Jump to content
Sign in to follow this  
miss fortune

Cerere unban

Recommended Posts

Nick: doided

Numele adminului de la care ai primit ban: Spiker

Motivul banului: Intrebati-l

Durata ban:Prermanent

Ip-ul tau:89.123.85.152 

Astept motivul banului. Si dovezi sustinand asta.

Nu poti da ban si eu ma jucam ct

Numele era TONI la momentul banului

Joc serverul de mult mult timp. Si majoritatea playerilor vechi ma cunosc inclusiv zork. Si stiu ca nu am avut coduri niciodata. Jucam in 2015-2016 cu numele miss

Edited by miss fortune, .

Aici dovada nabule, nu mai ai ce căuta pe serverul nostru.

Dacă ești doided atunci ai ban și pe doided.

Edited by CatalinHQ, .

7 minutes ago, CatalinHQ said:

Aici dovada nabule, nu mai ai ce căuta pe serverul nostru.

Dacă ești doided atunci ai ban și pe doided.

Edited by CatalinHQ, 1 minute ago.

amx_kic ton =]]] ba daca are aim da ban sau mna nu kick ca daca iese de pe sv si nu ii ai ip-ul e fix 0.

I-am explicat frumos lui spiker ca trebuia sa ii ceara teamviewer deoarece eu am luat avertisment fiindca i-am dat ban lui igg pentru script si nu i-am cerut tw doar cu demo. 

Edited by cristi.baies69, .

• Like 1

1 minute ago, cristi.baies69 said:

amx_kic ton =]]] ba daca are aim da ban sau mna nu kick ca daca iese de pe sv si nu ii ai ip-ul e fix 0.

Hai taci, mi-am adus aminte că avem admin de rank mai mare pe server și am zis să-i dea el ban.

1 minute ago, CatalinHQ said:

Hai taci, mi-am adus aminte că avem admin de rank mai mare pe server și am zis să-i dea el ban.

pss vezi ca am dat edit mai sus

• Like 1

Salut Catalin. Cer remove tie si downgrade lui Spiker. Motiv? Sunteti super nabi si habar n-aveti ce inseamna counter. 

1. Intr-un demo de 56 de sec niciodata nu o sa iti dai seama de aim.

2. De ce doar dupa 2 hituri am reusit capul? A fost buguit aimu? 

3. Documenteaza-te despre chestiile legate de cs si dupa accea admineaza. 

Multumesc. Astept parerea unor jucatori mai experimentati

1 minute ago, cristi.baies69 said:

pss vezi ca am dat edit mai sus

Da coaie, la scripturi e altceva, dar aici s-a văzut clar aimul, dar să știi că ai dreptate, trebuia să-l ia la tw..

1 minute ago, miss fortune said:

Salut Catalin. Cer remove tie si downgrade lui Spiker. Motiv? Sunteti super nabi si habar n-aveti ce inseamna counter. 

1. Ai aim și punct

The end

• Like 1

3 minutes ago, miss fortune said:

Oricum frate aveai lag pe cs.. Fa-ti un internet mai calumea. Sau cumpara-ti calculator nu cuptor. O sa duc demo la overwatch

Adu dovadă că aveam eu lag în momentul când aveai tu aim.

Edited by CatalinHQ, .

Reason: gramatică

Oricum frate aveai lag pe cs.. Fa-ti un internet mai calumea. Sau cumpara-ti calculator nu cuptor. O sa duc demo la overwatch

Bro, zic sa nu ne legam de staff ca faci mai rau, si in al doilea rand tu ai intrebat o data parca, ca daca gasesc adminii in tw aimu si tie nu iti merge ca iti da crash la joc, nu ar trebui sa iti dea ban, frate de aici rezulta faptul ca tu ai/avut aimul in calculator si la un momentdat l-ai testat frate. Si de aici rezulta ca tu puteai fii suspect de aim. Doar ca nu a procedat corect fiindca nu ti-a cerut tw si un demo nu e de ajuns.

• Like 1
  • Thanks 1

1 minute ago, Lung! said:

pro, chiar si cu dovezi tot nu prea ti-am vazut aimu.

pwp<3

Vorbești aiurea, mai bine șterge ce ai scris și lasă adminii care stiu ce înseamnă aim să comenteze.

