Jump to content
Sign in to follow this  
Kadmun

Reclamatie Alleecs.

Recommended Posts

- Nickname: Kadmun#TheBest

- Nicknameul admininului acuzat: Alleecs

- Ip (www.go4it.ro):  86.125.152.216

- Steam-id: STEAM_0:0:420554422

- Motivul reclamatiei: Am vorbit cu un baiat golden sa vina la 1v1 ca statea doar in baza si ne-a dat gag apoi eu i-am scris in [email protected] de ce ne-a dat gag si dupa l-am intrebat cati ani are apoi am luat ban. Eu nu vad de ce s-a bagat acest admin si fac pariu ca nu are mai mult de 15 ani, stiu mai multe ca el in cs avand in vedere ca joc de 6 ani nu am patit niciodata asa ceva... CER REMOVE ADMINULUI !

- Data & ora: 1/15/2019 8:15

- Dovada (print): https://imgur.com/a/5R4JebL

- Sunteti la prima reclamatie? (daca nu la a cata): Da.

Ti-am spus sa nu mai scrii pe [email protected] pentru a ma trage la raspundere, nu stiu unde ai jucat tu in astia 6 ani dar aici pe server nu este permis sa te injuri cu cine iti vine tie.

Dupa ce ti-am atras atentia sa nu mai scrii tu ai continuat :

https://imgur.com/a/3SOwHGA

[email protected] este pentru codatii nu sa iti spui tu off-urile si sa ma intrebi pe mine cati ani am.

Edited by Alleecs., .

Cu ce ocazie ceri tu remove adminului ? Ce tupeu. Daca tu vorbeai cu un prieten de-al tau sa jucati 1 vs 1 probabil el a luat in considerare ca tu faci reclama , ceea ce este interzis si se lasa cu ban permanent. Daca vrei sa vorbesti cu prietenii despre alte servere , vorbiti pe facebook , la telefon , etc. nu pe server. si dupa ce ti-a dat gag de ce nu lasai [email protected]

In niciuna din poze nu se regaseste conversatia in sine.

Daca este intr adevar cum spune domnul kadmun, atunci va primi unban deoarece gag ul si ban ul au fost pe nedrept.

Atata timp cat nu deranja pe nimeni si nu a folosit un limbaj inadecvat, nu vad de ce gag si ban.

Pe [email protected] presupun ca doar te a luat la intrebari pentru motivul gagului si faza cu varsta este complet imatura. Nu ar trebui sa te intereseze varsta, e doar un numar.

Mai ales ca banul e de 2 ore, asa ca reclamatia nu prea isi are rostul

Allecs va primi doar o avertizare.

T / C 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.