Jump to content
Sign in to follow this  
© aldnoaHHIro

[Cerere Acceptata] Admin © aldnoaHHiro

Recommended Posts

NICK:  © aldnoaHHiro
VARSTA:  21
PRIMELE 7 CIFRE DIN CNP:  1970719
STEAM ID:    STEAM_0:0:92024335
EXPERIENTA:   destul de buna  ,admin in mai multe comunitati  inclusiv indungi . 4-5 ani (poate mai mult am avut si pauze de la joc) de Adminat
MOTIV:   Imi place servarul si mi-ar placea sa fac parte din acest Staff 
CUNOSTINTE:   Bune 
PROMOVARE:   Promovari pe alte servere si de ce nu pe Diferite forumuri dedicate C.S
CUVANT CHEIE:   gOOgle.InDungi.Ro 4 Ever .
ADMIN INDRUMATOR/CUNOSCUT:   Devil 
  • Like 1

pro.

sper să fi matur în concordanță cu vârsta pe care o ai, avem nevoie, crede-mă. nu prea am avut plăcerea să discut cu tine sau să avem vreo tangență amândoi, etc. deci nu știu ce fel de persoană ești, dar o să ne cunoaștem reciproc pe parcurs, baftă.

• Like 1

Pararea mea poate sa nu fie luata in considerare la aceasta cerere, intrucat il cunosc de ani buni, foarte multi ani, tin doar sa spun ca stiu de ce este capabil, am fost "colegi" pe multe servere, experienta are din plin, si in ciuda faptului ca are un program nasol de munca, muncind si ziua cat si noapte, isi face timp si pentru server.

Pro, si ca alte dati sper sa fim colegi si aici. 

• Like 2

Acceptat tehnician. Pm cu date acces.

T/ C.

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.