Jump to content
Sign in to follow this  
shobolan

ANORMALII | Cerere unban respinsa

Recommended Posts

1. NickName: ShoboLAN

2. IP: 79.117.143.65

3. SteamID: -

4. Data & Ora: 20.01.2019 ora 22

5. NickName-ul Admin-ului: STEWIE48. YNWA!

6. Motiv: WALL

7. Dovezi (obligatoriu): https://imgur.com/a/giN9fWt

Contra unban, desi poate demo-ul nu pare 100% convingator se vede ca acolo tu nu joci la sunet neaparat, te-ai dus direct fara niciun stres.

20190121120859_1.jpg

Nu sunteti pe creanga voastra.. N-am niciun wall. Am doar casti si sunet.. Nu stiu ce wall ati vazut voi in demo ala.. :| Inseamna ca sunteti amatori.. Pacat sa iau ban total aiurea..

Edited by shobolan, .

contra unban, nu stiu de ce nu a facut ss la demo cand am apasat print ... dar puteti avea incredere

se vede cum ajungi in baza ct la inceputul demo-ului ca faci prefire si l-ai omorat pe cel din dreapta tot cu prefire, si la scara acolo te uiti pe perete sa vezi pozitiile lor.

Edited by bodogeo ( baN. ), .

Reason: te rog sa postezi si dovada la cereri unban.

Asa joc eu cu prefire cateodata.. ce e rau in asta. Este interzis prefireul? Alea acolo sunt pozitii de prefire. In fine.. vad ca nu am cu cine sa discut. O sa imi aleg un server mai serios. Sunt multi codati intr-adevar, trebuie banati dar va zic inca o data ca n-am avut si n-am niciun cod. Salutare.. mai bine abtineti-va sa ziceti ca am avut cod in demo ala.. ca va faceti de ras..

2 hours ago, shobolan said:

Asa joc eu cu prefire cateodata.. ce e rau in asta. Este interzis prefireul? Alea acolo sunt pozitii de prefire. In fine.. vad ca nu am cu cine sa discut. O sa imi aleg un server mai serios. Sunt multi codati intr-adevar, trebuie banati dar va zic inca o data ca n-am avut si n-am niciun cod. Salutare.. mai bine abtineti-va sa ziceti ca am avut cod in demo ala.. ca va faceti de ras..

Putem sa mergem si pe overwatch daca tu crezi ca suntem prosti cu alte cuvinte 

Dati unban la om .Chiar nu are nimic :) nu stiu ce wall vedeti voi . Asa ramanem doar cu buti pe server ca dati banuri aiurea:)

Si cei de la overwatch au confirmat!

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.