Jump to content
Sign in to follow this  
John # CSA

unban John

Recommended Posts

NUME: John
IP: 82.77.237.96
VARSTA: 29 
ID DE STEAM: :valve 
DATA: 10/01/2019
ORA: 10:40 cred 
HARTA:de_dust2
ADMINI PE SERVER: Naveen , madafaka , etc.
MOTIV:config 600 de linii 
DOVEZI:  
Nume: John 
SteamID: STEAM_1:0:80241975 
Motiv: 600 linii cfg 
Timp de Unban: Ban Permanent 
Nume Admin: Nav[EE]N 
Admin SteamID: STEAM_0:1:4551

Am revenit cu o cerere de unban daca se poate . Am sters absolut tot ce aveam cfg .. ca nu stiu cat ma ajutau pe mine alea ... iar despre steam , am cont dar nu mai instalez steam ... laptopul e praf... joc doar din placere si cand ma mai plictisesc seara :) 

Multumesc pt intelegere ! 

O sa rog sa lasi id steam dupa cs si ip pentru unban iar cand intri sa oferi unui coleg o verificare drept proba.

Nu te grabi prietene , iati alt cs , faci scan lasi aici reply cu scan , dupa discutam , iti recomand un cs foarte bun , care este curat , extrem de curat => http://www.dcs16.ro/cs-1-6-long-horn/

Dupa ce iti iei acest cs , faci scanul sa imi demonstrezi ca nu ai pastrat vreun cfg infect , pana atunci ramai cu ban .

Multumesc !

Configuratia laptopului la placa video este la limita , nu-mi permite sa descarc acel cs . 

www.wargods.ro/wcd/report.php?id=1595311

Explicati-mi si mie ce e eronat aici ? pt ca eu nu inteleg atata timp cat este un config din joc cu 2-3 setari pt video , gen rate cmd rate si un bind ... 

Unora vă place să luați ban din cauza a tot felul de fișiere inutile de prin folderul cstrike. Majoritatea fișiere goale cu extensia cfg care se instalează odată cu cine știe ce versiune de CS făcută de vreun mare scripter la el în comună.

În cstrike ar trebui să existe cam 3 fișiere cfg: config, server și listenserver.

Păstrează-le pe astea 3 și modifică bind-urile, rate-ul și ce mai dorești tu direct într-un config.cfg default. Apoi pune fișierul pe read-only și gata. 

PS: Nu sunt admin și nu iau eu decizii. Ia ca pe un sfat ce ți-am scris mai sus ...

5 minutes ago, bob patrusapte said:

Unora vă place să luați ban din cauza a tot felul de fișiere inutile de prin folderul cstrike. Majoritatea fișiere goale cu extensia cfg care se instalează odată cu cine știe ce versiune de CS făcută de vreun mare scripter la el în comună.

În cstrike ar trebui să existe cam 3 fișiere cfg: config, server și listenserver.

Păstrează-le pe astea 3 și modifică bind-urile, rate-ul și ce mai dorești tu direct într-un config.cfg default. Apoi pune fișierul pe read-only și gata. 

PS: Nu sunt admin și nu iau eu decizii. Ia ca pe un sfat ce ți-am scris mai sus ...

Ia si fa cum iti propune baiatu sa nu mai fie probleme.

1 hour ago, bob patrusapte said:

L-am pus pe read-only . Doar acele 3 fisiere sunt . Oricum se poate da scan oricand , mersi. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.