Jump to content
Sign in to follow this  
AIMCroCop

[RED] Reclamatie maNdrunK.

Recommended Posts

• Pseudonim folosit: CroCop
  • Pseudonim acuzat: maNdrunK.
  • IP-ul tău (obligatoriu al celor ip statice, în cazul banarii): -
  • SteamID: -
  • Date & ora: 10:30 - 10:50.
  • Alti admini prezenti pe server in acel moment ?: -
  • Motivul interzicerii (în cazul primirii unui ban): -
  • Dovada (obligatorie, Print Screen Consola):  https://imgur.com/a/6LkuFY3
  • Sunteți la prima reclamație? (Dacă nu, la o cata?): Prima.
  • Motiv: Domnul maNdrunK., in loc sa se ocupe de server, atat timp cat este online, el se pune afk, pe motiv ca e la munca. Pe server erau codati, iar el statea afk. Parerea mea este urmatoare, n-am nimic cu tine ca esti la munca, dar daca nu te poti ocupa intr-un anumit moment de server, nu mai intra, si iti propun sa intri cand ai timpul necesar pentru a te ocupa. Sper ca ai inteles, multumesc!

Edited by AIMCroCop, .

• Confused 1

Domnule CroCop, job-ul pe care il detin imi permite sa fiu online pe server si sa ma ocupat, dar mai intra si clineti din cand in cand de care trebuie sa ma ocupat 10-15 minunte in medie si e normal ca nu pot sta sa ma joc in timp ce el este in fata mea si ma pun spec. 

Aceasta reclamatie compusa de mine, este doar un advertisment pentru tine, in niciun caz sa fii taxat. Stiu cum e la inceput!

Sunt de accord cu tine ^aLeKss#:*, dar ideea este urmatoarea: daca adminii sunt online si mai ales daca sunt spectatori, sa se ocupe de codati, nu sa se preocupe cu altceva. Pentru ca astfel, vor fi reclamatii peste reclamatii. 

O seara frumoasa!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.