Jump to content
Sign in to follow this  
ZEDSLY

[LEGENDS] Cerere Acceptata! (A)

Recommended Posts

Nick : ZED
F!B : Cristi Crs

Ip (il gasesti aici https://whatismyipaddress.com/): 151.29.181.67
ID STEAM : STEAM_0:1:166549758
Varsta : 20
Experienta admin ( Timp ) : 3 ani
Admin de ( Noapte/Zi ) : Amandoua
De ce vrei acces? : Pentru a ajuta serverul si restul adminilor si pentru pastrarea unui server curat, fara codati :)
Ai citit REGULAMENTUL? Cuvantul cheie este ? : Da, cuvantul cheie este legends2019
Ore jucate pe server (Link cu orele dumneavoastra) :
https://www.gametracker.com/player/zed/89.44.246.76:27015/

5 minutes ago, andrey16 said:

Contra.

Motiv: Limbaj neadecvat pe server fata de alti playeri si fata de unii admini.

Ok ! Sa zicem ca mai injur unii playeri, ca s codati, ca injura si ei, dar da mi exemplu de un admin pe care l am injurat...dar asta cat sunt un simplu jucator, daca o sa primesc gradul de helper se va schimba situatia si prin asta spun comportamentul si limbajul.

1 minute ago, ZEDSLY said:

Ok ! Sa zicem ca mai injur unii playeri, ca s codati, ca injura si ei, dar da mi exemplu de un admin pe care l am injurat...dar asta cat sunt un simplu jucator, daca o sa primesc gradul de helper se va schimba situatia si prin asta spun comportamentul si limbajul.

Parerea mea este ca am gresit cand ti-am dat PRO din simplu fapt ca avand o asa atitudine nu cred ca vei fi un exemplu bun pentru cei ce frecventeaza acest server. Eu m-am abtinut de la comentariul asta dinainte sa iti dau PRO pentru ca avem nevoie de admini. Dar vazand ca atitudinea ta e constanta am constatat ca e mai bine sa revizuiesc PRO-ul care ti l-am dat.

CONTRA!!!

ZED in primul rand nu cred ca ai voie sa dai reply pana la decizia finala

In al doi-lea rand te-ai spus in gura cu mai multi admini inclusiv cu mine daca iti aduci aminte.

1 minute ago, andrey16 said:

ZED in primul rand nu cred ca ai voie sa dai reply pana la decizia finala

In al doi-lea rand te-ai spus in gura cu mai multi admini inclusiv cu mine daca iti aduci aminte.

Una este sa te pui in gura, sa te contrazici si alta este sa injuri, este o mare diferenta ,)

Am sa va rog sa va abtineti de la alte comentarii aceasta este o cerere de admin .. Nu un topic pt "scandal"

Momentan ai CONTRA .. pana iti revizuiesti comportamentul fata de playeri /admini.

O zi buna.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.