• Upvote 1

2 minutes ago, cristi.baies69 said:

Bro, zic sa nu ne legam de staff ca faci mai rau, si in al doilea rand tu ai intrebat o data parca, ca daca gasesc adminii in tw aimu si tie nu iti merge ca iti da crash la joc, nu ar trebui sa iti dea ban, frate de aici rezulta faptul ca tu ai/avut aimul in calculator si la un momentdat l-ai testat frate. Si de aici rezulta ca tu puteai fii suspect de aim. Doar ca nu a procedat corect fiindca nu ti-a cerut tw si un demo nu e de ajuns.

Nu i-am zis de rasa. Are 50 de fps nu 200. Si dovezi . Da Catalin. Cearta-te cu colegi. Oricum am dus demo la overwatch. Eu nu va inteleg ma

Reason: Adaug ceva

2 minutes ago, miss fortune said:

Nu i-am zis de rasa. Are 50 de fps nu 200. Si dovezi . Da Catalin. Cearta-te cu colegi. Oricum am dus demo la overwatch. Eu nu va inteleg ma

Edited by miss fortune, just now.

Reason: Adaug ceva

Taci fă și îndură ban permanent.

Pana maine nu inseamna permanent. Oricum obisnueste-te pe viitor ca trag mai ciudatel. A trage ciudate-l nu inseamna aim. Aim e atunci cand se invarte tinta. Si dai cap din prima nu din a 3-a. Aim nu are bug

Pana maine nu inseamna permanent. Oricum obisnueste-te pe viitor ca trag mai ciudatel. A trage ciudate-l nu inseamna aim. Aim e atunci cand se invarte tinta. Si dai cap din prima nu din a 3-a. Aim nu are bug

Tragi ciudate-l ma ?:)))) e bine coite

• Like 1

M-am exprimat gresit =)) Astept sa vad ce zice echipa de la overwatch. M-a frustrat. Chiar nu am avut nimic

Catalin imi poti da te rog demo-u sub forma unui fisier. Overwatch nu analizeaza video-uri. Te-am rugat frumos sa nu zici ca-s nesi

14 minutes ago, † FAIRPLAY † said:

Daca ala e aim....

Voi traiti cu impresia ca daca da la misto din mouse brusc intr-o directie , gt e aim...

las asta aici 

BA NU CRED. EU ERAM SIMON. CE TANAR ERAM. SI TATA A APARUT P-ACOLO =)))

17 hours ago, miss fortune said:

bine ma ,,canapei,, esti vai de capul tau,si ce dovada ai?ca iti ,,da crush cand bagi hack ul,, cum ai si zis?intri cu alt nick sa nu te recunoastem si intri cu hack.scuteste ma,meritai banat cand l ai insultat pe pa1n,mai bine fara tine ;3

Esti smecher cu prim-ministru. Cu pa1n am avut cearta ca nu cunoaste regionalismele ardeaului =)) Nu ca am ceva cu el. Pa1n poate confirma. Cred ca mi-ai dat ban fara sa te uiti la demo tho. Nu meriti prim-ministru daca nu sti cum arata un aim. Ai bani bine frate. Se bucura ownerii de ei. Da nu o sa duci viata lunga. Nimic nu e permanent aici mai ales daca nu-ti vezi de treaba si ai un comportament copilaresc. Astept mai multe dovezi sa demonstrati ca sunt codat. Si am mai fost acuzat de asa ceva si am castigat "procesul" si atunci. Oricum m-ai dezamagit. Sa nu stii cum arata un aim ma? Rank 2?

20 hours ago, miss fortune said:

M-am exprimat gresit =)) Astept sa vad ce zice echipa de la overwatch. M-a frustrat. Chiar nu am avut nimic

Catalin imi poti da te rog demo-u sub forma unui fisier. Overwatch nu analizeaza video-uri. Te-am rugat frumos sa nu zici ca-s nesi

Edited by miss fortune, 4 hours ago.

Nu am demo, e filmat cu bandicam.

2 hours ago, miss fortune said:

Esti smecher cu prim-ministru. Cu pa1n am avut cearta ca nu cunoaste regionalismele ardeaului =)) Nu ca am ceva cu el. Pa1n poate confirma. Cred ca mi-ai dat ban fara sa te uiti la demo tho. Nu meriti prim-ministru daca nu sti cum arata un aim. Ai bani bine frate. Se bucura ownerii de ei. Da nu o sa duci viata lunga. Nimic nu e permanent aici mai ales daca nu-ti vezi de treaba si ai un comportament copilaresc. Astept mai multe dovezi sa demonstrati ca sunt codat. Si am mai fost acuzat de asa ceva si am castigat "procesul" si atunci. Oricum m-ai dezamagit. Sa nu stii cum arata un aim ma? Rank 2?

Nu te mai plânge atât, taci și înudră.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.