Jump to content
Costi_Bucharest

Reclamatie ScreaM

Recommended Posts

Nick-ul tau:BulaNNN^

Nick-ul adminului/playerului reclamat:ScreaM

Motiv:Abuz admin Ban,Kick.Zorkinator degeaba

image.png.b196020ac1009c37b91cf86ff4a2c9bc.png

image.thumb.png.79c3ebae15de93a80945ca3dffa1e876.png

Edited by Costi_Bucharest, .

Valeleu Scream. ce facusi ma? Ai grija baiatu' Bulann ne bate pe toti.

P.S. N ai thetime.

Mai bine lu ai kick permanent, e mai frumos de fel.

Edited by VIP_LUNAR32, .

E evidenta data pe panel, numai este imporatant thetime-ul in ss-urile lui.

Ți-am dat ban 120min la început că ai înjurat de 100 de ori după peste 5min ai intrat iar și au zis toți să-ți dau zorkinator ți-am dat peste inca 5min ai intrat iar și după ți-am dat ban permanent

Poate confirma : Kapeesi , white coffe și câțiva membri

vreau sa vad si io poza in care cere el zork sau injura

Edit:pro, nu se da zork ca se cere ,si daca cer jucatori tu de ce dai ? daca nu ai ce face cu accesu ..

Edited by Sec., .

Reason: raspuns

1 hour ago, ScreaM250 said:

M.ai aștept răspunsul lui rangă cel mic că aparent a fost și el și de kaleesi nu prea dau

Screenshot_20190121-123523.png

Screenshot_20190121-123531.png

Screenshot_20190121-123541.png

1.Esti agramat tare prietene, mai treci si tu pe la școală că te învață ceva. 

2.Din dovezile tale, nu vad de unde reiese înjurătura, așa cum ai spus în postul tău de mai sus "ai injurat de 100 de ori". 

3. Pro

1.n.am zis că el a cerut zorkinator am zis că toți au zis săi dăm

2.uite dovadă că a înjurat o să revin și cu alta dovada pt că dovadă exacta când a înjurat el no am.

Screenshot_20190121-164251.png

Ba daca faci pe unu pe disc sa vb nu e dovada poti sa te fi vb cu el dinainte tot pro pana nu aduci dovezi calumea

1 minute ago, ScreaM250 said:

Ba da sunt foarte curios ce zice fi atent @Costi_Bucharest ia zi ai înjurat și ți-am dat prima oara ban 120min și ai intrat iar zi sincer acm

Coita, nu stiu de ce va luati prim-ministru cand voi daca adminati de paznic e bine. Sincer acum, lua-ti-va dracului vip si ramaneti la fraguri, nu va bagati unde nu trebuie cu grade superioare multora dintre adminii buni . 

Nush frate oricum a facut si fav cica i da unuia arma sa il omoare pe alalalt ct(si el era ct) si dupa da el comenzi normale cu ala rosu si i dau slay pe fav si zice ca nush ce e aia fav

@Costi_Bucharestba @ExTr3Medaca tot o luam pe dovezi dastea clare vreau sho sa vad dovadă clară că eu am dat comenzi pe el dgb

+ Eu știam că fav e atunci când ajuți un prizonier sa omoare alt prizonier nu sa ajuți un t sa omoare un ct ce drq fav e asta

31 minutes ago, cristi.baies69 said:

Edited by ScreaM250, .

Reason: .

Nu iti dau dovezile ca nu am chef de cearta cu tine ca oricum nu mi-ai placut de la inceput nu stiai sa adminezi nici cand aveai avocat si tot cu figuri erai si atunci acu ca ai prim ministru te crezi bossu bossilor ca ai bani sa donezi omg si daca zici asa pe dovezo ce drq dovezi sunt alea cu poze probabil editate 

P. S am demo ala ca dovada da nu il dau o sa il sterg ca nu is nesi 

Edit : Pai cum drq nu e favorizare cand dai arma unui t sa omoare un ct ce drq... 

@ExTr3Mede când nu m.ai plăcut tu mă?:))) Și tu intri din an in paste pe sv și știi cum adminez eu mișto tu ai pica pe mn de ieri cu fav că până acum vorbeam amândoi

Mă rog asta e unltimu comentariu din partea mea aștept să se ia o decizie

Edited by ScreaM250, .

Reason: Ultimul com

Pro boss... nush de ce ai luat Prim-ministru daca nu sti sa il folosesti... Mai bine luai vip perm...

Acum.. sa ii dea cnv unban la saracu BulaNNN:)).

O s-a y3y rimuv..

Edited by Lung!, .

Reason: Mumu la corector

Adv ce sa zici doneaza ca sa se dea mare ca are bani da nici nu stie sa il foloseasca in loc sa tina bani sa manance la scoala ca moi ce drq isi ia el prim-ministru ca e el boss

Ba macar in locul tau as fi strâns pentru vip gold permanent 150 lei decat sa dau 75 lei pe prim-ministru sau macar vip normal permanent  

• Upvote 1

1.hai că am zis că e ultimul com da după ce am vzt cum a scris lung remove mi-a picat fata mai întâi învață sa vb după îmi spui tu mie cum sa adminez ok?

Și am o întrebare pt domnu extreme că văd că numai la bani ii sta gandu m-am lăudat eu vreodată la cnv că am bani? Mă rog nu-mi pasă ce răspuns dai ( lung daca tot ai dat edite cu resons : mumu la corector nu puteai scrie corect?)

Edited by ScreaM250, .

Reason: Fericit acum:))?

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.