

3: Invata sa joci next fara anti flash si wall. :)

Ciuss :* !

Deci cum adica nu am anti flash cand sunt spec?? deci mai nou cand sunt spec trebuie sa am anti flash??  si care wall..care il vezi tu si mai 2-3?:)) cumparati steam si apoi acuza-ma tu ca am wall si anti flash :) 

1 hour ago, Schröder Sandra said:

Deci cum adica nu am anti flash cand sunt spec?? deci mai nou cand sunt spec trebuie sa am anti flash??  si care wall..care il vezi tu si mai 2-3?:)) cumparati steam si apoi acuza-ma tu ca am wall si anti flash :) 

Cand stai spec pe cineva, absolut oricine, se iau in calcul flashurile de la coechipieri, dar jucatorul de fapt nu primeste flash, pluginul anti flash de la coechipieri functioneaza doar cand esti in viata.

I am zis eu lui Joshua sa editeze deoarece intr adevar, cand faci demo pe cineva, se iau in calcul si flashurile de la coechipieri.

In primul rand, reclamatiile intre admini se fac la admins only, deoarece nu trebuie toata lumea sa vada ca ne certam, mai ales pe server.

In al doilea rand, nu doar Joshua a injurat, dar si tu, vazandu se chiar in dovezile aduse de tine.

Ti s au facut si poze in care, intr adevar, in cea in care trebuia sa ai toata imaginea alba, nu este, dovada de anti flash / wall.

Ti s au facut si demo uri care au fost puse la Overwatch, asteptam sa vedem ce zic si cei de acolo.

Eu l am avertizat pe Joshua sa nu se ia la harta cu tine, doar sa iti faca demo uri / poze, ca altfel va suferi si el consecintele, asa ca ma voi tine de cuvant.

Voi vorbi cu Tsuby ca Joshua sa primeasca suspend pentru cateva zile, o saptamana, sau cat e de acord Tsuby.

O sa mai vorbesc si cu el in legatura cu pozele tale, Eli, sa vedem ce facem cu tine.

Playerii au primit gag din cauza limbajului pe care l au avut, intr adevar, mai putin decat meritau.

Rezolvat.

Edit: Am aflat ca Eli a primit ban permanent pentru acuzatiile anterioare, asa ca va ramane banul.

Suspendul lui Joshua va dura 3 zile.

Edited by Mr.Cretu, .

• Upvote 1

Draga Eli , daca tot mai sunt sute de servere pe care poti juca , iti urez multa bafta !

Caz inchis !

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.